Reklama

Reklama

Christine žije se svou matkou, partnera nemá a je tajně zamilovaná do svého kolegy George. Dozví se, že majitel stanice chce někoho z týmu přeložit do prestižnější stanice v Baltimoru. Začne odposlouchávat policejní vysílačku, aby byla první u policejních zásahů, ale šéfovi Michaelovi se její příspěvky pořád nelíbí. Christine po jedné kritice ztratí nervy a s Michaelem se přede všemi ošklivě pohádá. Rozjíždí se jí deprese a bere si na týden volno. Michael ji kupodivu nevyhodí a kolega George ji pozve na večeři. Svěří se jí, že měl také problémy a pomohla mu transakční analýza, a zavede Christinu na setkání podpůrné skupiny. Christina zajde za majitelem stanice a prosí ho, aby ji poslal do Baltimoru s Georgem, že spolu tvoří skvělý tým. Dozví se ale, že si George vybral sporťačku Andreu. To ji úplně zdrtí. Christine si vyžádá, aby směla číst zprávy v přímém přenosu, protože má velkou senzaci... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (46)

misterz 

všechny recenze uživatele

Zaujímavo a veľmi civilne natočená životopisná dráma o jednej reportérke, ktorá radšej všetko vzdala ako sa ďalej potĺkať jej deprimujúcim a ambíciami nenaplneným životom. Ťažko povedať, či chcela niečo zmeniť, alebo len uniknúť. V každom prípade sa jej smrťou nič nezmenilo, ba nie, zmenila sa jedna vec. Po jej smrti sa dostala do povedomia miliónov ľudí. Len škoda, že to nedosiahla za života. Netvrdím, našlo by sa tu pár slabších, nudnejších miest, kde sa scénky zbytočne ťahali, ale celkové vyznenie nie je vôbec zlé. A dramatickou čerešničkou na torte bolo samozrejme to dychberúce finále. Rebecca Hall to zahrala fantasticky. 80/100 ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Životopisný film o někom, o kom jste nikdy neslyšeli? Proč ne. Existuje spousta příběhů, které stojí za vyprávění; co na tom, že neznáte reportérku lokální televizní stanice někde na Floridě, která navíc vysílala v sedmdesátých letech. Očekávání jsem měl nemalá, ale bohužel nebýt hereckého výkonu Becky Hall a vcelku nečekaného vyústění, byl bych dost zklamaný. Nijak tomu nepomohl ani dle mého názoru podivný konec, který možná odkazoval na události obecně známé...ale tvůrci nejspíš předpokládali, že si vygooglíte, jak to bylo dál. Za mě je tento film nedopečený a když uvážím, jak byl dlouhý, nedostatečně vypointovaný a divácky nepříliš atraktivní... . ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Už velmi dlouho na mě žádná herečka svým výkonem nezapůsobila tak moc, jak se to podařilo Rebece Hall. Je prostě fantastická, úžasná, skvělá a mám pocit, že jsem s ní prožil úplně všechno, co prožila její Christine. Film je velmi smutná sonda do duše člověka, kterého okolnosti doženu k nesmírně extrémnímu činu, a rozhodně stojí za vidění a za to, aby se divák během závěrečných titulků v tichu zamyslel. Nad sebou, nad ostatními... Prostě aby se zamyslel. ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

Další ze skvělých rolí Rebeccy Hall v poměrně neznámém a poněkud podceněném snímku. Já hodně pečlivě sleduju její mimku a tak jsem si naplno vychutnal každý její pohled, gesto, to vše vyjadřoval tu beznaděj, jakousi "ztracenost" ve světě kolem sebe, která ji dovedla k tomu, k čemu ji dovedla. Za ten výkon Rebeccy by si to snad zaloužilo i plný počet... ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Film se znepokojivou atmosférou, která často až drásá nervy a zajímavým způsobem rekapituluje dění vedoucí k tomuto činu. Celkově se film může opřít o výborný výkon Rebeccy Hall, dost možná její dosud nejlepší. Jsou tu hluchá místa, která si však snímek může dovolit, jelikož je naprosto přehluší dech beroucí finále. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama