poster

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon

 • Velká Británie

  Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

 • Velká Británie

  Shaun the Sheep Movie 2

  (pracovní název)
 • USA

  Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

 • Francie

  Shaun le mouton 2

 • Francie

  Shaun le mouton, le film : la ferme contre-attaque

 • Slovensko

  Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / USA / Francie, 2019, 86 min

Režie:

Richard Starzak

Hudba:

Tom Howe
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rohy212
  ****

  Blízká setkání ovčího druhu. Farmageddon nedává moc příležitostí vydechnout si od smíchu. Popkulturní narážky srší zleva i zprava. Jednou je to sonický šroubovák z Doctora Who, jindy autoopravna H. G. Wheels nebo ovce imitující dolly zoom z Čelistí. Slovy klasika: Ooh yar yar.(18.9.2019)

 • Oktavianus
  ****

  Šel jsem na film Ovečkou Shaun zcela nepolíben a byl nečekaně překvapený, jak moc jsme se bavil. A to nejen záplavou popkulturních (ovce obědvající na traverze jako slavná fotka zedníků na rozestavěné budově Empire State Building mi zůstane v hlavě ještě hodně dlouho) a hlavně sci-fi odkazů (od těch prvoplánově nejzřetelnějších jako Vesmírná odysea nebo ET mimozemšťan po mnohem nenápadnější narážky na Akta X či Příchozí; napočítal jsem jich na první dobrou přes dvacet, vidět to znovu, bude jich daleko víc, určitě jsem ledacos přehlédl), ale hlavně humorem: milým, nevtíravým a třeskutě vtipným. Škoda snad jen maličko dojáku, tolik povinného pro animáky: přestože "dojímavá scéna" trvá asi dvacet vteřin, bylo nutné do ní hned naroubovat melancholickou písničku, aby se to ještě podtrhlo? Dost to vyrušilo rytmus bláznivin, kterých je jinak Farmageddon ne plný, ale úplně přecpaný. Normálně mám nutkání (které si ve chvíli volna rozhodně splním) pustit si seriál nebo předchozí film Ovečky Shaun, což bych nečekal, že ve svým věku někdy řeknu. Ale rozhodně jo. Béé.(19.9.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace