Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blondboss
  ****

  Nemôžem si pomôcť, ale ja jednoducho milujem podobné filmy. Oni sú síce dejovo, hodnotovo a intelektuálne jednoduché, ale zároveň hrajú na citovú strunu, príjemne sa na ne pozerá a človek naozaj vypne. V kombinácii so skvelými komediálnymi esami, ktoré sa tam stretli, to vyšlo naozaj super a ja som sa slušne zabavil. Julia Roberts síce asi v najzbytočnejšej roli svojho života, ale nevadí, slabé štyri hviezdy si to zaslúži. 70 %(4.10.2017)

 • burton-ka
  ****

  Hurááá Garry Marshall a jeho humor je zpět! Jestli se chcete zasmát od plic tak si to puste - nejlépe hned! Jestli seš máma nebo táta, tak to máš jako povinnost! Dlouho jsem se neřáchala v kině tak aby mě tekly slzy smíchu! Jedním slovem SUPER! Kate Hudson, Jennifer Aniston a Jason Sudeikis pro mě naprostý TOP <3 !(11.5.2016)

 • eraserhead666
  ****

  Mám hrozně rád filmy, o nichž moc nevím, prakticky nic od nich nečekám (tedy žádný zázrak) a oni mě přesto dostanou. Čekal jsem jen další průměrnou citově dramatickou komedii, ale dostal jsem dost zábavnou komedii. Dokonce i tradiční katarzi, která je ve své podstatě kýčovitá a neuvěřitelná, dokázal ten film podat pochopitelnou a přijatelnou formou, respektive tou nejuvěřitelnější (taková ta klasika, kdy lidi odmítají něco/někoho, jen proto, že to/ho neznají, ale při setkání s ním zjistí, že mají více společného než toho, co je, zdánlivě, rozděluje). A nebo prostě jen stárnu, měknu a začínají se mi líbit blbosti. kdo ví...(18.2.2018)

 • Pepinec
  ***

  Nejvhodnější doba pro očumování žen je, když mluví. Vy si tím pojistíte, že neusnete a žena bude potěšena vaším očním kontaktem. Po monologu stačí říct "ano, to je pravda, líp bych to neřekl" a je vymalováno. Tady to máte o to snazší, že nemusíte říkat nic, od toho tu je Jasoň, takže vás čeká dvouhodinové očumování žen, jejichž svátek bych s každou zvlášť rád oslavil. Pokud jsi ale chlap, který neumí používat Box ničeho, nepouštěj si to.(23.3.2017)

 • Enšpígl
  ***

  Ze zečátku mě ten slepičenec málem zabil samou nudou, to byly hrozný kecy. Naštěstí od návštěvy rodičů u svých dcer se podařilo nastartovat i humor a tak nějak se to až do konce prostřídávalo. Přínos filmu následující : Jenn je pořád kočka i komička, Kate je jenom kočka a Julie není ani kočka ani komička.(5.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace