Představte si, že na Matějské pouti vjedete do strašidelného zámku a do klína vám tam spadne nepříjemně skutečná useknutá hlava. Nemůžete ani mluvit, ovšem nikoho jiného to nevzrušuje, protože useknutá hlava ke strašidelnému zámku tak nějak patří. Přesně tak se cítí hrdinové hororu Hell Fest: Park hrůzy. Sériový zabiják v masce si totiž z celého lunaparku Hell Fest udělal dokonalé maskování a svoje vlastní smrtonosné hřiště. Panoptikum strašidel skropí skutečná krev, na velevážené publikum čeká opravdový děs a smrt. (Bontonfilm)

Trailer 1

Asia_Power

V první řadě : Ten park chci v Český Republice, do piče. Jako nejvíc bubu bych tam udělala přesnou repliku posranecký sněmovny, kdy by mě honil Babiš až na perfektní maketu Zemanova hradu, kde by na trůnu sedělo totálně vožralý prase. Ne fuckt takovej park hrůzy by byl pecka, sice jsem extrémně zbabělej tvor a několikrát bych se dosrala, ale chodila bych tam ráda. Každopádně díky filmu se mi potvrdilo, jak je dobré mít přítele, co se umí o holku postarat a ochránit jí. Vlítnout tenhle vychrtlej vrahoun v šilhavý masce na Alíka, byl by to poslední odvážnej čin v jeho životě a já bych mu pak nachcala na mrtvolu, jenže buddhožel, hlavní hrdinka a její kámošky maj kluky, co jsou možná hodní, ale co se ochrany týče naprosto a kolosálně k hovnu. Největší nemehlo byl ten, co balil tu naší pohlavní hrdinku. Levej jak šavle, nesmělej panic, koktající pako a utratit padesát dolarů a netrefit plechovku...to už si zasloužíte smrt. Ráda bych řekla, že umřel hrdinně a měl s vrahounem epickej souboj, kdy se obětoval a zachránil svou vyhulenou, ale...NE. Neudělal ani hovno, nezachránil ani píču a chcípnul jako naprostej tragéd, kterým buddhožel i byl. Sic hodnej tragéd, ale pořád tragéd. Soukmenovec nebyl o moc lepší a třetí do počtu...škoda mluvit. Taakže opět bomba pro feministky, co si mastěj píču když sledujou jak chlapi umíraj a slabé, křehké ženy nakopávají mnohem silnějším mužským vrahounům prdel. Gore o hovně, celkově píčovina ALE ten park je kurva dobře udělanej a zachraŇuje ten průser kolem alespoň k průjemnému hovnocení. ()

ricci.s

95% celého rozpočtu minuli na rekvizity, takže na poriadne gore už žiaľ neostalo. Iba dve scénky, čo sa týka vrážd, tu stoja za pozornosť. Trošku zamrzela scéna s gilotínou z traileru, ktorá mi prišla až trestuhodne nevyužitá. V poslednej dobe sa mi rovnako prestávajú páčiť rozuzlenia, ktoré nič zaujímavé neprinesú. Ale ako pekne nakrútená naháňačka po pôsobivom a efektnom lunaparku je to našťastie podarené. Potenciál bol vyšší, ale ubehlo to rýchlo. ()

Fr

„ZA TOUTO BRÁNOU SE ZHMOTNÍ VŠECHNY VAŠE SKRYTÉ SNY...“ /// Fakticky dobrej nápad s takovýmhle fesťákem... Samotnej film je taková týnejdžerská vyvražďovačka... trochu „gore“, strašení, ale hlavně atrakce, který musej bavit. A zabiják co chodí vstupy pro zaměstnance, vlastně celkem taky. Nejlepší jsou ty dvojsmysly – jakože doopravdy nebo ne? Je jich tu pár a nechal jsem se nachytat... Každopádně logika stranou. Což je asi jasný. Jde o snahu vyvolat napětí a předvýst smrt. Musíte se spokojit s ucházejícím vyzuálem. Navíc – správnej horor nemá mít víc jak hoďku a půl. Což tady dokonale splňujou... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na fesťáku se mi zdálo zabíjení fakt skutečný. 2.) Hledám nápad k podnikání. 3.) Thx za titule ,,espectro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

EvilPhoEniX

Průměrný slasher, který v kinech neměl, co dělat. ale doma u TV je vcelku sledovatelný a zábavný. Největším plusem je rozhodně strašidelný lunapark hrůzy, který má solidní atrakce, děsivé výjevy i dobré masky, tam bych se určitě leknul i já, ještě by se dalo pochválit sympatické ženské obsazení a originální maska vraha, tím plusy u mne končí. Největším záporem je trestuhodná absence gore, na krev se zde úplně zapomnělo a vraždy patří k nejobyčenějším, což je největší problém u Slasheru. Soundtrack po chvíli leze na nervy a holky nic neukážou, takže jediný důvod proč film vidět je skvělý Lunapark, který si dokáže udržet divákovou pozornost, ale jinak to za moc nestojí.50% ()

T2

Rozpočet $5,5miliónaTržby USA $11,107,431Tržby Celosvetovo $17,947,685▐ Nič zvláštne sa nekoná len tuctová mládežnícka vyvraždovačka, troška gore, troška naháňačiek po bludiskách v zábavnom teda pekelnom parku. Záver troška fopá. /40%/ ()