Život bankovního manažera se obrátí vzhůru nohama, když ho kamarád navede, aby předstíral smrt a vydal se za dobrodružstvím. (Netflix)

mataloxxl

Trohu zamotaný, niekedy nasilu vtipný, typický Sandlerovský film, respektíve komédia. Originálny príbeh, no v niektorých častiach chýbal humor v pravom slova zmysle. Miestami chýbal aj hlavným postavám, ale od filmu so Sandlerom v hlavnej roli je to asi očakávané. Film na vyplnenie večernej zábavy je vhodný, no znova by som si ho už nepozrel. ()

JB001

Po zápase Slavia vs Olomouc, ve kterém jsme ztratili titul, jsem potřeboval přijít na jiné myšlenky.  Na rozdíl od fotbalového zápasu tady jsem se pobavil... Bylo to lepší než jsem čekal. V Edenu to bylo přesně naopak ()

Gagin

Tohle není vůbec špatný, ale patrně asi Sandler srazí vždy o 1 hvězdu ať je film jakýkoliv. Já naopak k lehkému nadprůměru dávám tu hvězdu za krásný prostředí Puerto Rica navíc. A některé vtipy fakt super, smál jsem se. ()

LoneLion

Pro zasmání toho tam moc není, ale oddychovka dobrá. U Sandlera jsem si zvykl na trochu slabší humor, manželce se líbilo takže slabší 4. ()

Cuffini

Miluju tě Adame, ale takhle by to dál nešlo. Počkej, až přijdeš domů. Žádná večeře a...ty víš co ještě! ()

PanIncognito

Na Netflix je dílo lehce prosté, avšak zábavné. Scénář je podobný s většinou snímků Adama Sandlera, i když zde je méně kvalitní. Tento film totiž nijak nevybočuje z řady. :-| ()

Jindra_S

Dostanete přesně komedii, kterou by jste se Sandlerem čekali. Pokud se u toho opijete, přidejte si klidně hvězdičku. ()

horskejvlk

Prostě “sendlerovka” se vším všudy, “lidovým” ( křupanským ) humorem pro široké americké masy. Lehkou zápletkou hraničící s trapností a atraktivními lokalitami. Nic proti, jen to má pro mě tu malou chybku, že jsem to v polovině vypnul.. ()

JohnDark

The Do-Over, Komédia, USA 2016, R: Steve Brill, H: Adam Sandler, David Spade, Paula Patton, Kathryn Hahn, Catherine Bell, Nick Swardson, Luis Guzmán, Sean Astin, Renée Taylor, Matt Walsh, Michael Chiklis, Natasha Leggero, Torsten Voges, Stan Ellsworth, Jackie Sandler, 60% ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)