Hell Fest: Park hrůzy

• Španělsko

Horor

USA, 2018, 89 min

• Seabeast

Sranec ve kterém je klišé plný ranec. K tomu přidejte partu teenagerů, kteří jsou sympatičtí asi jako můj dnešní vodnatý průjem. Tudíž už od začátku lačníte po jejich bleskurychlém a bolestivém zdechnutí. Prostředí hororového parku sem tam nabídne příjemné pokoukáníčko, ale čekal jsem více než jen jednohubkový a nezajímavý slasher. Doporučuji si před běsněním pana "čumim jak péro z gauče a mám oči nakřivo" udělat seznam, kdo zkape v jakém pořadí a výsledek porovnat s přáteli. Možná se pak zabavíte o dost víc než sledováním tohodle Prdell Festu.(28.9.2018)

95% celého rozpočtu minuli na rekvizity, takže na poriadne gore už žiaľ neostalo. Iba dve scénky, čo sa týka vrážd, tu stoja za pozornosť. Trošku zamrzela scéna s gilotínou z traileru, ktorá mi prišla až trestuhodne nevyužitá. V poslednej dobe sa mi rovnako prestávajú páčiť rozuzlenia, ktoré nič zaujímavé neprinesú. Ale ako pekne nakrútená naháňačka po pôsobivom a efektnom lunaparku je to našťastie podarené. Potenciál bol vyšší, ale ubehlo to rýchlo.(13.10.2018)

Zázraky jsem od toho nečekal, takže jsem vlastně dostal to co jsem chtěl a jsem ve výsledku spokojený. Ve svém žánru slasherů patří rozhodně k těm lépe vydařeným počinům. Stylizace a atmosféra funguje. Odehrává se to v pěkném prostředí strašidelného parku a do toho maniak, který si se svými oběťmi rád hraje je taky docela fajn. Je to lepší průměr. Škoda že takový park není u nás. To bych se tam pěkně vyřádil.(8.10.2018)

• pornogrind

Hell Fest se proměnil v Park nudy. Klasická vyvražďovačka, která nepřináší nic nového pod hororovým sluncem. Ústřední parta je krajně nesympatická, vrah bez většího charizmatu a vraždy naprosto tuctový. Filmu by určitě prospělo víc akce, napětí a především bych očekával větší krveprolití. Tuhle bídu nezachrání ani mikroštěk Tony(ho) Todd(a). Narazit v kině na ucházející horor je prostě umění. Naposledy se mi to poštěstilo u hororu " The Witch " z roku 2015.(29.9.2018)

Upřímně jsem čekal úplný béčko a propadák. Herci tomu hned od začátku napomáhali, nikdo tam vyloženě sympatiema nečišel. Ale naštěstí toho ani moc nenamluvili. Hell Fest sám o sobě vypadal naloženě a už jenom z logiky věci je to ráj pro zabijáky. Atmosféra sice moc nefungovala, ale tady šlo hlavně o nějaký to gore. A co bylo v jejich silách, to nám i nabídli, nebylo to vůbec špatný. Pár smrtí bylo i dost originálních a hodilo se to k prostředí. Konec nebyl sice žádnej, ale o to ani nešlo. Patří to k tomu lepšímu, co letos dorazilo do kin.(4.10.2018)