silentname

Neviem ako by som sa na film pozeral keby som nemal za sebou obrovskú dávku TV filmov so skoro identickými scenármi, no výsledne môžem povedať, že som si "Superintelligence" užil. Je to super film? Nie. Má v sebe problém? Rozhodne. Ale neťahali ma z filmu nejako výrazne. Melissa McCarthy je mi v tomto filme veľmi sympatická. Jej postava ma bavila, jednotlivé situácie fungovali a užíval som si to. Jej romanca s Georgom je funkčná a príjemná. A bavilo ma ich sledovať spolu. Okrem toho to čo dokázal "SI" bolo pre mňa celkom fascinujúce. A vedie to k niekoľkým dobrým fórom a referenciám. Ale na druhú stranu tu nemuselo tých referencií byť toľko. Niektoré sú super, no inde som zase nechápal o čom točia. Ale zasmial som sa. A to je základom komédie. No kedykoľvek sa film presunie z Melissy McCarthy na jej kamaráta Dennisa, tak tam prídu tie momenty, ktoré sú viac trápne než vtipné. Film stojí podľa mňa za jedno pozretie. A určite som radšej, že som ho videl ako minuloročný útok super technológie. Toto bolo v rámci možností funkčné. Aspoň pre mňa. Hodnotenie: B- ()

eraserhead666

To je tak, když vás napadne zápletka, ale ne příběh a hlavně závěr k ní. Klasický romantický film na sci-fi pozadí. Nesourodý miš maš s několika zajímavými nápady ale naprostou neuceleností. ()

Arsenal83

Keď vám Melissa MCarthy povie, že: „Prepáč, ale nemôžeš mať všetko...“ a myslí tým seba, tak to je na otváranie šampanského. Veď kto by to živil? Ale napriek apatii voči tejto osôbke musím povedať, že film sa celkom vydaril, mal svoje vtipné momenty, nebol extra sílený, takže celkom v pohode na jedno pozretie. ()

M.i.k.e

neškodná blbina,která není agresivně tupá a dokonce dokáže v jednotlivých momentech slušně pobavit.Melissa McCarthy se v posledních letech uklidnila,takže její postavy už nejsou nevtipní vulgární hobiti a je to jen dobře.Vidět znova bych sice Superintelligence nemusel,ale na jedno pošmourné odpoledne proč ne...50% ()

Hapretor

Melissa až vražedně sympatická ... to jsem nečekal ... ale ta ženská je neuvěřitelně přirozená ... věřil sem jí každý pohyb i grimasu ... jinak o ničem a celkem překvapivě nuda ... ()

Bozvav

Takové obsazení, slušný nápad a takovou kravinu z toho udělají. Klišé na klišé, humor většinou křečovitý, děj bez logické posloupnosti, závěr předvídatelný jak můj výsledke z písemky z matiky. upřímně řečeno, dost jsem se nudila. Za mne dvě slbší hvězďule. ()

BOURQUE

Štvrtá spolupráca režiséra (ale najmä herca) Bena Falcone a herečky Melissa McCarthy v podstate neprináša nič nového, čo by sme od nich nevideli. Samotný scenár má niekoľko slabších miest (a to som ešte použil pekné slovo) a je vidieť, že tvorcovia nemali žiadne veľké ambície. Jedná sa o jednohubku, ktorá sa snaží človeka „odpojiť od ťažkostí “ na cca 100 minút. Niektoré možnosti potenciálu AI neboli využité – určite by sa dal film doplniť o zopár zábavnejších scén. Každopádne však príjemne prekvapí to, že M. McCarthy po dlhšom čase sa nesnaží byť zábavná za každú cenu. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

Kushina

Dobře, tohle bylo režijně natočené pro malé děti ve školce. Příběh až moc QT a nelogický. Postavy se chovají nepřirozeně a super šíleně inteligentní UI, která se rozhoduje jestli zničí svět tím, že pozoruje jednu ženskou a dává ji prachy na účet a baví se s ní a.... No tohle je prostě taková rodinná komedie, která by mě bavila tak před 12ti lety, teď jsem se spíš pousmál nad tím, jak je to jednoduše scénáristicky i režijně natočené. Navíc hlavní postava.... No zkrátka na tom filmu není nic, o co by se dalo nějak opřít :D 35% ()

Ja.Malachi

no na to ako mi v niektorých filmoch táto herečka nesedí...celkom to ušlo.. :)..len nerozumiem prečo v trailery ukážu celkom sranda scény a vo filme už nie sú...napr to vankúšové kreslo..vyslovene tá scéna ma presvedčila že si to pozriem..a..ona tam nieje :( ()