Když se Arkadij (Ray Stevenson), bývalý vůdce revoluce v ruské Sukovii, dozví, že se jeho zrádný bratr Dimitrij (Pierce Brosnan) nachází v ochozech stadionu, na kterém právě probíhá evropské semifinále mezi týmy West Ham United a Dynamo FCC, společně se svými kumpány londýnský stadion Boleyn Ground násilně obsadí. Mezi diváky je i americký válečný veterán Mike Knox (Dave Bautista) se svou neteří Danni (Lara Peake). Když se oba do spiknutí nešťastnou náhodou zapletou, Mike musí zneškodnit Arkadije a jeho těžce vyzbrojený tým. Dokáže to dřív, než se Arkadij dostane k Dimitriji? Osud 35 000 diváků na stadionu – a mnohem většího množství lidí v Rusku – závisí jen na něm. (Bontonfilm)

Trailer 1

EvilPhoEniX

Tohle nemá vůbec, co v kinech dělat. Obyčejné a naivní akční béčko, kde hlavním hrdinou je Dave Bautista, kterého za dobrého herce nepovažuji a rozhodně sám film neutáhne. Je naštěstí vazoun, takže při soubojích se je na co koukat, má proti sobě i slušné Ruské protivníky, takže na jedno podívání se to dá snést, ale žádná sláva. 50% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nemůžu to zastavit... Ta C-4 exploduje v 90 minutě... Musíš všechny dostat pryč, hned!" - "Seru na to... Alláhu Akbar! Mám bombu! Mám bombu!" Dave Bautista, kterému nakope prdel padesátikilová ženská v boji proti rusákům, kteří zajmou celé fotbalová hřiště, aby dosáhli svého cíle. Po technické stránce průměr: Honička na motorkách je tu asi to nejslabší. Pierce Brosnan je jen vábnička, když na něj dojde, tak tu je cca 15 minut. Na film se rychle zapomene. Nemá humor ani žádnou zapomatovatelnou akční scénu. Na jedno zkouknutí, ale dobrý. - 50%. ()

Lima

O něco lepší, než jsem vzhledem k tvůrčímu týmu čekal, ale jinak žádná hitparáda. Stokrát vyždímané téma s několika neotřelými vtipnými nápady (počítání GTA her, Alláh Akbar!), avšak bezpečně plovoucí ve vodách laciného klišé, díky němuž to za pět let uvidíme na TV Barrandov ve Filmotéce Jaromíra Sokupa. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $798,000▐ Režisér Scott Mann nie je úplne na zahodenie, vie točiť, či lepšie povedané roztočiť to v béčkových vodách. Občas sa mu to vymkne do prílišného balastu a naivity, Bautista zrovna nie je úplný tahúň, skôr hromotĺk ale dobre ušlo to. /50%/ ()

choze

Náhlá smrt byla kinobéčko za 50 mega, tohle je její videoklon za 20, přičemž většinu rozpočtu si nejspíš rozebrali herci. NS mám docela rád, ale tohle je tak zoufale přes kopírák (jediná věc, kterou si lajzli navíc, byla honička na motorkách) jen v mnohem levnějším aranžmá, že mě to prostě nebavilo. I když je Bautista docela sympaťák. ()

• Vo filme je zápas West Hamu proti fiktívnemu tímu Dynama označovaný ako posledný zápas na štadióne Boleyn Ground. V skutočnosti bol posledným zápasom West Hamu na tomto štadióne 10. mája 2016 ligový súboj proti Manchesteru United, ktorý londýnsky celok vyhral pomerom 3:2. (GTS_PUNK)
  • Zmíněná ruská republika „Sukovia/Sakovya“ ve skutečnosti neexistuje. V Ruské federaci je 22 republik, počítáme-li i ilegálně anektovaný Krym. (Toshio)
  • V úvodu filmu jsou použity záběry z filmu Bunkr smrti (2008), kde je vyobrazen šéf teroristů (Ray Stevenson) jako bojovník revoluce v Rusku. (SsgtJira)