Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(16)

Vysílačka překoná čas a propojí profilovače z roku 2015 s detektivem z roku 1989, kteří společně bojují se zločinem a nespravedlností. (Netflix)

Recenze (12)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Nestačím žasnout nad tím, co v poslední době předvádí tvN. Začínám váhat, jestli vůbec ztrácet čas s ostatními stanicemi. :)) Ne, vážně... Signál je další ze seriálů, nad kterým se tady můžu rozplývat dlouhé minuty a stejně nebudu mít dost. Takže to zkrátím. Tenhle kousek prostě nemá chybu. Ať už budu hodnotit herce, charaktery postav, atmosféru, napětí, soundtrack, akční scény nebo samotný příběh, nemám nic, co bych vytkla. To je tak promyšlený, chytlavý a napínavý, že pravděpodobně zapomenete na všechny krimi věci, které jste předtím viděli. Ani se mi nechce věřit, že ten samý člověk napsal scénář ke 3 days. Druhé série u korejských seriálů nevyhledávám, ale tady to považuji za nutnost. A jelikož si scénáristka v tomhle díle získala moji důvěru, těším se a věřím, že pokud bude držet pero v ruce zase ona, nebudu zklamaná. ()

skretik 

všechny recenze uživatele

Zatial som po 4.ep. uplne nadsena... som zvedava, ako sa to bude vyvijat...... po cca 9tu ep to bolo epicke... potom trocha zhorsenie a posledne 3-4 epizody sme len plakali, vracali sa k tym istym scenam, ktore sme uz videli aspom 5x, neposuvali sa vobec v deji, len sa v tom cvachtali, plachtali... bol to celkom boj to dokoncit pozerat... posledna ep zaujimava, ale dojem uz nevylepsi... skoda... lepsie 3* ()

Reklama

Krysap 

všechny recenze uživatele

Kdyby tak šlo dát víc hvězdiček než 5.. Pro mě špičková záležitost. Především se mi moc líbilo, jak pěkně byly vizuálně odlišené obě časové linie (i když zpočátku jsem se snažila nastavit televizi na správný poměr stran). Obdivuju, jak postavy, ačkoliv je hráli stejní herci, vypadaly v obou časových liniích rozdílně. Hrozně moc se mi líbil příběh, ale hlavně mě dostaly hlavní charaktery, především detektiv Lee. Výborná postava, perfektně zahraná. Ostatní dva, Park a Chaová, tak neměli chybu a oceňuju, že ženská představitelka byla ve svojí roli přesvědčivá a tu policajtku jsem jí věřila. Nejsem si jistá, jestli se nedočkáme pokračování, protože konec by k tomu docela vybízel. Jeslti jo, tak ať je to prosím co nejdřív. Na podobný věci jsem schopná koukat kdykoliv. ()

zelvopyr 

všechny recenze uživatele

Zase výlet do Koreje, zase variace na téma jako o rok mladší Tunel, ale v jiném tónu a intenzitě. Ke konci si zřejmě udělali okénko na pokračování, které ale bez pokračování otráví, protože příběh nemá konec (a ani se moc nedá říci, že jej má úmyslně otevřený). Celkem se mi líbilo, jak tradiční korejští supermodelové a supermodelky s 50 plastikami křížení s herci jsou někdy dokonce i lehce nepřestylovaní a snad by se mohli i trošku umazat nebo nedejbože zapotit. Pokusy o občasný humor se ovšem dost tříštily s intenzivně hystericky plačtivým podáním všech jednotlivých lidských tragédií. Zkrátka, až Tunel tohle téma předvedl pořádně. ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Dobrá kriminálka. Skvělý a netradiční příběh, ale... ke konci mi to kvůli delší stopáži už začalo připadat dost dlouhé a poslední dva díly trvaly snad déle než těch čtrnáct. Hlavně ten úplně poslední. Ten byl dlouhý jak Lovosice, pro mě postrádal tu správnou gradaci a dokonce mi bylo úplně jedno, jak to dopadne. Hlavně že už to skončí. Kdyby díly měly těch tradičních šedesát minut, tak bych si Signal asi užila mnohem víc. ()

Galerie (146)

Zajímavosti (1)

  • Původním námětem celé této ponuré detektivní série je identický případ masového vraha, který v letech 1986 až 1991 v okolí města Hwasong, nacházejícím se v jihokorejské provinční oblasti Kjonggi, zbavil násilným způsobem života celou desítku žen, jejichž věková kategorie sahala od třinácti do jednasedmdesáti let. Případ, jehož brutalita se zapsala hluboko do korejských dějin, a také krutý fakt, že pravý viník nebyl nikdy dopaden, stála za vznikem dalších zpracování, mezi nimiž figurují dnes již kultovní detektivní snímek Memories of Murder z roku 2002 a dvacetidílný kriminální seriál televizní stanice CJ E&M Corporation Gap Dong z roku 2014. (Conspi)

Reklama

Reklama