poster

Hell Fest: Park hrůzy

 • USA

  Hell Fest

 • Slovensko

  Hell Fest: Park hrôzy

 • Kanada

  Hell Fest

 • Nizozemsko

  Hell Fest

 • Španělsko

  Hell Fest

Horor

USA, 2018, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Seabeast
  **

  Sranec ve kterém je klišé plný ranec. K tomu přidejte partu teenagerů, kteří jsou sympatičtí asi jako můj dnešní vodnatý průjem. Tudíž už od začátku lačníte po jejich bleskurychlém a bolestivém zdechnutí. Prostředí hororového parku sem tam nabídne příjemné pokoukáníčko, ale čekal jsem více než jen jednohubkový a nezajímavý slasher. Doporučuji si před běsněním pana "čumim jak péro z gauče a mám oči nakřivo" udělat seznam, kdo zkape v jakém pořadí a výsledek porovnat s přáteli. Možná se pak zabavíte o dost víc než sledováním tohodle Prdell Festu.(28.9.2018)

 • Havaj8
  ***

  Upřímně jsem čekal úplný béčko a propadák. Herci tomu hned od začátku napomáhali, nikdo tam vyloženě sympatiema nečišel. Ale naštěstí toho ani moc nenamluvili. Hell Fest sám o sobě vypadal naloženě a už jenom z logiky věci je to ráj pro zabijáky. Atmosféra sice moc nefungovala, ale tady šlo hlavně o nějaký to gore. A co bylo v jejich silách, to nám i nabídli, nebylo to vůbec špatný. Pár smrtí bylo i dost originálních a hodilo se to k prostředí. Konec nebyl sice žádnej, ale o to ani nešlo. Patří to k tomu lepšímu, co letos dorazilo do kin.(4.10.2018)

 • Psychor
  odpad!

  Nechci, aby následující slova vyzněla příliš elitářsky, ale jakožto zdejší hororový expert si je snad mohu dovolit. Prosím pana Plotkina a jemu podobné hororové hudlaře, aby svou nekompetentní aktivitou přestali degradovat královský filmový žánr na oddechovou zábavu pro popkornové publikum. Třebaže subžánr slasher zastává v rámci hororové hierarchie nejnižší postavení, ani on nesmí rezignovat na snahu o vyvolání negativních emocí. Prostředky se mohou lišit, avšak cíl zůstává stejný všem hororovým subžánrům. Plotkinovo povědomí o slasher hororech je bohužel žalostné a pravděpodobně omezeno na primitivní představu o nesmrtelném psychopatovi, jenž za doprovodu slaboduchého scénáře a s nabroušenou čepelí v ruce nahání skupinku otravných teenagerů. Kam se poděla ona slibovaná hrůza? Žádný div, že se Hell Fest velmi rychle transformoval v obyčejný Gore (Bore) Fest s nulovým hororovým potenciálem. Snímek hodnotím odpadem a nedoporučuji ho k projekci žádnému opravdovému fanouškovi žánru.(28.9.2018)

 • Gorehound
  ****

  Ale jo, ako hovoria naši bratia. Gore mohlo byť kľudne viac, ale čo je, je lahôdkové a hlavne poctivá ručná maskérska prácička, naháňačiek a napätia tiež mohlo byť kľudne viac, ale čo tu je, je solídne. Z filmu cítiť lásku k 80s slasherom, nie je to žiadna sterilná splácanina, halloweenska atmosféra a atmosféra strašidelného parku poteší vždy a tiež ma potešilo, že killerove motívy len naznačili a netlačili to do diváka polopatisticky. Jednu hviezdičku si ešte nechám v zásobe, ale som všetkými piatimi za pokračovanie, alebo za ďalšie slashery, naštartované úspechom slušného Hellfestu. Dúfajme.(29.9.2018)

 • Yoshitsune
  ****

  Ve prospěch tohohle filmu, hraje celkem dost věcí, jednak délka, za druhé super atmoška parku a třetí je to slasher a pro ty mám slabost. Takže délka, už od začátku filmu, vrah nelení, kuchá a jinak vraždí své oběti, je tedy pravda že až na palici a injekci, se zrovna moc nevytáhl, protože jinak bodá sekáčkem na led. Ale atmosféra parku, je prostě úžasná, pomáhá to zdařile dokreslit vrahovo řádění a místy, to působí velice znepokojivě. Vidět v kině slasher, je fakt super, ale film by ještě zasloužil péči, má své neduhy jako každý slasher, je třeba s tím počítat a nechtít od toho Kubricka. Je však pravda, že tu čtvrtou hvězdu sem dal, za onen velice vydařený konec.(29.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace