Reklama

Reklama

VOD (1)

Christine žije se svou matkou, partnera nemá a je tajně zamilovaná do svého kolegy George. Dozví se, že majitel stanice chce někoho z týmu přeložit do prestižnější stanice v Baltimoru. Začne odposlouchávat policejní vysílačku, aby byla první u policejních zásahů, ale šéfovi Michaelovi se její příspěvky pořád nelíbí. Christine po jedné kritice ztratí nervy a s Michaelem se přede všemi ošklivě pohádá. Rozjíždí se jí deprese a bere si na týden volno. Michael ji kupodivu nevyhodí a kolega George ji pozve na večeři. Svěří se jí, že měl také problémy a pomohla mu transakční analýza, a zavede Christinu na setkání podpůrné skupiny. Christina zajde za majitelem stanice a prosí ho, aby ji poslal do Baltimoru s Georgem, že spolu tvoří skvělý tým. Dozví se ale, že si George vybral sporťačku Andreu. To ji úplně zdrtí. Christine si vyžádá, aby směla číst zprávy v přímém přenosu, protože má velkou senzaci... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (46)

angel74 

všechny recenze uživatele

Žasnu nad tím, jak dokonale se tvůrcům podařilo vystihnout autentickou retro atmosféru sedmdesátých let minulého století. O americké novinářce a televizní moderátorce Christine Chubbuck jsem nikdy neslyšela, takže jsem teď jejím životním příběhem docela šokovaná. Film má sice pár hluchých míst, kdy se skoro nic neděje, ale Rebecca Hall v titulní roli je natolik uhrančivá, že mi to vlastně vůbec nevadí. (75%) ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

𝘀𝗽𝗼𝗷𝗶𝗹 𝘀𝗲 𝗷𝗼𝗸𝗲𝗿 𝘀 𝗻𝗶𝗴𝗵𝘁𝗰𝗿𝗮𝘄𝗹𝗲𝗿𝗲𝗺 𝗮 𝘃𝘇𝗻𝗶𝗸𝗹𝗮 𝘇 𝘁𝗼𝗵𝗼 (𝗻𝘂𝗱𝗻𝗲𝗷𝘀𝗶) 𝗰𝗵𝗿𝗶𝘀𝘁𝗶𝗻𝗲. — trosku jsem doufala, ze se z ni stane masovy nebo seriovy vrah, ale pak mi doslo, ze je to natoceny podle skutecny udalosti. — chapu, proc se zabila. nemela zadnyho boyfrienda (dexter ji bohuzel nechtel), bydlela s matkou (nechtela bych) a jeste si musela vybrat mezi zivotem bez bolesti intimnich partii nebo bez ditete. k tomu jeste deprese a BUM! game over. snad je ji tam nahore lip.. || ❝𝐖𝐞 𝐚𝐥𝐥 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐡𝐞𝐬𝐞 𝐝𝐢𝐟𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐭 𝐯𝐞𝐫𝐬𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐨𝐟 𝐨𝐮𝐫𝐬𝐞𝐥𝐯𝐞𝐬 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐞𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐨 𝐛𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐫𝐞𝐚𝐥 𝐮𝐬.❞ 📺🎞 ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle je sám o sobě velmi depresivní příběh, a když ho pak vidíte ještě v tomhle provedení, bude to na vás mít ten správný efekt - dovede vás ponořit do pořádné depky. Trochu mi to přijde natahované motivace Christine ne vždy až tak jasné, ale to hlavní je řešeno a Rebecca Hall je v hlavní roli prostě skvělá. ()

LadyBirdx 

všechny recenze uživatele

Pro mě film který má naznačit, co se děje v hlavě některých mladých lidí, že se cítí nedocenění, touží po lepší pozic a po rodině atd. tak moc až je to dovede k depresím a (třeba i) k něčemu daleko horšímu. Což mi přesně pasuje do dnešní společnosti, kdy musíte mít všechno, nebo nejste nikdo. Rebecca Hall to zahrála velmi dobře. Film se mi přesto nelíbil. ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

Další ze skvělých rolí Rebeccy Hall v poměrně neznámém a poněkud podceněném snímku. Já hodně pečlivě sleduju její mimku a tak jsem si naplno vychutnal každý její pohled, gesto, to vše vyjadřoval tu beznaděj, jakousi "ztracenost" ve světě kolem sebe, která ji dovedla k tomu, k čemu ji dovedla. Za ten výkon Rebeccy by si to snad zaloužilo i plný počet... ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama