Hell Fest: Park hrůzy

• USA Hell Fest (více)

Představte si, že na Matějské pouti vjedete do strašidelného zámku a do klína vám tam spadne nepříjemně skutečná useknutá hlava. Nemůžete ani mluvit, ovšem nikoho jiného to nevzrušuje, protože useknutá hlava ke strašidelnému zámku tak nějak patří. Přesně tak se cítí hrdinové hororu Hell Fest: Park hrůzy. Sériový zabiják v masce si totiž z celého lunaparku Hell Fest udělal dokonalé maskování a svoje vlastní smrtonosné hřiště. Panoptikum strašidel skropí skutečná krev, na velevážené publikum čeká opravdový děs a smrt. (Bontonfilm)

Mr.Ward

Taková blbůstka... Něco jako Husí kůže :-D Konec byl fajn, zamrazil, prostředí parku taky dobrý, ale to je tak vše. ()

Lyx

Nechápem kde sa toto vyšplhalo na 49%. Veď je to suché, nemastné a neslané. Žiadny náznak atmosféry, chabé herecké výkony a soundtrack tiež nestál za nič. Maska antagonistu bola fajn, no zase nič svetoborné. Veľmi mi chýbal nejaký dôvod vraha vraždiť alebo nejaká menšia backstory. Prostredie však bolo viac než fajn a taktiež to bola jediná vec, z ktorej som cítil horrorový nádych. Byť vystrihnutá posledná scéna, možno by si to ešte dokázalo udržať serióznu tvár, ale toto? Jeden veľký vtip. Ešte, že som to nevidel v kine. Moje hodnotenie: 15% ()

Pitryx

No, tak klobouk dolů. Natočit film skoro bez hluchého místa, to se hned tak nevidí. Horší je to s dějem jako takovým. Jeden či dva nové nápady se tu mihly, ale celkově jen to zas jen opakování klasického slasheru. V každém případě jsem se nenudil a od filmu dostal jen to, co jsem čekal. ()

Ravenous

OBSAHUJE SPOILER Hmm, nic moc. Film měl celkem potenciál být něčím originální, takové prostředí k tomu krásně vybízí, ale kde nic, tu nic. Toho prostoru pro jemné zvrácené vtípky a ukázku umělecké práce s nožem tu byla spousta... Místo toho je film jen podprůměrný slasher, který nevzbuzuje absolutně žádné emoce natož strach, který je u hororu nutností. Jediná emoce, které se člověk již po prvních dvaceti minutách nemůže zbavit, je přání rychlého konce pro všechny zúčastněné. Hlavní záporák má sice docela nechutnou masku, ale to je asi tak vše, co může nabídnout. Nicméně i přes jeho nepopiratelnou ubohost je stále větším frajerem než hlavní a extrémně nesympatická šestice teenagerů s tupými kecy a nelogickým chováním. No, uznejte, v době kdy jste už zbyl/a jen vy a vaše černá kamarádka, dali byste přednost rychlému úprku ven z areálu parku spolu s davem ostatních návštěvníku festivalu, nebo byste se raději schovali do opuštěného strašidelného domu s bludištěm a místností plnou creepy opláštěných figurín??? Závěrečná pointa mi přišla trochu zbytečná a vyzněla celkem do prázdna. ()

Cortesz odpad!

To bylo co ty vole, ten režisér je takovej mamlas, ať radši jen střihá filmy a nesere se do režie. A konec mě rozhodně nepřekvapil, předvídatelné. ()

johnsnow

Film ktorý má pekné baby, nič moc zabijaka, málo killov(ale uznám, že kladivom a injekciou majú šmrnc). Ale nič čo by som si pustil zase. avšak rozhodne chválim vzhľad parku, do takého by ma nedostali ani ťažným koňom a celkom prekvapivý záver. Na jedno čeknutie v pohode. ()

J.Mayen

Nicim nevycnivajici slasher, ktery se odeharava v zabavnim parku, potencial skvely, ale jeho vyuziti na slabe 3 hvezdy, v tomhle zustavam verny Jasonovi z Patku 13, ten ma aspon charisma. Da se rict, ze jsem se spis tesil na Tony Todd (Candyman), na ktereho tvurci lakaji v uvodnich titulcich. ale ten si tu strihl opravdu jen malickou roli, kde se ukazal mozna na 5 minut. Za jedno skouknuti stoji. ()

WeeLass

Na slasher více než uspokojivé a prostředí zábavního parku/festivalu nevídané tak často. Viděl jsem to až dnes, protože jsem považoval Blood Fest ze stejného roku za tentýž film. Po všech stránkách byl Hell Fest určitě lepší, i herecky. Slečna herečka z MTV seriálového remaku Scream byla milý bonus. ()

blondboss

Taká menšia hororová kopírka starodávneho Vreskotu s o niečo menej zmysluplným dejom a hereckými výkonmi. V zásade sa jedná o celkom slušný scream revival movie, avšak tento formát je už natoľko otrepaný, že keď k tomu narátame to klasické americké béčkové hororové klišé, ktorého je v tomto snímku neúrekom, tak z toho môže vyjsť len veľmi priemerný snímok, ktorý ničím novým nezaujme. 55 % ()

MT_Y

Bude OBSAHOVAT SPOILER!!!! - - - - > no, asi takhle... Originál to není co si Budem, přišlo mi to trochu spíš jako reklama na boží park :-D Co se týče hlavní "hrdinky" byla taková já nevím mě přišla nesympatická, ale na druhou stranu umělá přemýšlet, to se cení. Konec filmu svým způsobem dával smysl, že kdysi vraždil už v parku, že prostě vraždí asi každej rok Bo tak, asi se doma nudí no.... Každopádně jako takový příjemný večerní film, proč ne je to prostě jen jednodušší styl no.... Jen tak mimochodem, nečekejte nějaké rozuzlení, nebo nějaké odkrytí záhady, žádné tam není... 7/10 - - - > 4 hvězdy ()

Rychloskot odpad!

Naprosto otřesné. Možná by se dalo mluvit o relativně zvládnutých realistických reakcích lidského těla na dané útoky, ale nevyrovná to špatný scénář, trčivé dialogy, špatné herectví, kostýmy a kameru a hromady otřepaných klišé. Zbytečně ztracená hodinka a půl ()

argo.smile

Za mňa veľká nuda a mal som tú česť pár x zaspať a po prebudení som nemal nutkanie sa vrátiť k premeškaným pasážam. ()