Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• Fretakata

Kruci, prečo si nezaplatia odborného poradcu a nevylúčia trápne hrubé chyby ?!! Malé chyby a naivnosti beriem ako daň za upútanie pozornosti. V Dr. Housovi sú aj riadne hovadiny a má nad 70%. Ale toto ... už priemerná zdravotná sestra by škrtla napr. "ileus je prederavené črevo" + nezmysly, že na traumatologii sa operuje ileus, peritonitída. Zato riešený veľký úraz som na traumatológii nepostrehla. Definitívna diagnoza myokarditídy za 2-3 hodinky od začiatku ťažkostí by bola pozoruhodná aj na kardiovaskulárnom ústave ... ale všetko je to je to malina proti transplantácii srdca na traumatológii !! To je sila. Vzťahy sa javia zaujímavé. Celok je v tempe.(4.9.2018)

• Arsenal83

Maximálna sračka, ktorá sa nechcene stala paródiou na lekárske seriály. Zákroky a diagnostika sú naozaj smiešne, hlavne keď si tam pri dôležitej operácii doktori a sestričky dávajú pokec jak pri pive v zafajčenom bare. Seriál má byť samozrejme o vzťahoch, veď kto už rozumie medicíne, ale toto je naozaj horšie jak Ordinácia v ružovej záhrade, cieľová vzorka zahŕňa poloslepé dôchodkyne a neukojené staré dievky, čiže im to určite stačí. Trpezlivosť mi došla pri výstupe Mila Krála, ten herec opäť potvrdil svoje atribúty totálnej nepotrebnosti.(12.9.2018)

Po Doktorech a jiných doktorech další lékařský slovenský seriál z lékařského prostředí, který má rozjezd takový nijaký nezáživný, ale trochu mne probrala syrová akce operace v letadle. Jinak jako pozitivum samozřejmě obsazení.(21.9.2018)

S postavami sa postupne oboznamujeme, každá skrýva niečo, čo ju ovplyvňuje.Určite toho nebude málo. Len by si scenáristi mali dávať pozor, aby to neskĺzalo do žánru typu "Rodinné záležitosti". Našlo sa pár hluchých miest, ktoré by sa dobre vyplnili, keby sa rozvinula téma, ktorej sa v časti venovali - operovať aj bez súhlasu / neoperovať a nechať zomrieť - tu podľa mňa žiarila samotná pacientka - Soňa Ulická. Pri nemocničnom seriáli sa napätie dá navodiť rýchlo, aj sa to neraz podarilo v prípade nutnej transplantácie srdca. Či operácia s pilníkom a slamkou v lietadle nie je príliš, nechám bokom.(5.9.2018)