Penzionovaný soudce s pomocí své schovanky loví pedofily, které následně nelegálně kastruje. Ve chvíli, kdy se mu hon na nebezpečného pedofila vymkne z rukou, se do případu zapojuje i policie. Zatčení psychopatického násilníka na ženách však spustí nebezpečný souboj... Policisté jsou přivoláni k nálezu mrtvoly mladé ženy, kterou našel řidič převážející dřevo z lesa na svém voze. Detektiv se svou zástupkyní Rachel zjistí, že žena utíkala před někým, kdo ji zřejmě dlouhodobě věznil, a raději před pronásledovatelem skočila z mostu na projíždějící vůz. Bohužel svým zraněním podlehla. V té době penzionovaný soudce Cooper za pomoci své pomocnice Lary nastraží past na pedofila. Lara pedofila vyláká do hotelového pokoje, kde ho Cooper omráčí a následně vykastruje. Vychází najevo, že Cooper tímto způsobem už dlouhou dobu likviduje pedofily v okolí. Jenže jeho další akce se mu vymkne z kontroly. Lara je totiž dalším pedofilem unesena a Cooper to zjistí až po chvíli. Když se snaží sexuálního predátora honit ve svém autě, vybourá se a je zadržen policií. Při výslechu chce Cooper po policistech, aby ihned zasáhli a Laru našli. Detektiv, který je u soudcova výslechu také, skutečně ihned vyhlásí pátrání a díky sledovacímu zařízení, které dal Cooper Laře, včas zasáhne. Násilníka, Simona Stullse, zatkne a z jeho domu zachrání jak Laru, tak i další dívku, kterou zde Stulls už dlouhou dobu věznil. Vychází najevo, že Stulls v domě zřejmě zabil už několik žen. Zadržený však při výslechu nespolupracuje a tváří se jako pomatený. Rachel dojde k závěru, že Stulls trpí rozdvojením osobnosti, a pokusí se z něj dostat nějaké informace. V té době při ohledání Stullsova domu zahyne šest policistů, když do domu začne náhle unikat plyn. Policisté chtějí zjistit, jak Stulls, který očividně nepracoval, přicházel k penězům. Stulls tvrdí, že mu je dával Santa Claus. Detektiv se zaměří na Stullsovo dětství. Podaří se mu zjistit, že Stullsova matka Amy byla kdysi unesena a následně byla sama násilníkem vězněna. Když se jí podařilo uniknout, porodila právě Simona. Po nějaké době se Amy oběsila. Cooper oznamuje policii, že je přesvědčen, že Simon své zločiny nepáchal sám, že mu někdo pomáhal. To potvrdí i výbuch auta s jedním z policistů. Technici zjistí, že výbušnina byla vojenská. Policistům se podaří zatknout muže, který Stullsovi trhaviny prodal. Stulls uteče ze stanice ve chvíli, kdy je nahlášena další výbušnina. Jeden z policistů je totiž neznámým Stullsovým komplicem vydírán pod pohrůžkou, že mu bude zabita jeho malá dcera. Policista Stullse v převleku ze stanice ve zmatku okolo údajné bomby odveze. Jeho malá dcera je pak nalezena živá v bedně, o které byli policisté přesvědčeni, že obsahuje bombu. Z psychiatrických záznamů Amy Stullsové policisté zjistí, že Simonovým otcem je majitel továrny, ze které byla Amy kdysi unesena. V bytě Stullsova otce také Simona najdou... (TV Prima)

oblonskij100

Velmi působivý thriller, kdy mně z něj píchalo v podbřišku, myslím si, že to bude asi počínající rakovina močového měchýře. Šedesát procent vůbec neodpovídá kvalitě tohoto filmu, kdy sice se příběh chvílemi táhl jako smrádek, ale myšlenka bratrů úchylů, které byste nejraději pomalu mučil a pak nakrájel jako to udělal Butller ve Ctihodném Občanu. Překrásná hlavní hrdinka, muž z ocele a židovský soudce, který nemyslí na nic jiného než obkastrovat půl úchylné američky. A samozřejmě nevýrazné světlo jako návnada:-)Sviť světlo sviť ()

