Myslím, že jako nenáročná oddychovka film docela slušně obstál. Jasně že se to neobešlo bez několika trapně komických situací a amerických klišé (milý Hollywoode, vážně si myslíš, že ti uvěřím chlapa, který svoji přítelkyni uhání ke svatbě? :D), ale ve výsledku jsem se celkem dobře bavila. Scéna s nečekanou návštěvou rodičů vyhrála na plné čáře, a rozhodně nepropásněte nepovedené záběry během závěrečných titulků - smála jsem se u nich snad víc než za celý film.(18.6.2016)

Ze zečátku mě ten slepičenec málem zabil samou nudou, to byly hrozný kecy. Naštěstí od návštěvy rodičů u svých dcer se podařilo nastartovat i humor a tak nějak se to až do konce prostřídávalo. Přínos filmu následující : Jenn je pořád kočka i komička, Kate je jenom kočka a Julie není ani kočka ani komička.(5.2.2017)

Ano. Klasika. Nic prevratneho. Takovychto "middleclass" romantickych filmu jiz vzniklo a jeste i vznikne nespocet. Je tomu tak jednoduse proto, ze jsou to ty oddychovky, u kterych si date veceri, behem filmu parkrat zkouknete mail nebo facebook a mnohdy si i pokecate s prateli. Ale to je duvod, proc presne takovyto filmy jeste potrebujeme. Abychom na chvilku vypli a relaxovali u predem jasneho happyendoveho filmoveho dila jako je toto. :-)(13.8.2016)

Natlačené partiou hercov a herečiek, ktoré majú v CéVéčku špecializáciu rodinné komédie na prvom mieste a to asi zaručilo aj najväčší úspech. Minimálne to udržiavali v miere únosnosti a stráviteľnosti. Boli tam aj vtipné pasáže, boli tam aj nudné časti. Boli tam aj pokusy na zamyslenie, boli tam aj pokusy o emócie. Boli tam aj dobré výkony a boli tam aj herecké podvrtnutia. No, jednoducho, bolo to také akurát. Na nedeľné popoludnie, keď si aj mozog potrebuje trochu odpočinúť, na hodinku a pol vypnúť a iba tak sa prevaľovať v dutine lebečnej bez akéhokoľvek zmyslu či potreby sa niečomu venovať. Svoj účel to splnilo na výbornú.(7.8.2017)

Souhlasím s Katushkou, spíše než o komedii se jedná o sociologickou sondu do života dnešních amerických rodin. Určitě to není film pro náctileté, plný obhroublých a přiblblých vtipů s využitím přehršle sprostých slov. Pomalu se to rozjíždělo, ale postupně se to rozjelo do správného tempa. Takový protipól komediím z pera Setha Rogena, vhodná ke shlédnutí po dobrém nedělním obědě během deštivého odpoledne. Akorát ty holky v hlavních rolích nám zase nějak zestárly a ač nejsem žádný odborník na módu, tak ty outfity zejiména u JR se vyloženě nepovedly (pokud to nebyl záměr, jako s tou její parukou). Budu muset kouknout i na ty dva předchozí Garryho filmy věnované americkým svátkům, nevím jak mně mohly uniknout. Asi je občas potřeba kašlat na nízké hodnocení, dát šanci a udělat si názor sám.(31.7.2016)