Hell Fest: Park hrůzy

• USA Hell Fest (více)

Představte si, že na Matějské pouti vjedete do strašidelného zámku a do klína vám tam spadne nepříjemně skutečná useknutá hlava. Nemůžete ani mluvit, ovšem nikoho jiného to nevzrušuje, protože useknutá hlava ke strašidelnému zámku tak nějak patří. Přesně tak se cítí hrdinové hororu Hell Fest: Park hrůzy. Sériový zabiják v masce si totiž z celého lunaparku Hell Fest udělal dokonalé maskování a svoje vlastní smrtonosné hřiště. Panoptikum strašidel skropí skutečná krev, na velevážené publikum čeká opravdový děs a smrt. (Bontonfilm)

argo.smile

Za mňa veľká nuda a mal som tú česť pár x zaspať a po prebudení som nemal nutkanie sa vrátiť k premeškaným pasážam. ()

Kushina

Opět jsem si chvílemi říkal, že demence lidí v hororech nemá mezí, zde se to ale ještě dalo tolerovat, protože to přeci bylo v parku hrůzy, kde se mají bát, takže jim to zkrátka nedošlo. Vrah byl spíš takový retardovaný autista, který má doma dceru a zabíjení ho nejspíš jen baví. Vyloženě Creepy to nebylo, spíš jsem čekal, že jim dojde, že to není stalker ale vrah, no....Musela skoro půlka umřít. To jak zabil 2 na konci už byla dle mého zprzněnina, ale na druhou stranu to jako celek působilo dobře. 60% ()

Naghavi

Zástupce čistého žánru - Kinder horror...Nicméně, skvělá lokace, taky bych chtěl podobný lunapark navštívit. ()

ir.hools

Ale jo, mě to fakt bavilo, mám ráda tenhle žánr - teenage vyvražďovačka, člověk se u toho párkrát lekne, cukne sebou, ale večer může v klidu spát :D takže za mě to naprosto naplnilo má očekávání. ()

brasek

Horor ktorý nedesí, príbeh nudí. Proste vyvražďovanie ľudí už nie je v móde. Celé mi to príde bez myšlienky a nápadu. ()

Lilith03

Po delší době jsem se u hororu opravdu dost bála a bylo mi dost nepříjemné se dívat. Atmošku si udělám jen jednou za čas, na začátku jsem si k tomu dala večeři, ale jak jsem viděla, že to má potenciál, tak jsem to stopla a šla jsem se dívat až když jsem si mohla lehnout a dívat se s potřebnou atmosférou. A světe div se, moje velké očekávání to naplnilo ještě více, než jsem čekala, což se mi taky dlouho nestalo :⁠-⁠D. Nazvala bych to slasher plný překvapení. No každopádně film byl opravdu úžasný, spoustu peněz šlo do kulis s to bylo sakra dobré rozhodnutí! Film nestáhli žádní známí a oblíbení herci, takže to o víc mě překvapili jejich skvělé herecké výkony. Ale je pravda, že já natáčet tenhle film, tak to asi zahraji podobně, protože bych se už jen při natáčení nestrašidelných scén po... Ale asi bych spíš utekla a řekla, že peníze si radši vydělám jinak, no fakt jako ty strašidelné domy, atrakce a to všechno, to bylo hrozně děsivé, reálné a to prostě ani nemluvím o těch opravdu strašidelných částech. Postavy mi přišli dobře zvolené, taková klasická parta do slasheru, nudná hlavní postava, její boyfriend, kterého zabíjí jako prvního, její více odvázaná kámoška a její až moc veselá kámoška, která to vždy jako z holek odskáče jako první. K nim ještě dva borci, aby byli všichni do páru, postupně většinu vyvraždit a je to. No klasika, ale v dobrém kabátě. Konec mě popravdě dost překvapil a nečekala jsem takový závěr. Čekala jsem nudnější konec, i s ním bych po tom všem byla spoko, ale ono to skončilo opravdu napínavě, až jsem myslela, že mě klepne když se hned nedozvím, jak to skončí. Vrah byl zajímavý a ocenila bych druhý díl, protože mě jako postava zajímá. Na závěr musím pochválit skvělou atmosféru, kterou má za následek z velké části boží hudba a ještě jednou wow, boží film. Hodnocení zde opět k nepochopení, ale usuzuji to tomu, že zde jsou opět komentující, co tenhle žánr nemusí a jako vždy nechápu, proč se na to teda dívají. Tak jako nechápu staré chlapy u recenzí na dětské animované seriály, tak nechápu odpůrce teen hororů v recenzi na slasher... ()

gogo77 odpad!

horror ako cez davno pouzity kopirak.... 1/10.... absolutne dno a nedokazem pochopit, preco sa tento pocin vobec dostal do kin, pretoze toto malo zostan rovno na dvdcku alebo ani tam nie...nudne hlupe postavy, ktore si v kuse recami provokovali privodenie smrti...sam by som ich za tie reci zniesol zo sveta... absolutne trapne kulisy jak v zlom zabavnom parku, ktore ich akoze mali vylakat a na ktore hlavne postavy stale hovorili ... "hnus", "hroza", "oj ako som sa zlakol", a stale dokola tie iste frazy ... zlakol som sa presne 0x a hlavny zabijak ? ... tak ten bol sprostejsi ako ktorakolvek z hlavnych postav, ale tiez dokazal byt vzdy tam, kde ich mal akoze vylakat, aj ked logicky sa tam nemal ako ocitnut.... tymto sa daju lakat deti na I. stupni ()

eMSiKi

Jakožto dosti neznalý hororový "fanda", jsem byl téměř překecán, abych se šel podívat na tento film. Už začátek mě absolutně nebavil. Přirovnal bych to k teenagerské komedii. Ovšem pak to celé vypuklo. Co mě uchvátilo bylo prostředí a závěr filmu (poslední scéna), který mě opravdu bavil. Ač šlo o horor, tak jsem se u filmu nelekl ani jednou, ale napětí se mě stále drželo. Každopádně mě to více bavilo, než poslední horor, který jsem viděl ("To"). ()

