Mandalorian a jeho spojenci podnikají nebezpečnou záchrannou misi. (Disney+)

matous20063

Brilantní závěr! Ale začnu věcí která mě dost naštvala. A to je nedokončené story ohledně darksaberu, co se stalo s tím bláznivým doktorem a jaké se ztoho křižníku dostali. Každopádně to se vše vyřeší v 3. Sérii. A teď už na pozitiva, opět Boba total bad-ass, Bo-Katan ke taky cool a emotivně zdrcený Din Djarin je taky na super. A závěr? Na komu neukapla slza tak je asi člověk bez citů. Ano sice jsme očekávali že přijde Jedi a ano vysázeli jsme na Luka ale stejně je to krásný Fanservis. Celkově náš epizoda nabudila k sledování 3. Série. 90% ()

PanWolf55

Zatímco předchozí díl se mi  v celým / zatím / seriálu líbil asi nejvíc, tak v tomhle díle tvůrci nezklamali a opět všechno shodili zpět na retardace level. Něco tak trapnýho se jen tak nevidí. 96%? OK... ()

Fearghast

Holly balls to bylo strašné - taková hromada nedodělaných scén, střihů, CGI místy úplně otřesné ... když nemám prostředky, protože jsou scenáristi a lidi dělající 3D modely s Covidem doma, tak to finále snad týden nebo měsíc odložím. Jestli je tohle všechno co dokáže Mandalorian nabídnout, tak pevně doufám, že třetí serii už nebude. Scéna po titulkách je extrémně vtipná - naklusat do sálu, všechny vystřílet a vítězoslavně dosednout na trůn zcela liduprázdného sálu ... a pak co? Posedí si 5 minut, oddechnou, vezmou mop a začnou s úklidem mrtvol? PS: To s tím neustálým sundáváním helmy už je trapné. ()

Naty94

Z nějakýho nepochopitelnýho důvodu se Lucasfilm neustále vrací k CGI tvářím starých herců, přestože na to schopnosti studia absolutně nestačí. Je to cringe, ruší to a záběry jsou potom zbytečně useknutý hned pod bradou postav, což vypadá fakt hrozně. Celej díl super, ale ten konec to zabil. Naprosto předvídatelně přijel na bílym koni náš oblíbenej hrdina a všechny zachránil. Tohle nemůže náročnej divák ocenit. Napětí zmizelo během 5 sekund. Dost antiklimatickej konec závěrečnýho dílu druhý série. ()

jumptheshark

Hm. Dochází mi slova, konec mě emocionálně odrovnal... Kdyby to šlo, dám snad šest hvězdiček. Dokonalé zakončení druhé série a navnadění na sérii další... O to víc mě mrzí, že nejnovější filmovou SW trilogii nedělali Favreau a Filoni, ale ti břídilové Abrams s Johnsonem. Mohli jsme být ušetření tří obřích zklamání a těšit se ze skvělé podívané od lidí, kteří s naším milovaným univerzem zachází s citem otce zakladatele... ()

Krebs

Tri hviezdy ale i kvôli nostalgii a priznávam, že tá prišla vďaka posledným 12 minútam. Spoiler: Ibaže, nedáva to zmysel, pri zohľadnení TLJ. Ashoka malého učiť nechce, ale Luke Skywalker áno. Bena Sola už ani ten nie. Efektné presekanie sa droidami, to dosť pripomínalo Anakina a vôbec by som sa nečudoval, ak by to bol zámer. A tá kapucňa na hlave - tiež by som autorov za to práve nechválil. Hodí sa to skôr k Sithom ako k Jediovi. A v boji to je dosť nepraktické. Že to je Luke sme aj tak vedeli, takže najskôr to urobili, aby ušetrili na CGI. Prečo sa báli pustiť povstaleckého hrdinu na mostík, tiež celkom nechápem. Grogu je preč, chystá sa množstvo nových seriálov - pridávam sa k tým, ktorí očakávajú, že toto bol posledný diel Mandaloriana. Ostane príbeh čierneho meča nedopovedaný? Oprava: Tak bude aj tretia séria, tak uvidíme, kam sa pôjde tentokrát. ()

lu.ger

Absolutní masakr. Velice emocionální závěr, při kterém mi ukápla slza. Jak tu někteří psali, zůstalo nám spoustu otazníků ohledně Groga a Thrawna a proč tuto a tamto, ale ta porce, co do mě naládovali finálem, je prostě true STAR WARS... ()

Johny203

Fantastický vizuál vesmírneho krížnika a obzvlášť vyloďovacia scéna so zapínaním Dark trooperov bola vynikajúco videoklipovo zrežírovaná. Len škoda že akcia snimi nebola taká zábavná. Záverečný deep fake nebol podarený, skôr to vyzeralo ako použitie nepodobného herca. Dobrý záver série, navyše to, konečne, vyzerá na koniec jedného otravného MacGuffinu. ()

colis

Konečně po dlouhé době mám pocit, že SW měli opravdu SW feeling. Ne ledajaký, ale opravdický FEELING původní trilogie. Děkuji Vám Jone a Dave, konečně jste ukázali pánům Ambramsovi a Johnsonovi, jak se dělají SW. May the Force be with you! ()

Ankroth

Dokonalý závěr, DO-KO-NA-LÝ. A vlastně proč to nepřiznat, trochu mi zvlhla očíčka. Zkurvené krájení cibule! ()