Vlci za dveřmi

• USA Wolves at the Door (více)

Los Angeles roku 1969. Léto lásky. Čtyři přátelé se setkají v luxusním domě. Netuší však, že na ně venku číhají vražední predátoři. Původně obyčejný večírek na rozloučenou se promění v noc plnou teroru poté, co začnou vetřelci pronásledovat a trýznit čtveřici, která se snaží vyváznout živá z nesmyslného chaosu. Napínavý thriller, inspirovaný nechvalně proslulým vraždícím běsněním rodiny Mansonových, vás přiměje zamykat dveře. Jakmile padne noc, vlci se vydají na lov. Nepouštějte je dovnitř. (HBO Europe)

Morholt

Vzhledem ke stopáži bylo jasné, že tady asi o nějakou výraznou práci s postavami nepůjde a taky že ne. Nějaké pokusy tu sice byly, ale nebylo to nic, co by stálo za pozornost. To by ale nevadilo, protože většina z nás byla stejně zvědavá na masakr, ke kterému to všechno směřovalo. A ten bohužel dopadl bídně. Atmosféra baráku sice místy ušla, ale když mělo dojít na krev, tak produkce šetřila. Vše se vlastně jen omezilo na zakrvácené kladivo, kopající nohy a jekot. To by možná stačilo v případě, že by byl celý příběh uchopen v širších souvislostech, ale v tomhle formátu to bylo na nic. 30% ()

malylada

Slasher, u kterého oceňuji dýchající retro atmosféru, kostýmy a kulisy 70. let, nicméně ničím jiným originálním nevybočuje. Herci nepatří mezi slabinu filmu, ale tempo se začne rozjíždět až od půlky a většina postav zůstává po zbytek filmu ukradená. Od půlky, až na pár momentů se ve vilce odehrává slušný teror a těžko lze něco vyčítat. Hodně znepokojivě ve mě vyvstával pocit v tom, že za celou dobu nebylo vidět zabijákům do tváří a vesměs na ně nezabírali kamerou dlouhé sekvence. Naopak překvapující souvislosti s minulostí hodně překvapí a rozhodně se daří tuto maličkost držet pod pokličkou. Solidně odvedená práce.......6/10 ()

kaylin

Film „Wolves at the Door“ ukazuje na tragickou událost, která jen odhaluje, jak se lidé snadno dokáží zfanatizovat a čeho jsou v takovou chvíli schopni. Fanatismus je jedno z nejnebezpečnějších chování člověka, a je jedno, jestli se nechá zfanatizovat jedinec, či větší skupina. Ty následky bývají tragické, liší se v kvantitě. Tohle ale snímek „Wolves at the Door“ nijak zásadně nerozvíjí. ()

Trevor

Celkom vydarený príbeh, nato že sa jedná o film natočený pre HBO Europe. Film prinesie trochu napätia, tempo je svižné a dĺžka primeraná na podobný štýl filmov. O Mansonovi bolo natočených mnoho dokumentov či príbehov, tento sa radí k tým priemerným. ()

Martin741

hnusny film o tom, ako rodina okolo toho hajzla Mansona /samotny Carls Manson/ sa vrazdenia neucastnil/ vyvrazdila skupinu nevinnych ludi. Tlupa kamaratov sa mala stretnut a pokecat si, a akcie sa mal zucastnit aj legendarny StevoMekKralovna, ale zaplat Hatsepsovet neprisiel. No a zacalo krviprelievanie, neusetrili ani zensku tehotnu s dietatom. zabili aj ju aj dieta. Rok 2016 : akysi kameraman John R. leonetti natocil zevraj horor Annabelle a rozhodol sa sfilmovat latku. Vrahovia este tale ziju, film je neskutocne mrazivy a brutalny, ale R. Leonetti nie je moc dobry reziser, obcas rezia drhne : 60 % ()

honajz2

Tohle se na poslední film, co jsem v roce 2019 viděl opravdu hodilo, jelikož tu bylo pár ohňostrojů. Každopádně, přemýšlel jsem, jestli tomu nakonec nedám slabé 3*, ale co jsem nad tím přemýšlel, tak mi to na ně nestačí. Téma to má silné a opravdu drsné, bohužel se to i přes tu sympatickou délku zrovna nepovedlo. Snaží se to místo brutality sázet na atmosféru, to oceňuji, ale i tak to ne vždy zrovna vyšlo, hlavně dost dlouho trvá, než se něco začne dít. I jako horor to působí poněkud průměrně a emocí to ve mě zanechalo minimum. Lepší 2* ()

cariada

Nezačalo to špatně, ale ty herecké výkony děsné. Spousta nelogických děr, k tomu strašně málo gore scén. Postavy radši pouští gramec než ,aby sledovali dění venku. Hodně nezvládnutí horor na bázi známé rodiny. ()

Deyw

zaujalo me zfilmovani teto udalosti..no bylo to nahovno..atmosfera teda byla..hudba taky..ale jinak nic..fakt bida :( ()

HorrFi

Nemůžu si to odpustit a tak napíšu, že to je natočený podle skutečných událostí, ale bohužel to nemá čim zaujmout.. tuctovej film v rámci home invasion nicméně za zmínku stojí hudba, která se celkem povedla.. ()

Sabrewulf odpad!

