Reklama

Reklama

Život v Heights

  • USA In the Heights (více)
Trailer 4

Vůně horké kávy se line vzduchem 181. ulicí, kde kaleidoskop životních snů sdružuje obyvatele pulzující čtvrti Washington Heights. V centru toho všeho je sympatický majitel obchůdku, který šetří každý cent ze svého výdělku, přičemž sní a zpívá o lepším životě. (Magic Box)

Videa (4)

Trailer 4

Recenze (40)

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Letní muzikálová pohoda od Lina-Manuela Mirandy s energickou režií, solidními čísly i dojemným příběhem o jedné latino čtvrti v New Yorku a místní komunitě plné snů. Hudebně senzační, pojetím ale dost jednotvárné, což ještě v kombinaci s přepálenou stopáží způsobilo, že se žádné velké nadšení nedostavilo. 6/10 ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Miranda a jeho srdcová muzikálová adaptace, pěkná pocta "tavícímu kotlíku" v NYC (x), latino komunitě (x) a převážně dominikánské čtvrti Washington Heights. Imigrantský spirit, starý dobrý americký sen v lepší budoucnost, kulturně pestrá megapolis, letní nálada, sympatický obsazení, písničky tak středně chytlavý, stopáž standard pro Broadway, tady bych přeci jen pokrátil. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Muzikály fakt nesleduji, ale na tohle jsem se těšil a je to letní senzace v plné parádě. Živelné, energické, feel-good, sexy, atraktivní, pompézní, rajcovní a velmi líbivé odehrávající se v exotickém prostředí Latino ulice v New Yorku. Trochu mě děsila ta přestřelená stopáž- půl hodiny zkrátit by neuškodilo, ale písniček je dost, jsou chytlavé, melodické a místy jsem měl chuť vyrazit do ulic a roztančit půl města! Taneční choreografie je také fajn - scéna v bazéně největší paráda, sympatičtí herci potěší jak hlavní hrdina tak Vanessa! na té jsem nechal oči. Celkově velmi příjemný letní a zábavný počin s energii jako málo co. 7.5/10. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Ono to mal byť v prvom rade (asi...?) film o jednej štvrti. A často aj je. Na mnohých iných miestach sa ale objavuje čosi ako hlavný hrdina. A keď si naňho zvyknete a poviete si „hm, no tak fajn“... tak tvorcovia na scénu dajú úplne inú postavu a pre zmenu tá začne ašpirovať na post hlavného hrdinu. Následne je to všehochuť, kedy každých 5 minút patrí iným postavám. V konečnom efekte je to o všetkých... a o nikom. Zrejme (?) to bol umelecký zámer, ale priznám sa, že až do konca som si na to úplne stopercentne nezvykol. Rozporuplne vnímam aj vražednú minutáž pripomínajúcu Pána prsteňov. Každopádne ide o pozitívny, žoviálny, „živý“ muzikál s vcelku sympatickými postavami/hercami a temperamentom v krvi. A niektoré nápady sú fakt... nápadité (finálna pasáž obrátená hore nohami). ()

johnn333 

všechny recenze uživatele

Na to, že se to několik měsíců promovalo jako muzikálový event roku a esence léta, je vlastně trochu tragikomické, že to není až tak dobré, a že to může vydělat míň peněz než Cats. Je určitě obdivuhodné, jak to do sebe zaplétá různé zkušenosti a sny lidí z latino diaspory, což muzikál v trochu patetické sladkobolnosti a heslovité naivitě vlastně v klidu unese, jako pásmo roztančených výjevů to ale působí spíš jako roztahaný trailer, v němž se moc rychle stríhá, a je v něm příliš málo nápadů, jako třeba pohyblivých hlav v salónu krásy. Forma je tak paradoxně dost gentrifikovaně uhlazená. Muzikál, v němž je hlavním antagonistou výpadek proudu, a v němž se všechny problémy vyřeší deus ex machina, by prostě měl být zábavnější. ()

Galerie (50)

Zajímavosti (4)

  • Natáčanie scény pri bazéne (pieseň: 96 000) bolo pôvodne naplánované na 2 dni. Kvôli nepriaznivým poveternostným podmienkam sa však muselo natáčať o jeden deň dlhšie. (dwdb)
  • Postavy, ktoré si zahrali Marc Anthony  a Dascha Polanco sa neobjavili v pôvodnom muzikáli. Boli napísané špeciálne pre filmovú verziu. (dwdb)

Související novinky

Spielberg má na kontě muzikálový propadák

Spielberg má na kontě muzikálový propadák

13.12.2021

Přestože podobně jako tomu bylo v případě Ridleyho Scotta a jeho Posledního souboje, sklízí nový snímek režiséra Stevena Spielberga nadšené ohlasy od kritiků, co se tržeb týče, míří filmový remake…

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále…

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na…

Tiché místo 2 překonalo důležitý milník

Tiché místo 2 překonalo důležitý milník

14.06.2021

Pokračování hororové série Tiché místo tento víkend pokořilo důležitý milník. Vůbec poprvé od března roku 2020 totiž nějaký hollywoodský snímek překonal hranici 100 milionů dolarů utržených v…

Reklama

Reklama