Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál)

• Francie

Thomas Astruc

Jeremy Zag

Gilbert Lévy

Aton Soumache, Jeremy Zag

Komentáře uživatelů k TV seriálu (17)

Hele je mi úplně putna, co kdo říká a jak moc tohle dílko pomlouvá. Mě na tom sere jen malý počet dílů. Jinak povedený séroš, rozhodně lepší než ta nesmyslná spousta Pokemonů, Digimonů a dalších jiných stupidních monů, kde nejen že to celý nemá žádný příběh, ale taky to postrádá logiku a člověk si při tom říká, proč to vůbec někdo vytvořil, když je to totální nesmyslná pí*ovina. Tohle má příběh, zápletky sice laciné....ale vždyť je to kurňa pro děti!!! A co je lepšího, než ne-příliš násilnická pohádka, kde dobro vždy zvítězí nad zlem? Když už jsou z módy pohádky, na které jsem se jako malá dívala já, tak tohle je prostě dokonalá moderní náhrada. Takže pindejte si co chcete, moje děti to žerou a já ostatně taky :)(27.11.2016)

Veľmi podarený a prekvapivo inteligentný mix anime a superhrdinských komiksov s typicky francúzskym éspritom. Moje dieťa to žerie a na rozdiel od stupidít typu My little pony má toto aj nejaký dej, vývoj postáv a záporáka čo nie je sprosté generické zlo, ako tomu obvykle v západných komiksoch býva. 7/10(1.4.2019)

To je tak když se z nudy a zvědavosti podíváte na jeden díl a naráz máte za sebou všechny a netrpělivě čekáte na další. Bohužel nejen český název, ale především český dabing je strašný. Naštěstí na youtube jsou už skoro všechny epizody v originální francouzštině s anglickými titulky a to je fakt úplně jiné kafe. Jinak animace je pěkná a plynulá, děj překvapivě nerepetitivní, postavy sympatické, i mezi Ladybug/Marinette a Chat Noir/Adrienem to pěkně jiskří, takže o zábavu je postaráno. A myslím, že momentálně je věkový průměr diváků tak 20. :D 7,5/10(8.3.2016)

Chápu, že se to dětem může líbit. Stejně jako já jsem měl Spidermana, tak oni mají Berušku...(14.9.2016)

Když člověk vezme v úvahu, kdo je cílovka seriálu, tak je to docela fajn. V první sérii se se světem spíše seznamujeme, druhá série jde více do hloubky a příběh hezky rozvíjí... I přes to, že to u nás doma jede skoro furt, tak se mi seriál zatím nezprotivil - a tomu říkám úspěch...(21.11.2018)

Zábavnej dobrodružnej seriál ve kterym mi skoro nic nechybí. Nápad tvoření záporáků je supr a všichni mají něco do sebe. Akce je tu docela dost a bejvá, nejen nápaditá, ale taky příjemně koukatelná (delší nestřižený záběry boje, scény z pohledu první osoby...), navíc i přes moje očekávání dojde i na ruční souboje a ty jsou velmi fajn, pěkná kadence úderů a solidně animovaná choreografie, jen bych asi viděl radši malinko jinej styl boje, ale to je jen detail. Teď největší div tohoto seriálu, mě se tu líbí ta romantická část příběhu, když je tak příjemně, s citem a hlavně humorně prezentována. Seriál celkově umí vyvolat řadu emocí a mě se to fakt moc líbí. Zpočátku jsem kritizoval CZ název, ano ten se mi vůbec nelíbí, naproti tomu CZ dabing je více než solidní, Adrien i Marinette mluví naprosto skvěle, Chloe taky ujde (seděla by mi na ni spíš Jolana Smyčková) a Lišaj taky mluví výborně, jenom někteří záporáci mluví otřesně (pan Holub), ale zase jen detail. Postavy mi příjemně sedí, Marinette je fajn, dá se s ní ztotožnit, je milá a celkově je to příjemná hlavní hrdinka. Adrien je potom super, všechny jeho problémy a neduhy toho být hvězdou působí maximálně uvěřitelně a člověk tu jeho depresi cítí spolu s ním, ovšem když se odváže a vše hodí za hlavu, je to správnej sympaťák s dostatkem solidních hlášek, fajn bojovými schopnostmi a neustálým nadhledem nad situací. Jeho flirtování s Beruškou je pak už jen třešničkou na dortu. S klidem tvrdím, že jsem si takhle hlavní postavy nezamiloval od 24 hodin. Ale abych taky něco vytkl, jsem asi v půlce seriálu a už myslím že vím kdo je Lišaj ve skutečnosti a taky jsou tu scény, které se zbytečně opakují. Přesto ale 5* a místo v mojí topce.(7.2.2016)

