poster

Megalodon (TV film)

Akční / Dobrodružný / Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2018, 87 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (17)

 • velrybar.sk
  ****

  videl jsem ...odpadl jsem smchy...... megalodon co ma skoro 50 m fakt macek skoda že ho odbouchli ,mohli mu dat smouvu na dalši nudný film se žraloky....¨ k celému tomu ději ... mno supr ....zachrana ruského ivana co povida že je velrybař a miluje žraloky ....mno užasny dialog celkove .... žralok co ma dosah 500 m aby zacitil krev ??? pokud vim tak tito tvorové citi ohodně dále kapku krve ve vodě ale budiš cosi tam placnout museli aby divak neusnul u TV že joo zpracovani toho megalodona to i ta pet lahev nabarvená vypadá věrohodneji ....pohyby toho žraloka animace jak z 60 let min stoleti ...přitom se stači podivat na jeho přibuzného Carcharodon carcharias a mate žraloka i na inspiraci .... vytupky na hlavě ale fakt nema ..... doporučuji to zkouknout pro obecenstvo co se rado boji u takových filmu ale ichtiologové a lidé co se vyznaji ve žralocich radeji si dejte lahev vina pokecejte o všem možném ...ušetři to váši nervovou soustavu ...(5.1.2019)

 • Hapretor
  **

  Dobrej trash na zabití času ... Co tam dělal Madsen, to jsem fakt nepobral ... musí být dost zoufalý, když už bere i tohle ... a hraje pořád to samé s jedním výrazem ... jdi už do důchodu ... zaujal mě tady jen kapitán a komandér - to byly sympatické postavy ...(7.10.2018)

 • vozralec
  **

  Správný název zní Megaslabota. Bojová loď se neumí bránit, zajímavé. Hlavní je korektně poskládaná posádka.(4.1.2019)

 • George Stobbart
  *

  Kedysi boli tie Asylumácke mockbustery aspoň zábavné...(8.9.2018)

 • Marze
  *

  Nízké hodnocení uživatelů asi pramení z pocitu, že toto viděli už stokrát a ani mě to nevtáhlo do děje i při vypnutém mozku. Ale z odpadu jsem to změnil že filmová řemesla a rozpočet nejsou tak katastrofální.(6.3.2019)

 • SOLOM.
  *

  Už samotná zápletka ve mně nevzbuzovala příliš důvěry a co teprve spojení Asylum a Syfy. Takže je asi všem jasné, že na nás čeká jen další céčková podívaná, balancující na samotné hranici odpadu. K mému velkému překvapení tu však Madsen i samotný Megalodon hráli spíše druhořadou roli. Zatímco ten první tu a tam prohodil nějaký ten trapný dialog (a povětšinu času byl zavřený v kajutě), obrovský predátor se na scéně mockrát neobjevil. Jeho digitální zpracování nebylo vyloženě katastrofální, to však neznamená – že by to byla nějaká pastva pro oči. Prostě klasický asylácký podprůměr. Většina zápletky se však točila okolo americko – ruského hrdinství, debilních dialogů, vlastenectví a vzájemné nevraživosti. Která začne každému záhy lézt neskutečně na nervy. Takže rovnou zapomeňte na nervy drásající souboje s Megalodonem, důmyslné pokusy jak ho zabít (přece jenom byste je čekali, když už máte po ruce válečnou loď – a s nejlepším nápadem přijde kuchař), nějakou solidní akci. Spíš je to přehlídka chabého scénáře a podprůměrných hereckých výkonů. V mých očích jde o jeden z nejslabších filmů roku 2018.(24.3.2019)

 • Israha
  *

  Pravdivá synopse filmu by se dala popsat asi takto: "Další z mnoha levných a křečovitých ód na americké námořnictvo. V hlavní roli hrdinná multikulti posádka bitevní lodi. Dále hrají: zlý ruský Ivan a jeho nohsledi; M. Madsen, který se asi ztratil a na natáčení se přimotal omylem; digitální šmouha ve tvaru velkého žraloka." O ničem. Některé fláky z dílny Asylum se určitě stanou kultovními (Sharknado už to dokázalo nyní), ale celá společnost jako taková nikdy nebude "novodobou Tromou", protože až příliš často produkuje převážnělé, generické, spotřební nudárny za pár šupů, jako je tento Megalodon. Jedna hvězda za to, že se na obrazovce pořád něco děje a celkem rychle to celé uteče.(30.10.2018)

 • beso74
  *

  Ďalší útok na nepozorného diváka, chce si pozrieť blockbuster so Stathamom a namiesto toho si dožičí mockbuster od Azylákov. Navyše, v ktorom tu ani tak nejde o tu prerastenú prarybu. 70% diania totiž zaberie konflikt s posádkou ruskej ponorky. Nuž staré dobré časy amerických filmárov sa vracajú, nepriateľom Ameriky číslo 1 už nie sú teroristi a Al Khaida, ale starý, dobre známy a neskutočne zákerný Ivan. Takmer celý film je natočený zdola, kamera kdesi z podlahy sníma hercov, vyzerá to neskutočne neprirodzene, ale asi to má zakryť skutočnosť, že loď nie je najväčšia a určite nie sú na mori. Michael Madsen vyzerá a sa správa ako keby strávil niekoľko večerov s partiou Vladka Weissa. Skrátka, celé je to príšerné, Megalodon je mega-sračka. Jediný moment, čo stál zato je Madsenov dialóg s rybičkou, bohužiaľ je to v úplnom závere a dovtedy treba ten film pretrpieť.(21.10.2018)

 • Shanen29
  *

  Thomas natočil již jeden propadák ,akční horor Run like Hell(2014) a opět se nepoučil při další šokující blbosti .A co víc,zlanařil i Madsena a ten na to kývl.(9.9.2018)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Já tušil, že to bude odpad, ale přesto jsem doufal, že alespoň na 20% to bude. Žralok vypadal nadějně. Jenže místo žraloka se řešily americko-ruské boje... a ti neherci, strašné. 💩💩💩💩💩(31.12.2018)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Asylum se zase chtělo přiživit, ale to radši desetkrát za sebou Stathama, než znova koukat na tenhle shit.5%(14.6.2019)

 • grizly007
  odpad!

  Víc jak 6minut jsem prostě nevydržel a radši to přepnul na Buriana.(1.1.2019)

 • TommyZR
  odpad!

  Už i to Žraločí tornádo je zábavnější než tahle slátanina!(23.1.2019)

 • PußyMagnet
  odpad!

  Ježíši... *facepalm*(10.12.2018)

 • JardoLe
  odpad!

  Neskutocne nudna sra*ka,v ktorej sa vela keca,riesia sa kraviny a megalodon je len niekde v ustrani,kto ma problem so spanim,nech si pusti toto a zarucene zaspi,zasluzi si to odpad,lebo sa na tom clovek ani len nezasmeje ako to vacsinou byva v tychto amaterskych filmoch,co je skoda...:-)(19.1.2019)

 • Robur
  odpad!

  No. Ehm. To vazne? Na to dal niekto peniaze aby to natocili.(7.9.2018)

 • peppe
  odpad!

  Myslel jsem, že po šestihlavém žralokovi, co si ukusuje hlavy, už nic "lepšího" nebude - a vono jo! Tohle je naprosto luxusní megasračka od Asyláků a dobře jsem se bavil. Spolknutí ponorky byla lahůdka :)) a finále s típnutím doutníku o žraloka super !!(13.1.2019)