Reklama

Reklama

Hell Fest: Park hrůzy

  • USA Hell Fest (více)
Trailer 3

Představte si, že na Matějské pouti vjedete do strašidelného zámku a do klína vám tam spadne nepříjemně skutečná useknutá hlava. Nemůžete ani mluvit, ovšem nikoho jiného to nevzrušuje, protože useknutá hlava ke strašidelnému zámku tak nějak patří. Přesně tak se cítí hrdinové hororu Hell Fest: Park hrůzy. Sériový zabiják v masce si totiž z celého lunaparku Hell Fest udělal dokonalé maskování a svoje vlastní smrtonosné hřiště. Panoptikum strašidel skropí skutečná krev, na velevážené publikum čeká opravdový děs a smrt. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (177)

Trevor 

všechny recenze uživatele
Hell fest:Park hrôzy som pozrel ako prvý z dvoch po sebe idúcich filmov v kine (druhým bol Venom, medzitým vyprážaný syr a príchod kamarátov) a musím povedať, že ma bavil viac. Jednak preto, že 9 ľudí v kinosále si prišlo naozaj vychutnať film a hlavne dvojica pekných slečien vedľa mňa zlepšila jeho atmosféru, keď počas príbehu od prekvapenia či vystrašenia vydali akési neidentifikovateľné zvuky. Takže zdá sa, že slasheru Hell fest sa podarilo časť publika aj vystrašiť a nám ostatným ponúkol film presne to, čo sme od neho očakávali - nezmyselné kroky postáv, záporného hrdinu v maske a koniec, ktorý sľubuje pokračovanie, samozrejme ak tomu budú zodpovedať celosvetové tržby. Napriek tvrdeniam českého samozvaného hororového experta má film svoje čaro a splnil očakávania tích filmových fanúšikov, ktorí vedia, že keď idú na film podobného štýlu nemajú byť ich očakávania príliš veľké. Rovnako je tomu aj s českou futbalovou reprezentáciou, nemôžete čakať, že v Trnave pri vzájomnom derby uvidíme z ich strany výkon hodný Španielska. ()

Gorehound 

všechny recenze uživatele
Ale jo, ako hovoria naši bratia. Gore mohlo byť kľudne viac, ale čo je, je lahôdkové a hlavne poctivá ručná maskérska prácička, naháňačiek a napätia tiež mohlo byť kľudne viac, ale čo tu je, je solídne. Z filmu cítiť lásku k 80s slasherom, nie je to žiadna sterilná splácanina, halloweenska atmosféra a atmosféra strašidelného parku poteší vždy a tiež ma potešilo, že killerove motívy len naznačili a netlačili to do diváka polopatisticky. Jednu hviezdičku si ešte nechám v zásobe, ale som všetkými piatimi za pokračovanie, alebo za ďalšie slashery, naštartované úspechom slušného Hellfestu. Dúfajme. ()

Reklama

Wiikii 

všechny recenze uživatele
Hlavní postavy jsou dost plastické, umírání postav jakbysmet, příběh vraha nulový, což poukazuje spíš na klasickou vyvražďovačku, ale to pak nedává smysl ten závěr filmu, leč jinak zajímavá myšlenka s parkem hrůzy. Hudba: příjemný průměr, děsivost vraha: lehký nadprůměr. .... HODNOCENÍ: 45% (2*) ()

Han22 

všechny recenze uživatele
Hloupočký horor, aneb když vybere "suprový horor" ženská. Šestice teenagerů v zábavním parku je kosena chcípákem a nezajímavé masce poměrně nezajímavými mordy. Většinou dominuje nůž, jediná slušná scéna je rozmáznutí hlavy palicí. Teenageři jsou klasicky na ranu, jejich žvanění mě uspávalo, konečné zúčtování se nekonalo, jelikož ustoupilo "šokující" pointě, stejně tak odhalení kdo je vrah jsme se nedočkali. Jediné plus jsou kýčovité ale v reálu zajímavě vypadající kulisy strašidelného parku (ty ruce), jinak podobné slashery uměli v 80. letech mnohem lépe. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele
Prostředí parku bylo fajn a skýtalo víc než jen solidní prostor pro blbnutí všeho druhu, ale film se držel při zemi. Je pravda, že rozkřáplá škeble měla něco do sebe a při scéně s okem jsem se otřásl, ale to bylo tak všechno, co by stálo za pozornost. Jinak je to jen o trdlování po parku, ve kterém se občas zjeví vrahoun v drsňácké póze. A to mě neba. 30% ()

Galerie (37)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama