poster

Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho

 • USA

  The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

 • Austrálie

  The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Raziel_cz
  ****

  Přes škálu bizarností, táhnoucí se s ním už od názvu, a neskrývanou inspiraci v Raimim překvapivě snímek především velmi osobní, melancholický a přízemně podaný. A natočený tak krásně a jistě, jak si mnoho filmů nejen v téhle finanční kategorii může jenom přát. Není to akční, není to horor, je to s citem vystavěné drama. O stárnutí a promarněných příležitostech a taky o tom, že na to člověk nemusí být sám, a že velké věci mohou dělat i lidé, o kterých se nepíše v učebnicích. A že z jejich pohledu mohou mít význam úplně jiný. A jo, někdy se to ve všech těch věcech trochu ztrácí... ale vždycky to najde správný směr. A pasáž s Hitlerem je lepší než ta s Bigfootem... ale v Bigfootovi je celá pointa. Pro exploitační řezničinu musíte jinam. Pokud ale máte chuť chvíli meditovat nad životem, The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot je jasná volba. A mrzí mě, že ho tolik lidí odsoudilo jenom proto, že minul jejich očekávání.(16.2.2019)

 • Morholt
  **

  Je to sice o chlapíkovi, který zabil Htlera a lovil Bigfoota, ale není to o zabíjení Hitlera a lovení Bigfoota. A to je chyba, protože nic jiného příběh nenabízí. Pokud se Elliottovo mladší já v Turnerově podání snaží dostat k Adolfovi, tak to docela ujde a totéž se dá říct o Elliotovi pobíhajícím po lese. Jenže většinu filmu tvoří vata, kterou jsem buď nechápal, nebo mě fest nudila. 30%(11.2.2019)

 • ještěžiju
  ****

  Film, jenž byl dle mého neprávem zničen svým pojmenováním a pak i onen popis obsahu je více než zavádějící vlastně je to totální pitomost. Obsah od Cinemaxu smažte!!!! Melancholické vzpomínání starého válečného veterána na svou tajnou misi i dávnou lásku na mě zabralo bez problémů, Kdo se nedokáže srovnat s tím, že film díky názvu nesplnil jeho očekávání, ten ať si naprdne. Je pak otázka, jestli ti lidi hodnotili film, či ono nenaplněné očekávání. Proto ty odpady, že vy ješitové. :-)(9.5.2019)

 • 666Carnage
  **

  Čekal jsem nějakej masakr kde budou padat hlavy nácků až po Hitlera a a pak, že přijde lov Bigfoota. A dostal jsem jen flashbacky starého smutného pána co skoro na konci snímku jde do lesa a popere se s něčím co bych líp ušil doma na koleni. Ten film není ani sranda a to je na tom to nejhorší. Fakt to mohla být řádná řežba s pořádnou porcí humoru ale není a je to jen drama co občas vybočí s nějakou akční scénou. 35%(22.3.2019)

 • Forsberg11
  **

  Pomerne pútavých na tomto filme je desať minút okolo zabíjanie Hitlera a desať minút okolo zabíjania Yetiho. Potom ešte hudba.... ale to je asi tak všetko. Sam Elliott ide ako herec absolútne mimo mňa a podobne aj skoro celý tento filmový príbeh... ktorý nech už má akokoľvek originálny názov, nepomohlo mu to k tomu, aby som pri ňom nezaspal. A to hovorí samo za seba. Oceňujem, že sa to robilo s malým rozpočtom a áno, je to veľmi slušne remeselne zvládnuté, o to pokoj, ale dejovo bohužiaľ ... Nuda! 40 %!!(12.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace