Když se Arkadij (Ray Stevenson), bývalý vůdce revoluce v ruské Sukovii, dozví, že se jeho zrádný bratr Dimitrij (Pierce Brosnan) nachází v ochozech stadionu, na kterém právě probíhá evropské semifinále mezi týmy West Ham United a Dynamo FCC, společně se svými kumpány londýnský stadion Boleyn Ground násilně obsadí. Mezi diváky je i americký válečný veterán Mike Knox (Dave Bautista) se svou neteří Danni (Lara Peake). Když se oba do spiknutí nešťastnou náhodou zapletou, Mike musí zneškodnit Arkadije a jeho těžce vyzbrojený tým. Dokáže to dřív, než se Arkadij dostane k Dimitriji? Osud 35 000 diváků na stadionu – a mnohem většího množství lidí v Rusku – závisí jen na něm. (Bontonfilm)

FiVe

OK, jsem prostě fanda akčních filmů. Takže asi prostě nadržuju. Ale nemůžu si pomoci s kritikou: 1) C4 opravdu neexploduje bez iniciace . (9mm projektil nestačí) 2) žádná změna zvuku při střelbě ze zbraní s tlumiči (asi si ruchaři vzali volno) Na druhou stranu si troufám tvrdit, že je to lepší než náhlá zmrd. ()

skipik12

Tak já bych to nazval takovym modernim remakem smrtonosne pasti:) Jako je to blbe, ale akcni,souhlasim,ze kdyby to natocili v devadesatkach byl by to kultovni film :) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nemůžu to zastavit... Ta C-4 exploduje v 90 minutě... Musíš všechny dostat pryč, hned!" - "Seru na to... Alláhu Akbar! Mám bombu! Mám bombu!" Dave Bautista, kterému nakope prdel padesátikilová ženská v boji proti rusákům, kteří zajmou celé fotbalová hřiště, aby dosáhli svého cíle. Po technické stránce průměr: Honička na motorkách je tu asi to nejslabší. Pierce Brosnan je jen vábnička, když na něj dojde, tak tu je cca 15 minut. Na film se rychle zapomene. Nemá humor ani žádnou zapomatovatelnou akční scénu. Na jedno zkouknutí, ale dobrý. - 50%. ()

Falkor

Pokus o Smrtonosnou past? To asi ne. O náhlou smrt? To by se na to nedalo koukat. Takže co je tohle vlastně za film? Prostě akční Béčko jak má být. Kousek ukradne tuhle, nápad tuhle, obsadí se to týpky kteří se umí hýbat, pár známými herci po kterých už dneska pomalu pes neštěkne a budeme doufat, že se to bude líbit. A ejhle, ono to vyšlo. Kašlete na kydy o hrdinství, oběti a podobné plky. Něčím se takové Béčko prostě okořenit musí a když to není boj za Americký sen, tak to musí nahradit něco jiného. Jsou to jen kulisy ve kterých si to pár bijců může pořádně rozdat. A Bautista - fakt to není herec - se pěstmi ohánět umí a umí i přijímat rány a to je fajn. Ale zpátky k té Smrtonosné pasti. V čem je vlastně jiná, krom toho, že byla první s tímto konceptem osamoceného bojovníka zavřeného s protivníky v nějakém objektu? No vlastně v ničem. Takže kašlete na to odkud si co Final Score půjčilo nebo co kde ukradlo, pohodlně se usaďte a užijte si příjemnou jízdu. Je se na co koukat a o to přeci jde, ne? ()

Zabiak

2,5 hvězdy, slušné akční béčko, jenže hlavní hrdina neumí hrát a tak nějak divně se hýbe. Brosnan kvůli, kterému jsem se na film díval tam hraje asi 3minuty!! ()

Kelinej

Bál jsem se zbytečně, že sledováním tohoto filmu jen ztratím čas. I na fotbalovém stadionu se dá vykouzlit solidní akční thriller. Ale aby bylo jasno: hvězdičky dávám za atmosféru, mého oblíbence Bautistu a poctivou režii, nikoli za neuvěřitelně hloupý scénář. ()