Smysl, pointa tohoto zvratku? Halóó? K čemu přesně má sloužit film, ve kterém jde jen o to, že hlavním hrdinům se vplíží do domu masoví vrazi a postupně hrdiny vraždí, až je všechny zavraždí? Bez jakéhokoliv odporu, že by třeba alespoň jednoho z vrahů vzali sebou? Proč si někdo vybral zrovna tohle téma? Taky natočím film podle skutečné události. Vyberu si příběh nějakých sebevrahů. Oni se na začátku domluví, že skočí z mostu, pak dojedou na místo, chytnou se za ruce a ... skočí z mostu. Nebo ještě lépe příběh nějakého borce, jak jí jabko. On ho bude jíst a jíst a jíst, až... ho celé sní. Bomba. ()

Jaro.Krafcik

Začiatok s klopanim ako v insidious navnadil. Ale inak ničím zaujímavý home invasion horor. Lakačky takmer žiadne a vraždy slabšie . Ak by sa toho ujal možno iný režisér a bolo to lepšie natočené tak by to mohol byť slušný horor. Tak je to len priemerý film o mansonových deťoch alias vlkoch. Dlžka ale krátka a to sa len tak nevidí. 3* ()

Forsberg11

No nie som nadšený. Dosť veľká nuda vzhľadom na to, že to bol film o vraždiacej rodine Charlesa Mansona. Preštylizované pobehovanie po baráku, kde sa postavy presúvajú bez akýchkoľvek zvukov ako duchovia. Neuveriteľne hlúpe. A to je jeden z mojich večných problémov pri Home Invasion. Subžánri, ktorý mám inak veľmi rád. Tie kvalitnejšie filmy to vyvažujú aspoň lepším gore, či brutálnejšími vraždami. Tento kúsok však s ničím takým neprišiel. Vďaka krátkej stopáži v pohode pozerateľné, ale to je asi tak všetko. 60 %!! ()

Hernycztek

Pro jednou jsem se rozhodl podívat na horor, aniž bych o něm něco předem věděl a zrovna tady to byla chyba. Půlku filmu jsem čekal kdy se konečně objeví ti vlkodlaci, než mi došlo, že tady půjde o něco jiného. - Smutná předloha je zpracována obstojně, ale po filmové stránce to zaostává. Tak nejdřív pozitiva.. Skvěle umístěná vila, daleko od LA dodává správně zoufalou atmosféru, obzvlášť v temné noci. Obklíčení a vloupání, kdy se není kam schovat, protože všude čekají bezcitní členové fanatického kultu, je však poslední kladnou věcí. Jsou dvě možnosti, buďto udělali tvůrci z hlavních postav naprosté blbce, nebo byli v té době lidé tak hloupí, no nevím co je horší, ale chování obětí je děs. Co mě ale zaráží nejvíc, je totální absence gore. Pětinásobná vražda si říká o pořádně detailní brutální řádění a ono snad nedošlo na jedinou krvavější scénu. Naštěstí je velice příjemná stopáž, příběh je zpracován pěkně a v úplném závěru přijde na řadu popsání útočníků a jejich motivu. Takže na jedno pěkné shlédnutí.. proč ne. ()

Rathalos

Thriller podla skutocnej udalosti,ktora v roku 1969 zasiahla cely svet,znama tehotna herecka spolu s dalsimi priatelmi boli napadnuti sektou na cele s chorym Charlesom Mansonom,samotny film je v celku dobre spracovany,ma fajn atmosferu,nechyba napatie,herecky je to taktiez dobre zvladnute,len to malo pomalsi rozjazd,ale som spokojny,dufam,ze ten hajzel je v tom najhorsom pekle,skoda,ze v tej dobe nedostal trest smrti spolu s dalsimi,srdecne by som im to prial...:-) ()

Dementra odpad!

Tenhle film je naprostá urážka všech, kdo v tu noc byli zavražděni. Je to naprostá zbytečnost, příběh nula, postavy bez charakteru, žádný zvrat, žádný background, motivace, nic. Kompletni ztráta času. ()