Milovníci aneb Naprosto nevydařené rande (S02E05) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2005, 27 min

Ze začátku to nevypadalo moc nadějně, ale pak se příběh rozjel opravdu zajímavým směrem. Dobrá a hlavně zábavná jednohubka.(19.9.2005)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +neuvěřitelné zábavné, svěží a vtipné herecké výkony, dobré obsazení -kdyby to bylo delší asi by mi to vůbec nevadilo/// Héj tak takhle už jsem se dlouho nepobavil. Sice jak vystřižené z bakalářských povídek, hlavně tím, že jsou to mikropříběhy a je to kratší, ale jinak proti tomu nic nemám. Sešla se tu bájená sestava známých a oblíbených herců a každý si tu svoji postavu vystřihl báječně a s chutí. Kdbych měl jmenovat tak musím všechny./// Celkem 82%///(20.7.2010)

Zelenka asi věděl, že roztáčet podobnou blbinku nepůjde dlouho a tudíž připravil ani ne půlhodinový děj. Schopní herci a únosná míra hysterických výjevů (námět k nim často směřuje) zakrývají statickou účast před kamerou. Jako jednohubka dobrý, hlubší smysl je zákaz hledat.(20.9.2005)

• Marthos

Tohle se Zdeňkovi opravdu nepovedlo. I ten Hrušínský je jen archetypální šablona připitomělého policisty a zbytek se veze s naprosto nesmyslným dějem. Inu, každý den není posvícení.(11.7.2010)

• Weehaa

Tak já nevim, kluci. Asi to nebyl špatnej nápad a má to poměrně málo dementních rádobyvtipnejch scén, ale řekl bych, že po herecké stránce kluci těžce kulhají. Kdybych byl cizinec, bez problémů bych si nechal nakecat, že mimo Hrušínského byl celý ansábl elita vesnického ochotnického souboru dobrovolných hasičů Dolní Kalné. Jakub Prachař je jistě nadaný herec, ale tady měl hodně slabou chvilku, ostatně stejně jako zbytek squadrony.(28.8.2009)