poster

Swimming with Men

 • Nový Zéland

  Swimming with Men

 • Austrálie

  Swimming with Men

Komedie

Velká Británie, 2018, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chamonix

  Ve stejný rok byly natočeny ve dvou různých zemích dva skoro stejné filmy: https://www.csfd.cz/film/617557-utop-se-nebo-plav/. Zajímalo by mne, kdo od koho kopíroval.(20.2.2021)

 • Vxxx
  ***

  Místy lehce nudný snímek, který trošku tlačí na pilu. Ale jsou tam i zábavné momenty a chvíle, co zahřejí u srdce. Já ten film vidět znovu rozhodně nepotřebuju, ale něco do sebe to má. Skvělé záběry a střihy. Režijně to bylo zvládnuto bravurně. 3*(8.7.2018)

 • Ladyhawke
  ***

  To, jak se filmoví Britové vyrovnávají s krizí středního věku, jsme již viděli v podobně laděném filmu Do naha! (Full Monty). Tento film, který minul česká kina, se tentokrát nezaměřuje na striptýz, ale synchronizované plavání. Vzhledem k tomu, že jsou to chlapi a ještě nikterak atraktivní, co se týče tělesné stavby i obličeje, není to něco, čím by se asi chtěli chlubit. Hlavního hrdinu sežvýkává střední věk docela fest – tedy nejen jeho, ale i jeho vztah s manželkou, synem, přáteli a spolupracovníky. K týmu se dostává jako slepý k houslím. I ostatní členové týmu mají své démony a problémy. O nějaké jednotě týmu se také nedá mluvit. Nakonec se vyhecují jet na mistrovství. A vyřešit své problémy. Milá, příjemná komedie se solidními hereckými výkony o tom, že nikdy nic není ztraceno a stojí za shlédnutí. Nepřináší však nic nového, někde britský humor lehce zahapruje a nehodí se, občas se zbytečně táhne, i když délka filmu je tak akorát. Lepší průměr. Tři hvězdičky.(16.2.2020)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Taková oddychovka. Když se člověk dívá na ty postavičky do jazzu, říká si, nejsem na tom zas tak špatně :-)(30.6.2019)