Nemôžem si pomôcť, ale ja jednoducho milujem podobné filmy. Oni sú síce dejovo, hodnotovo a intelektuálne jednoduché, ale zároveň hrajú na citovú strunu, príjemne sa na ne pozerá a človek naozaj vypne. V kombinácii so skvelými komediálnymi esami, ktoré sa tam stretli, to vyšlo naozaj super a ja som sa slušne zabavil. Julia Roberts síce asi v najzbytočnejšej roli svojho života, ale nevadí, slabé štyri hviezdy si to zaslúži. 70 %(4.10.2017)

Hurááá Garry Marshall a jeho humor je zpět! Jestli se chcete zasmát od plic tak si to puste - nejlépe hned! Jestli seš máma nebo táta, tak to máš jako povinnost! Dlouho jsem se neřáchala v kině tak aby mě tekly slzy smíchu! Jedním slovem SUPER! Kate Hudson, Jennifer Aniston a Jason Sudeikis pro mě naprostý TOP <3 !(11.5.2016)

Mám hrozně rád filmy, o nichž moc nevím, prakticky nic od nich nečekám (tedy žádný zázrak) a oni mě přesto dostanou. Čekal jsem jen další průměrnou citově dramatickou komedii, ale dostal jsem dost zábavnou komedii. Dokonce i tradiční katarzi, která je ve své podstatě kýčovitá a neuvěřitelná, dokázal ten film podat pochopitelnou a přijatelnou formou, respektive tou nejuvěřitelnější (taková ta klasika, kdy lidi odmítají něco/někoho, jen proto, že to/ho neznají, ale při setkání s ním zjistí, že mají více společného než toho, co je, zdánlivě, rozděluje). A nebo prostě jen stárnu, měknu a začínají se mi líbit blbosti. kdo ví...(18.2.2018)

Nejvhodnější doba pro očumování žen je, když mluví. Vy si tím pojistíte, že neusnete a žena bude potěšena vaším očním kontaktem. Po monologu stačí říct "ano, to je pravda, líp bych to neřekl" a je vymalováno. Tady to máte o to snazší, že nemusíte říkat nic, od toho tu je Jasoň, takže vás čeká dvouhodinové očumování žen, jejichž svátek bych s každou zvlášť rád oslavil. Pokud jsi ale chlap, který neumí používat Box ničeho, nepouštěj si to.(23.3.2017)

Ze zečátku mě ten slepičenec málem zabil samou nudou, to byly hrozný kecy. Naštěstí od návštěvy rodičů u svých dcer se podařilo nastartovat i humor a tak nějak se to až do konce prostřídávalo. Přínos filmu následující : Jenn je pořád kočka i komička, Kate je jenom kočka a Julie není ani kočka ani komička.(5.2.2017)