runner85

Keď vás chyba včely sprevádza počas celého poobedia až do neskorej večernej hodiny, tak jediné správne rozhodnutie je pozrieť si film. Po dlhom uvažovaní a prepisovaní režisérskej túr som siahol po vášnivom filme Carne trémula. Na prvý pohľad prakticky obyčajný film z malou zápletkou. Ale tá hudba a Francesca to vytiahli veľmi vysoko ()

Kaka

Skvělý příklad toho, že ne vždy je potřeba extra promakaný scénář, fenomenální herecké výkony, či složité vyprávění. Když je silný režijní rukopis, jde to i bez dalších atributů. Almodóvar zde naplno rozjíždí svoji typickou paletu vášní, emocí a explicitní erotiky, která kdejakého diváka uspokojí i když zbytek zase až tak za moc nestojí a některé scény vyloženě tahají za uši (a oči) svojí teatrální přepáleností. ()

Arsenal83

Príbeh je dozaista vášňivý, napriek tomu som tu postrádal iskru. Milostná spletitosť a zradnosť žien bola fajn korením, ktorému chýbalo niečo, čomu sa hovorí dostať sa pod kožu. Téma pomsty mohla byť prepracovanejšia a nie koncentrovaná výlučne na ženské osadenstvo. Zápletka postavená len na nevere nebola dostatočná. ()

Frenegonda

Pedro mě ještě nikdy nezklamal. Vždycky přijde s něčím co mě naladí na jeho vibrace. Sledovat jak se mění Madrid je v jeho podání jednoduše lahůdka. V tom Madridu krom toho všeho ještě žijí individua, který se v setkávají a rozcházejí. Ježiš to zní banálně, že? Heh ale v tom případě je banální život. Protnout se na cestě s lidma, kteří tě někam posunou to je dar. Dík Pedro, potkali jsme se!!! ()

NinadeL

První Almodóvarův film, který otvírala scéna s Penélope Cruz, v hlavní roli s Javierem Bardemem. Na dno vášně je klasický španělský vztahový chaos, ve kterém se všichni chovají jako ufo, vypadají jako ufo a na festivalech všichni předstírají, že je to tak zajímavé, nové, originální a čímsi objevné. Tak fajn. Pokud vám tohle stačí ke štěstí, dejte si třeba reprízu. ()