Vlci za dveřmi

• USA Wolves at the Door (více)

Los Angeles roku 1969. Léto lásky. Čtyři přátelé se setkají v luxusním domě. Netuší však, že na ně venku číhají vražední predátoři. Původně obyčejný večírek na rozloučenou se promění v noc plnou teroru poté, co začnou vetřelci pronásledovat a trýznit čtveřici, která se snaží vyváznout živá z nesmyslného chaosu. Napínavý thriller, inspirovaný nechvalně proslulým vraždícím běsněním rodiny Mansonových, vás přiměje zamykat dveře. Jakmile padne noc, vlci se vydají na lov. Nepouštějte je dovnitř. (HBO Europe)

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Dvaceti procenty hodnotím krátkou délku, prvních 5 minut v domě "důchodců" a posledních 5 minut skutečných záběru z vyšetřování. Zbytek absolutní srajda! ()

Mamlas odpad!

Námět byl jedinečný. Realizace zcela katastrofická. Realizační tým by zasloužil jít na veřejně prospěšné práce se zákazem ještě někdy něco točit. ()

honzic

Bohužel hororové to nebylo skoro vůbec, normální sekárna na základě pravdivé události jen velmi céčkově ztvárněná. Nuda od začátku do konce, zbytečný film. Hodnocení: 25 % ()

MT_Y

Vlci za dveřmi, inspirováno dle skutečné události a ačkoliv snímek nějak nepřekvapil, na druhou stranu příjemná podívaná. Je mi líto, že v té době to měli lidé tam opravdu těžké, díky Mansonovi a jeho "rodině" o to víc si myslím, že vidět tyto typy snímků není na škodu vidět a vidět krutost, apod. Která se děla (jak lehké je se nechat ovlivnit a jaké to následně má následky). 5 hvězd za zpracování a 91% za pár chyb, které tam vznikli. Nemůžeme ve všem chtít dokonost k režiséři apod. Jsou jen lidi. ()

Kushina

Krátký, výstižný, brutální a krvavý. Něco tomu sice chybělo, ale aspoň že takhle. Dalo se na to koukat bez nudných scén. 50% ()

Jenn

ten samotnej film stal za peknej prd, ALE sou tu porad aspekty, co hodnotim kladne. a to: hudba (perfektni), barak a celkove doba. plus me fascinuje manson a jeho schopnost nekoho totalne zmanipulovat. jo a ten typek, co prezil se sluchatkama, halo, tohle je muj pripad? ()

Catella

Co jsem si to zase pustila?? Asi nejzajímavější byl ten blbec, co si pouštěl vedle v domě do sluchátek hudbu a díky tomu přišel o celou šou :-) ()

WugWugs

Herci obstojní, dom s tuctom sklenených dverí bez zámku pekný, hudba kvalitná, minutáž zodpovedajúco kratšia, i tak je to však len ďalší horor s nedostatočnými, nemastnými, neslanými hororovými prvkami. Pasívni hrdinovia a tie 40 kilové toporné babizne mi teda nahnali riadny strach hhh...alebo skôr nudu. Od filmu, ktorý sa potýka s Mansonom a spol. by som čakal (o dosť) väčšiu charizmu. 2.5 ()

dalver

Aj po takmer 50. rokoch od tých nocí, je Manson a jeho rodina stále žiadaným artiklom, ktorý sa dobre predáva. Príbehy z tých nocí sa dočkali množstva kníh i filmov, inšpirovali i mnohé iné dielka a teraz sa do distribúcie znovu dostala tá najznámejšia z nocí Mansonovej rodiny. Od kino hororu zväčša nemožno čakať niečo extra, čo by mohlo pobúriť náhodných okoloidúcich. A tak ani za dverami číhajúci vlci, ktorí chodia desiť a loviť prasatá nevyčnievajú. Síce v hutnej, ale stále kino-sterilnej atmosfére, kde najväčšou výhrou je krátka stopáž sa mnohokrát rozpovedaný príbeh nedostáva žiadneho nového nádychu a pohľadu. ()

Martin29

Nejprve bacha film klame názvem Vlci Za Dveřmi a žádný vlk tam nevystupuje. Podle názvu jsem čekal vlkodlačí horor, ale ani o to se nejedná za což plus. Je to takové nenáročné home invasion se skupinou několika lidí, kterou pronásleduje skupina magorů. Je škoda, že to nenabídlo více gore všechny vraždy jsou mimo kameru případně jsou ve stylu, že někdo bodá a kamera uhne například tohle podobné http://www.csfd.cz/film/164228-manson/komentare/ se dokázalo odvázat daleko více. Optimálně je to 60 procent za námět tu 1 hvězdu přidám přece jen hororů na toto téma ještě moc není. P.s. pokud si pamatuji dobře on nechtěl, aby Rodina vládla všem, ale chtěl rasovou válku mezi bílýma a černýma s tím, že on bude něco jako prorok,který to předpověděl. ()

mikined odpad!

super.... zážitek...skvělý horor,nečekané zápletky,,kvalitní herci,jen pro náročné a inteligentní diváky...Jinými slovy-sračka. ()

sun.eagle

Hodinu se vaří omáčka která slibuje kulinářský zážitek, aby těsně před servírováním někdo sebral hrnec ze sporáku a chrstnul ho do hajzlu. ()