• Arsenal83

2 hviezdy, aj tie veľmi slabé. Američania sa nás snažia presvedčiť ako to všetko funguje aj po rozvode, všetci si krásne rozumejú, tolerujú sa. Komu by náhodou vadili homosexuálne páry s adoptovaným dieťaťom, ten je staromódny, veď to je predsa úplne normálne! Režisér podobných nevydarených romantických nezmyslov sa na sklonku života snažil do svojho filmu natlačiť pokiaľ možno čo najviac hollywoodskych hviezd, ktorým to ale nefungovalo. Miestami preafektovaná Aniston, hnusne vyzerajúca Roberts, Hudson bez iskry, Olyphant jak nejaký barón z Havany. Scenár slabučký a vtipy často trápne. Jediný príbeh, ktorý stál za to, bol príbeh Britt Robertson a Jacka Whitehalla.(23.8.2016)

• WincKruspe

Úplně chápu poselství tohoto filmu. Ale bože můj, takhle mě mozek ještě nebolel. To fyzicky hloupnete. Tvůrcům zřejmě takto promyšlený děj zabral celou pauzu na cigaretu. Nenapadá mě lepší příklad mainstreamového, hollywoodského přesládlého klišé, než je právě tento film. Ale aspoň to obsazení stojí za podívání.(10.6.2017)

Žádné velké umění jsem od prvoplánové citově vyděračské komedie "Svátek matek" neočekávala.. Hlavní lákadlo pro mě byla ženská trojka - Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts - která se takhle zajímavě sešla na plátně.. U filmu jsem si krásně odpočinula, zarelaxovala, vypnula a mnohdy i pobavila, takže svůj účel to splnilo.. Nejvíce potěšila scénka s Julií Roberts a Hectorem Elizondo s odkazem a "Pretty Woman" :-) Rozhodně zapomenutelné, místy nemístné, ale jinak vcelku i milé - koukatelný průměr..(26.3.2017)

Myslím, že jako nenáročná oddychovka film docela slušně obstál. Jasně že se to neobešlo bez několika trapně komických situací a amerických klišé (milý Hollywoode, vážně si myslíš, že ti uvěřím chlapa, který svoji přítelkyni uhání ke svatbě? :D), ale ve výsledku jsem se celkem dobře bavila. Scéna s nečekanou návštěvou rodičů vyhrála na plné čáře, a rozhodně nepropásněte nepovedené záběry během závěrečných titulků - smála jsem se u nich snad víc než za celý film.(18.6.2016)

• lemonova

Film ako vystrihnutý podľa osvedčenej šablóny spĺňajúci všetky kvóty americkej romantickej komédie. Odzbrojujúci počet postáv, mierne šibnutí rodičia, šťastná lesbická rodinka so šťastným dieťaťom zo spermobanky, rozbité manželské vzťahy, ktoré sú ale v podstate oukej, zopár "múdrych rečí", párty s balónikmi a na konci jeden krásny holywoodsky happyend..(8.5.2016)