Pomsta

• Velká Británie Avengement

Během propustky z vězení za účelem návštěvy umírající matky v nemocnici zločinec Cain Burgess (Scott Adkins) unikne svým dozorcům a mizí v ulicích Londýna. Jde o epickou cestu krve a bolesti za dosažením vytoužené pomsty na těch, kteří z něj udělali chladnokrevného vraha. (kukkik)

uhlerado

Brutal béčko, čo sa na nič nehrá. Najskôr násilie a potom príbeh. Poviem vám jedno, neprezradím nič, no nepozerajte, ak sa bojíte krvi ()

Vojta-x

Film průhlednej od začátku do konce. Příběh stojí fakt za hovno, krom pohádky, že zlo je potrestáno :-) ...přesně jako v dnešní době :-) pohádka. Bojové scény docela fajn, ale není to ono. Škoda, chtělo to lepší zápletku, snad příště ()

Kushina

Celkem drsné a dobře se poslouchající zpětné vyprávění Adkinse, který se právě vrátil z lochu a rozhodl se pomstít všem, co mu zničili život, ale před tím jim ukázat, že si jeho respekt musí zasloužit. 65% ()

Goumen

Akční jízda přesně jak má vypadat. Děojvou linku obstará klasická a dobře fungující pomsta a zbytek jsou už jen perfektní souboje a nějaké to povídání. Líbí se mi v jakýho šílenýho zabijáka se Adkins ve vězení promění. ()

Heywood

Kdo miluje bitky, tak si to užije. Adkins je všude stejný, film je předvídatelný, zápletka nezáživná a jediné, co je zajímavé, že policista ví, že jej ve věznici chtějí zabít, ale klidně mu nechává ředitelem věznice přidávat za sebeobranu další roky. Fakt "príma" policajt. Nakonec tam morálku nemá nikdo, protože Adkins ji také nemá. Dohodl, že prohraje zápas a dohodu dělat nemusel. Pak všechny čestně podrazil. Film, kde se nikomu nedalo fandit a kde je na konci divák také "ukopaný". ()

Saxos

Na začátku jsme smutní, že nevíme, jak se nám ten zjizvený kriminálník s kovovým chrupem, při krátké cestě výtahem ze suterénu do přízemí, dostane z pout a k tomu navíc dokáže znehybnit dva ostrovní bobíky a výtaháře. Natož tím, kde se tak rychle zbaví muklovských hadrů a přijde k semišové bundičce a prachům na pivo s pořádnou čepicí /stejně to byl britskej kapák/. Vše podstatné se dozvíme, protože nám celý příběh povypráví sám. Zápory: škoda stupidního dabingu a debilních hlášek; hlavní místo - hospůdka Horse and Jockey nestála zrovna na samotě a na to, co se v ní dělo, tak asi všichni kolem hluší nebo žádní pozorní bonzáci. Klady: postupným vyprávěním vás akční béčko pomalu začne trochu bavit; rvačky trochu dětské, ale dobrá. Závěr: krátké, lze vydržet, ale stejně nedoporučuji. ()

kolly13

Mlácení týpků do mdlob, prošpikování hloupého scénáře moudry ze zvlášní školy. Alespoň že fandíme Adkinsovi, ať je už vyřídí a zkrátí divákovo utrpení. Je to prostě zbytečný film. ()

Sunwheel

Monte Christo zasadený do prostredia súčasnej anglickej krčmy (ktorá je do detailov rozpracovaná). Pocta akčným béčkam urobená skutočne precízne. Ani chvíľu ten film nebol nudný a obsahoval úplne všetko čo od podobnej žánrovky chcete a potrebujete. Záverečný súboj absolútna nádhera. Dokonca tam žena čapuje pivo! Spolu s trojkou Undisputed najlepší Adkinsov akčný film. Nedá sa to hodnotiť inak ako plným kotlom! ()

xed0s

Čtyři hvězdy za opravdu viditelně lepší úroveň oproti pokusům z tohoto ranku včetně scénáře, který není úplně debilní, dramaturgii, styl vyprávění a "nepřehnanou" stylizaci akce. Hudba však jednotvárná, jak z MIDI generátoru. Obvykle si dávám tyhle filmy jako guilty pleasure, o kterém nikomu neříkám, protože bych se akorát ztrapnil, ale tohle bych se nebál doporučit jako důstojnou gangsterku se špetkou bojové akce. Britská tvorba se od ostatních zoufalostí jasně vymezuje a dokonce i drží pohromadě. Jsem rád, že jsem na chvíli svým hodnocením přispěl k 70%. Obávám se, že to dlouho nevydrží, ale takové pokusy je třeba doceňovat, aby si ten Adkins v Hollywoodu konečně taky vrznul. Určitě by si to aspoň jednou zasloužil navzdory tomu, že moc hrát neumí, ale šanci na větší roli dostala mnohem větší polena než on. ()

mokki5

Neskutečná řezba! Jednoduchej ale zajímavej příběh. Zkrátka film který pasuje Adkinsovi jako ulitý. Ten popis to krásně vystihuje "epická cesta krve" a tak to má být. ()