Náhodně jsem přišla na tento seriál. Ale zdá se mi v pohodě a vyhovuje mi, že má dvacet minut a tak naráz si můžu dát několik dílů za sebou. Hrdinové bojují proti padouchům v takovém dětském až pubertálním vydání. Jen mi nejde na rozum, jak může ona mít ráda jeho a v jeho přítomnosti se chovat jako naprostá pipka, když pak oba v převleku dokážou spolu bojovat, komunikovat a že se nepoznají, když ty převleky moc neschovávají jejich identitu.(24.12.2018)

Strašná bykovina. Jedna časť ako druhá. Stále rovnaké frázy a akcia, no z mojej 5 ročnej dcéry rastie solídny "komixový začiatočník", a ja som úprimne rád. Presne pre vekovú kategóriu 5-8 rokov,(4.9.2017)

Překvapivě skvělý seriál, víte když slyšíte tenhle český název tak čekáte nějakou pohádku, ale výsledkem je zábavný seriál s dobrou akcí a dobrým dějem. Hned jak si pustíte jeden díl, tak si pustíte všechny co vyšli a netrpělivě čekáte na další. Jedinou nevýhodou je opakovatelnost, víte když pořád říkají ty samé věci tak to trochu vadí.(14.3.2016)

• wewe64

Ten název je prostě moc(11.10.2016)

Francouzské, barevné, proč ne. Dcera to hltá.(21.9.2019)

Všechny díly jsou na jedno brdo vždy se najde někdo kdo je zoufalý nebo naštvaný přemění se na padoucha a oni proti němu bojují někteří jsou zajímaví (Faraon,Ta rosnička s tím deštníkem) někteří vůbec (Lady Wifi,Pan Holub). Navíc většina scén se stále opakuje. Jinak je seriál v pohodě z těch superhrdinských je to ten z lepších co vznikl. Jen mě baví to, že nemůžou přijít na to kdo jsou ve skutečnosti, když je to okaté až to bolí i po přeměně vypadají totiž stejně jak v civilu jen on je v černém a ona v červeném.(3.4.2016)

Pro decka super a popravde ja se bavim taky, kdyz s nima na to koukam. Doufam, ze bude dalsi serie. Jinak jak tu nekomu vadi, ze je trapny, ze se nepoznaj v civilu ... to je jako plivnuti na Supermana... Dabing je taky ok, zapletky sice skoro stejny, ale hlasky a scenky ne. Btw na imdb hodnoceni 8,7 taky o necem vypovida.(19.1.2017)

Je vidět že se tu snaží autoři o originalitu, ale bohužel zároveň asi nevidí že je to dost repetitivní. Animace pěkná, taková jak autoři říkají: "Japonská+Anglická", ale někdy se ta kombinace k té CGI prostě nehodí. Příběh, v 1. sérii zatím není nikterak zajímavý kromě posledního (a zároveň prvního) dílu. Milůstná zápletka mezi Adrienem a Marinnete (Kouzelnou Beruškou A Černým Kocourem) je taky hodně zajímavá, pár záporáků je tam celkem originálních např: Lady Wifi, nebo Pan Holub. A taky ti "Akumové" Jsou dost originální stvoření ačkoliv o nich zatím víme prd, konec konců podle informací jich má být celkem 6. A k té repetitivnosti, jak už tady někdo psal konec a zápletky jsou téměř stejné, některé jsou nápadité více, některé méně. Objevuje se zde i klišé například typu: "Ach, nemám o tebe zájem Kocoure, miluji Adriena, člověka, který vypadá stejně jako ty, ale nemůže být ty", i přes to se těším na 2. sérii která má podle všech informací jít více "do hloubky" Tak uvidíme. Rozhodoval jsem se mezi 3-4 hvězdičkami ale nakonec tomu dám doopravdy 4, je to jeden z nejlepších animáků (dětských pořadů) co jsem za poslední léta viděl.(16.5.2017)

Tenhle SERIÁL byl skvělí. Od druhé série lepší a lepší. Skvělé drama. Collector a Sapotis jsou asi nejlepší.(8.4.2018)

• MERKATtv

Sračka(4.9.2018)

Ja v tomto príbehu vidím ponaučenie. Mali by sme si všímať okolie, aby sme občas nevyzerali ako hlavné postavy, ktoré sa ami po dvoch sériách (a piatich častiach tretej série) nedozvedeli, kto sa skrýva pod maskou toho druhého... Čo sa týka epizód, niektoré sú naozaj zaujímavé, no niektoré bohužiaľ nie. V druhej sérií sa dozvedáme viacej o Emillie Agrest a takisto sa objavia dve nové postavy, ktorá som si hneď zamilovala.(15.2.2019)