Reklama

Reklama

Hledá se Yetti

  • USA Missing Link (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Pan Článek je legrační a roztomilou postavou v dobrodružném rodinném snímku od cenami ověnčeného studia Laika. Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit - Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek - lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu s nezávislou a vynalézavou Adelinou Fortnightovou zažívají odvážné dobrodružství, které směřuje k jedinému cíli - bájnému údolí Šangri-La. (Vertical Entertainment)

(více)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (70)

MnamBuchta 

všechny recenze uživatele

Studio Laika se tentokrát nechalo trošku unést a místo skvělého a promyšleného příběhu nám připravili poměrně nudný příběh, který ničím nepřekvapí a nezaujme. Určitě nemohu zapomenout na krásnou stylizaci a animaci, kterou Laika prostě umí a tady je to značně vidět, humor je jako na houpačce a vy vlastně nevíte zda se máte smát či ne. Celkově se jedná o dost průměrný animák od skvělého studia a doufám že se Laika poučí a příště přijde s totální bombou jako byl Kubo a kouzelný meč. 5,5/10 ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Když už někdo dělá animák, který není cílen vyloženě na děti, ale snaží se zaujmout i dospělé, očekával bych v něm nějaký inteligentní humor. Jenže ne, ten tady vůbec není a místo toho jsou zde jen ty tupé dětské slapstick vtipy. To mi na celém Missing Link dost vadilo a vlastně snad i nejvíc. Pak taky první polovina mi přišla nudná a zbytečně dlouhá, nějak zajíamvé to začalo být až v druhé polovině, kdy se vydali na cestu, ale jinak to není špatné. Animované je to skvěle, příběh dokáže zaujmout (když se konečně rozjede) a když se to nesnaží být třeskutě vtipné, najde se tam i pár inteligentních dialogů. A taky jsem rád, že se to vyhnulo nějakým písničkám, ty mě totiž na animácích štvou nejvíc. A taky je to o dost inteligentnější, než většina amerických animáků, ale nadšený z toho nejsem. Lepší 3* ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $100miliónovTržby USA $16,649,539Tržby Celosvetovo $26,249,469Tržby za predaj Blu-ray v USA $942,795Tržby za predaj DVD v USA $950,298║ Strhujúca až nekonvenčná animácia, zaujímavé postavičky, občas dobré uletené nápady ale postupne roztrieštený dej, občas zbytočne banálne až fádne momenty, úseky čo zbytočne podrážajú nohy, nestabilné. /65%/ ()

husokachna 

všechny recenze uživatele

Dějově chabé (pořád se jenom někam putuje a v mezičase se vždycky pomlátěj), gagově průměrné, přesto mi to tak nějak nevadilo, asi i díky zpracování. A taky díky tomu, že tam nejsou žádní malí zkurvenci žlutí nebo podobní pro dětičky. Na druhou stranu to tím pádem není moc pro dětičky a Valérie se po hodině nudila, ale pak Yetti na závěr zaprděl pusou, kino vybuchlo smíchy, cestou ven dostala obrázek Yettiho, takže prej dobrý. Za mě přesně průměr a když se podívám na audioobsazení, v originále to muselo být výrazně lepší. ()

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Osobitá animace. která mi tentokrát až tak úplně nesedla ... v příběhu, který je dle očekávání veselý až rozverný - a jehož vtípky jsou mnohdy stejně originální jako výtvarná stránka. Nicméně ve finále se dobere k závěru, který je sice překvapivý a svým způsobem i výchovný, ale nelze ho pokládat za zcela uspokojivý. ----- !!! MOŽNÝ SPOILER !!! ----- Víte ... myslím, že pan Článek - pardon, vlastně Susan - měl nalézt takové příbuzenstvo, které by ho přijalo ... jako sobě rovného - nikoli namyšlenou gruppu bez špetky empatie, která si za každou cenu hraje na vojáky. Rozhodně si to zasloužil. Když pro nic jiného, tak třeba jenom kvůli tomu, že se necítil nijak zvlášť komfortně v lidských šatech. ()

Galerie (86)

Zajímavosti (1)

  • Příběh se odehrává kolem roku 1886. (ČSFD)

Související novinky

77. Zlaté Glóby – výsledky

77. Zlaté Glóby – výsledky

06.01.2020

Kontroverzní moderátor a komik Ricky Gervais a spol. před pár hodinami rozdali v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles poslední ze Zlatých Glóbů a 77. ročník prestižních ocenění byl tak oficiálně… (více)

Reklama

Reklama