Reklama

Reklama

Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho

  • USA The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímek "Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho" sleduje epické dobrodružství americké legendy, o které nikdy nikdo neslyšel. Calvin Barr (Sam Elliott / Aidan Turner) skrývá od druhé světové války tajemství, že je zodpovědný za atentát na Adolfa Hitlera. Teď, o desítky let později, ho vláda Spojených států znovu povolá na přísně tajnou misi. Yetti žije hluboko v kanadské divočině a je přenašečem smrtící nemoci, která by mohla ohrozit celé lidstvo. Calvin, který spoléhá na dovednosti získané během druhé světové války, se musí znovu vydat na záchranu svobodného světa. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (27)

666Carnage 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem nějakej masakr kde budou padat hlavy nácků až po Hitlera a a pak, že přijde lov Bigfoota. A dostal jsem jen flashbacky starého smutného pána co skoro na konci snímku jde do lesa a popere se s něčím co bych líp ušil doma na koleni. Ten film není ani sranda a to je na tom to nejhorší. Fakt to mohla být řádná řežba s pořádnou porcí humoru ale není a je to jen drama co občas vybočí s nějakou akční scénou. 35% ()

Forsberg11 

všechny recenze uživatele

Pomerne pútavých na tomto filme je desať minút okolo zabíjanie Hitlera a desať minút okolo zabíjania Yetiho. Potom ešte hudba.... ale to je asi tak všetko. Sam Elliott ide ako herec absolútne mimo mňa a podobne aj skoro celý tento filmový príbeh... ktorý nech už má akokoľvek originálny názov, nepomohlo mu to k tomu, aby som pri ňom nezaspal. A to hovorí samo za seba. Oceňujem, že sa to robilo s malým rozpočtom a áno, je to veľmi slušne remeselne zvládnuté, o to pokoj, ale dejovo bohužiaľ ... Nuda! 40 %!! ()

Reklama

Filmmaniak 

všechny recenze uživatele

Nejlepší je na tomhle filmu jeho bizarní název a Sam Elliott v hlavní roli badass důchodce, jenž ve druhé světové zastřelil Hitlera, a kterého si v současnosti, kdy vzpomíná na svou dávnou lásku, najme FBI k vystopování a zabití Bigfoota v kanadských lesích. Ani Elliottův herecký výkon, ani překvapivě slušně nasnímané a místy i hezky režírované scény (na poměry omezeného rozpočtu) však bohužel nemají šanci obstát ve zcela rozpadlém a nevyrovnaném příběhu, který se soustavně vyhýbá jakékoli gradaci, zjevně zcela absurdní zápletku bere zbytečně moc vážně a neumětelsky zahazuje všechno to, co mohlo být na ději zajímavé. V podstatě se jedná o slabě vystavěné a retrospektivně vyprávěné torzo minimalistické válečné romance, v níž úsměvné a kratičké epizodky s Hitlerem a Bigfootem (plus jedna izolovaná nesmyslná pasáž s nějakým Rusem a holením vousu, která se zbytkem filmu nijak nesouvisí) tvoří jen nahodilé a zcela nevyužité odbočky. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Další film o ničem. Ano, je tu starý chlap, který kdysi zastřelil Hitlera (což uvidíme po cca 35 minutách filmu) a teď mu, asi po 45 - 50 minutách filmu, nabídnou, aby zabil sasquatche. On jde, zabije ho, a pořád ho trápí stáří a vzpomínky. Ještě že má psa, holiče a bar, kam chodí. Ve filmu se jinak nic neděje, o stáří nakonec ani moc nejde, vzpomínky jsou očekávané (chodil s nějakou holkou  učitelkou), takže celkově netuším, proč ten film vznikl a hlavně - co chtěl říct? Pár dobrých záběrů z přírody. ()

lamps 

všechny recenze uživatele

Jeden čeká nejvíce cool film roku s lovením nacistů a bájného netvora, a dostane omšelý obrázek stárnutí a boje s vlastní minulostí. Sam Elliot a některé kompoziční přechody mezi dvěma časovými liniemi jsou skvělé, zbytek je odfláklý a motivačně nesrozumitelný až trapný. Více zde. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (2)

  • Část filmu byla natočena ve vesnici Turners Falls ve státě Massachusetts (USA). (MeanWhile)

Reklama

Reklama