Hejkal_03

Z kina jsem odcházel nadšený. Moc oceňuji nápad a realnost celého filmu. Prvních pár minut jsem se jen poškleboval rozhovorům hlavních postav, ale brzy se rozjel náš záporák a vůbec se s tím nemazlil. Na jeho psycho-dojmu se hodně zasloužilo to, že nemluvil, atrakce pro něj jako by nebyly a jeho obličej celý film neuvidíme. Oproti ostatním letošním hororům překvapivě dobré... ()

Nataniel73

Tak po prečítaní niektorých tunajších komentárov môžem povedať, že som spokojný po zhliadnutí tejto hororovej komédie v kine. Bolo to lepšie než som očakával hlavne z dvoch dôvodov. Samotný Hellfest bol ešte pôsobivejší ako som si ho predstavoval (niečo také potrebujem zažiť na vlastnej koži) a humorná stránka filmu predčila moje očakávania. Film síce nie je tak strašidelný ako mohol byť, ale aspoň si divák viac užije celkovú atmosféru Hellfestu. Tých hlodov je tam neúrekom a aj postavy tínedžerov mi prišli celkom sympatické a správali sa pomerne rozumne vzhľadom k tomu, čo všetko museli zažiť. Tipoval som, že prežije len tá najväčšia kočka a takmer sa mi to potvrdilo. Hororová stránka filmu je priemerná, ale dejovo je to pútavý nenáročný film, ktorý si rád pozriem aj opakovane. Rozhodne zaujímavý nápad, ktorý hlavne po vizuálnej stránke dopadol veľmi dobre. 80% ()

soukyd33

Poznat na první pohled co je skutečné a co ne, není tak jednoduché jak se zdálo. Park hrůzy je toho důkazem. Pocit bezmoci všude kolem, a nakonec zůstat sám. To je Park Hrůzy Hell Fest. Film neberu jako horor. Hvězdiček 4**** ()

SakyLand

Je tam děsného žvanění kolem, větší polovinu jsem projel dvojnásobnou rychlostí. Kdyby to mělo stopáž 15 minut, bylo by to na 2 hvězdičky. ()

Mark1983

Je to svým způsobem zpracované ve stylu starých vyvražďovacích hororů, čímž film nepřináší vůbec nic nového, a ani nezaujme kvalitním dějem. Tyhle horory jsem nejvíc hltal jako školák, což téma o mladých, jenž se dostanou do nebezpečné situace, kterou je přítomnost vraha, je natolik ohraná, že když s takovým tématem chce nějaký filmový tvůrce vyjít na povrch, tak je zcela nezbytné, aby, přestože jde o klišé, byl film plný děje, napětí a dnes bohužel i brutálnější vraždy nesmí chybět. Koukl jsem se, ale nijak zvlášť jsem okouzlen nebyl, i když vlastně to není úplně nejhorší. Ale nejlepší bohužel taktéž ne. ()

SpeckMcBig

Jak už zmiňuje Pumiiix,tak to prostředí je fajn,též bych se tam z fleku šel podívat.Jinak naprostá hovadina!Ještě že jsem tenkrát šel raději na nový Halloween ()

Kacis

Vizuálně velmi povedené, do takového parku bych se určitě šla podívat a bavila bych se. Nápady na strašení lidí v parku se rozhodně nešetřilo ale... takový promrhaný potenciál obyčejnou sledovačkou a ,, obyčejným,, zabitím pár lidí .. dala se z toho vytvořit mnohem větší, krvavější a šokující podívaná, dokázala bych si představit že místo rekvizit v parku budou pravé mrtvoly jak bylo naznačeno v úvodu . Místo toho jsem zklamaná, ke konci už mi i bylo jedno jak to dopadne a nezachránil to ani konec který měl být zřejmě šokující ale v dnešní době těžko.. ()

Martens14

Já bych do takového zábavního parku nešel, když vím, co se tam má odehrávat.....strašení lidí...u mě i posrání....:-) ()

DeLonge

Tak předně bych film přejmenoval na Trapno Fest, protože takový přesně byl. Trapný, nudný a debilní. Během sledování jsem se několikrát zvedl a chtěl prchnout pryč. Jedno kam, prostě pryč. Hlavně, aby to bylo daleko a široko. Atmosféra hororu absolutně žádná. Lekačky žádný. Zabitých minimum a ještě ke všemu dost fórově. A herci.... teda ti tajtrlíci se chovali taky jako banda kreténů. Chlapci stáli za úplný hovno a holky jakbysmet. Své naděje jsem vkládal to praštěnýho a nažloutlýho Rákosníčka, ale předvedl taky pěknej shit. Skončil tak rychle, že nestačil říct ani " šlevá pane, šlevá". Jedinou vyjímkou je hlavní dylinka. Patrně dcera někoho z Avengers. Té stačila vlastní stydká kost a bylo vymalováno. Ale chápu, že ho sejmula. Já bych šel také asi k zemi, ale smíchy. Prostě jeden velkej trapas. Jediné co bylo fajn je park jako takový. To je super nápad a já bych tam byl pečenej vařenej. A všechny ty nedomrlý debílky bych opravdu nepěkně šikanoval. ()

zeleznak

Rozdil mezi slabym a dobrym horurkem je ve vystavbe deje a momentech prekvapeni vcetne netradicnich postupu. Tady vse podle predem ocekavane linie. Dokoukane jen z principu, konec usmesny. ()