Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Valley čeká náročná noc. Johnny, Daniel a Čozen se svými žáky mobilizují síly. Chtějí odhalit, co je Terry zač, a konečně ho porazit. (Netflix)

Recenze (5)

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dôstojné zakončenie piatej série. 5/5 pre piatu sezónu, koľko seriálov by si prialo mať takú silnú päťku. Ovšem, toto je najlepší čas aby už šestka nebola, mám pocit že tu už išli all in a šestka už taká dôstojná nebude. Niekedy treba skončiť v najlepšom, lebo po top jedle môže prísť už len zlý aftertaste. Každopádne, piata séria určite stojí za pozretie, o tom žádná. Hai! Is that a yes? ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Všichni proti Silverovi. A nakonec až záznam z kamer „něco“ (pohled jeho studentů) změní. Po celou pátou sezónu jsem se coby divák vyrovnával s mnohými scénami, které už vykazovaly nemálo děr, v mnoha místech už bylo znát, že se scénář začíná naivně motat v kruhu, jindy dostávali až příliš mnoho prostoru středoškoláci, kteří byli jednoduše nudní až otravní. Na druhou stranu to tam pořád je, dostal jsem nejednu vděčnou scénu, funkční atmosféru i silnou nostalgii podtrženou výbornými souboji. Dech tvůrcům místy sice dochází, ale celkově to díky feel-good atmosféře, postavám (těm dospělým) a půlhodinové stopáži funguje. ()

cjmafia 

všechny recenze uživatele

Nějak si nedokážu představit, jak by tohle finále, mohly tvůrci v šesté sérii překonat. Naprostý akční karate inferno!!! ()

Galerie (32)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama