Will (Theo James) se Sam (Kat Graham) mají před sebou zářivou budoucnost. Will musí na služební cestu, a když Sam telefonuje, "něco" se během hovoru stane. Západní část amerického pobřeží zmlkla. Telefony, internet, satelity, zpravodajství, Bílý dům i prezident mlčí. Kompletní dopravní infrastruktura kolabuje. Nikdo nechce dát informace, co se vlastně stalo a co se aktuálně děje. Armáda se snaží situaci dostat pod kontrolu, ale všude panuje zmatek. Jenže Will a otec Sam Tom (Forest Whitaker) nechtějí čekat a vyrážejí do neznáma. Mají vůbec šanci Sam najít, když všude vládne bezpráví a chaos? (Rodriguez)

Pitryx odpad!

Přes sto minut naprosto o ničem. Dám deset procent za pár pokusů o jakž takž zajímavou kameru, ale jinak to byla sračka první třídy. A nebudu tu ze sebe dělat intelektuála, co se mu to líbí. Dal jsem čtyřicet minut, a pak razantně sáhl na rychlo posun. Doufám, že bude následovat dalších patnáct dílů. ()

Mamlas odpad!

Prvních 10 minut bylo nadějných, zbytek nuda, konec sračka. Každej NETFLIX je už sračka... Nekoupilo ho Asylum? ()

curfew77

Slušná atmosféra, průměrní herci a scénář, který se snaží pohodlnost autorů vydávat za svou vlastní ctnost. Linku z bodu A do bodu B by ale měl dovést každý příběh, ať jde o postapo, animák nebo porno, a autoři HOW IT ENDS se o to vlastně ani nepokusili - dost paradoxně, na to, že jde přitom o prakticky road movie. 40 %. A až se jednou bude civilizace opravdu hroutit, určitě nestihne osm miliard lidí jen tak samo od sebe vyklidit plac za pět dní, aby to bylo dostatečně komorní. ()

horor2

Normálka - lepší jednohubka. Forest nemá Thea rád, protože je s jeho dcerou Samanthou. Dává mu to už od první vteřiny najevo. Pak něco vypukne, nejde všude proud ani telefony a Whitaker s Jamesem se rozhodnou jet pro Samanthu, protože neví, jestli je v pořádku. Cesta je nebezpečná, potěší klišé v novém obalu, které znáte z jiných filmu + konec s pěkným efektem. Potěšilo a neurazilo. Spokojenost. ()

Mr.Ward

Škoda toho konce... Konce nějak Netflixu asi nejdou. Prvně Bird Box, teď toto.. Jinak slabé hodnocení by zde nemělo rozhodně odradit - mě odradilo na půl roku - a nakonec opravdu nelituji, že jsem si to pustil :-) Napínavý to bylo, herci taky fajn, dobrý pre-apo movie. ()

ESW

Dobrý, ale kdyby to chtělo byt výborný, muselo by se tam něco stát. A nemuselo by to byt vysvětlení. Jen něco. ()

Kytarka

Velmi slušná povídačka o tom, kterak týpci v autě ujeli apokalypse. Film jsem si pustila hlavně kvůli svému oblíbenci, kterým není nikdo jiný než Theo James, a nakonec se z toho vyklubala solidní psychárnička. Děj sice neobsahuje bůhvíjaké zápletky a suma sumárum se toho během dvou hodin moc nestane, ale ta tíživá atmosféra, seškrtávající veškeré blaho žití jen na pouhý pud sebezáchovy, ta teda fakt stojí za to. ()

Jadro

Výborný začiatok, postupné upadanie a hlavne zbytočné scény (ako napríklad prestrelka na moste alebo odchod indiánky) až konečne prichádzame do finále, kde presne na sekundu to samozrejme zvládnu... 50% za atmosféru a neodhalenie príčiny. ()

Taron

Tak to snad ne... měl jsem to vypnout už po té první hodině "nicnedění" a rozhovorech o ničem, ale ono se to tváří, že to někam směřuje, že aspoň ten konec bude stát za to, místo toho se ale člověk nedozví vůbec nic a celý film skončí v půlce scény... Pokud je to cliffhanger a bude následovat další film, kde se bude něco dít a bude se týkat té prozatím nevysvětlené apokalypsy, tak dejme tomu, šlo by to brát jako takový zahřívací předfilm, ale pokud ne, tak je to fakt hrůza. ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Akože film ma prekvapil v tom, že hoci sa tam častejšie kecá než sa niečo deje tak ma udržal pri obrazovke bez toho aby som kukal an hodinky. Duo Whitaker a James sú dobrý, tiež akčné scény majú čo do seba hoci je ich málo. Rovnako chválim aj tú neistotu, že čo sa doprdele vlastne stalo. Prúser je ale v tom, že film nemá v podstate koniec a preto môžem dať iba silné 3* ()

srolyma

Celkem slušná i když poněkud úsporná post-apo od Netflixu, na které mi vadila především jedna věc. Na západním pobřeží USA se cosi stane, přeruší se spojení se zbytkem země a vypadne proud. OK. Druhý den je celá země v chaosu, ozbrojené skupiny zabíjejí kvůli palivu a potravinám, všude požáry, rozbitá opuštěná auta. Ne po roce, ale druhý den! I po čerstvých zkušenostech s chřipkovou hysterií to je sakra brzy. Ale jinak v pohodě. Že není vysvětleno, co se vlastně stalo, budiž, otevřený konec, dejme tomu, ale má tu slušnou atmosféru a po většinu doby to nenudí. ()

JenomDominik

Skvělé zvládnutá atmosféra, něco tomu sice chybělo, ale já mám pro post-apo filmy asi slabost. Pochybuju, že se k filmu ještě někdy vrátím, ale považuju ho za jeden z těch lepších post-apo filmů. 70% ()

argo.smile

Veľmi milé prekvapenie a divil som sa, že po dlhšom čase vytvoril Netflix takúto žánrovku. *start Spoilers* Ako keď natrafíme na nie úplne rozjebaný vojenský konvoj, tak okrem paliva hľadám ine veci na prežitie a najmä aj zbrane (na našu ochranu a obranu) kôli zmrdom, ktorých stretávame po ceste a snažia sa s nami vyjebať. A nikdy neverím ani by som neveril svojím vlastným susedom aj keď sa usmievajú a sú akokoľvek milí . Pretože za takejto situácie sa snaží každý prežiť ,ochrániť svoju rodinu za akúkoľvek cenu alebo s vami pekne vymrdat ( teda vašu ženu, priatelku...) *end Spoilers* . Komorný koniec a za to aj zaslúžené slabšie 4* ()

Kushina

No do prdele.... Já tedy fakt nevím, jestli jsem úplně blbý, nebo jen absolutně nechápu pointu filmů od Neflixu.... Co film to totální sračka s nevysvětleným, nebo nedokončeným koncem. Přitom celý film krásně natočený, herecké výkony luxusní, vše se zdálo být super, říkám si: "Proč nedat 4*, je to super". A pak film nějak plyne a plyne a místo toho aby se něco trochu vysvětlilo, tak se to spíš zamotávalo a když už to vypadalo, že se aspoň něco dozvíme u pokecu u ohně, tak jsme se dozvěděli zase velký hovno. Takže ve výsledku celý film je o tom, že je nějaká rádoby apokalypsa, která je vlastně základem filmu, ale nikdo nám neřekne, co se vlastně děje...Jako fakt Netflix vyserte se na to. Takhle prznit výborně načaté filmy chce fakt kuráž a scénáristu, co se nebojí dostat před hubu. 45% ()

fafejt001

V podstatě budoucí realita na této planetě . Bez elektřiny je konec , šlus , finito , the end . A o tom , film vlastně také je . Reálný a dosti výstižný film o budoucnosti této planety , kterou Homo Stupido Zabijens vyplenil , otrávil a zničil !! ()

BloomGeorge odpad!

Celý film o ničem. Jen kecaj a jedou a pak kecaj a jedou. Pointa nikde a rozuzlení???? Nikde. Nesnáším filmy bez konce a tohle je takový. To tam nemohli alespoň něco ukázat proč se to vše děje? Nejspíš nějaká apokalypsa, meteor nebo něco jiného, ale ani náznak :-( Trapný, suchý a ubohý. Zbytečná ztráta času. ()

paddy35 odpad!

Vydržel jsem necelých 40 minut. Bohužel, zajímavé herecké obsazení tenhle film nevytáhne z nudy, do které se noří od prvních minut. Postapokalyptický film by měl být založen především na tísnicé atmosféře a budovat ji od začátku až do konce, ale tenhle film je jen snůškou piomých naivních keců o ničem, které neposouvají už tak chatrný děj. Dva týpci hledají dceru a každému, koho potkají, se snaží hrát na city, aby je nezabíjeli/pustili/něco jim dali atd. Dosaďte si libovolnou činnost. Nevím, proč je dneska tolik oblíbené stavět film převážně na dialozích a potlačovat akci a napětí. Což o to, nemusí to být nutněna škodu, ale rozhovory by měly být zjaímavé a člověk by se z nich měl něco dozvědět. ()

yarda23

Úplně nesmyslný film, který postrádá napětí. Výkony herců strašné. Šíleně napsaný scénář. Hrůzný film. Těžký propadák. ()