Mukade

SPOILER ----------------------------------- to ako išli pekne po jednom do lesa, za to by som mal stiahnuť aj tie 3 ** na odpad. Plus tá debilka čo bola následne na ľade zastrelená... (všetko samozrejme účelovo tak natočené, lenže.......... neznesiteľné na sledovanie) ()

BruceTichac

Parádní krimi thriller, který vás absolutně připoutá k sedačce a pustí až se závěrečnými titulky. Nechápu negativní komentáře, asi tak hodnotily děti zblbnuté digitálními efekty.... ()

medveed

Solidní kriminálka s kvalitním hereckým obsazením. Škoda, že filmu chybí místy spád (zjm. ve druhé třetině děje) a oplývá řadou nelogicky sestříhaných pasáží. Jinak ale dobrá podívaná a hlavní zaporák to tahá do nadprůměru. 65% ()

vojacekr

Všechna možná myslitelná filmová klišé, které jste už někde viděli. Máte? Velký hrnec. Nasypat je do hrnce a vařit 98 minut celou dobu na pomalém ohni a během kuchtění náhodně vytahovat. Někdy to může chutnat, ale ne v tomto případě. Chybělo tomu totiž koření a ani (proto 2 hvězdy) to jediné překvapení nezachránilo jinak chabé výkony herců ani scénaristů. Naopak kamera byla znamenitá a místy dělala a utvářela děj namísto tvůrců. Mám rád "béčka", když jsou přiznaná s nadsázkou anebo parodií. Ale ne, když se tváří vážně až do konce. ()

Pythonator

Zajímavý námět tak trochu v béčkovém balení. Ovšem pro ty oči Daddariovic Sašenky se vyplatí čumět na ledajakou kravinu, i když v této roli působí spíš otráveně než smyslně. Superman je jako detektiv sympatycký a Ben Kingsley by si zasloužil samostatný film o svých praktikách. Jeho postava lovce úchyláků je totiž naprosto perfektní a musíte mu fandit. Tam, kde soudní systém nepomáhá a psychiatrická léčba je spíše k smíchu, tam, kde pustíme úchyla na svobodu, aby znásilnil další holčičku, tam jednoznačně pomůže soudce v důchodu, který taková zvířátka chytá a kastruje. Bohužel film není o tomto, ačkoli to tak na začátku vypadá. Jako další přednost jinak tuctového thrilleru tu máme odporně slizkého retarda, který se zapíše do dějin mezi nejhnusnější a nejděsivější záporáky. ()

dlouheBidlo

Téma sériových zločinců už stěží nabídne něco nového. Noční lovec je ve své kategorii značně odbytá céčková záležitost. Ben to nevytrhne, zvláště s jeho nedůvěryhodným kastrovacím vedlejším příběhem. Padouch je debil. Násilné prosazování žen do rolí, které jim nepřísluší je zločin dnešní doby, se kterým se člověk nějak musí smířit. Ovšem ženská jako profilerka masového sériového vraha-debila je jako pěst na oko. Něco jakoby chlap radil ženským, jak mají rodit. Jsem zvědavý, který klaun jako první příjde se sériovým vrahem-ženskou, která bude unášet a vězni chlapy .... ()

naytsirk

Takový neslaný nemastný to bylo…Přitom hvězdama se to jen hemžilo, námět parádni, peníze tam očividně taky byly….no škoda…. ()

sadsammy

Tak budu asi první, kdo to nějak okomentuje. Docela zajímavý příběh s pěknou hrou herců. Moc populární námět filmu prý osoba s disociativní poruchou, která vraždí milé holky a určitě hraje hru s policii, kterou dobře manipuluje. Mě to drželo celý film v napětí, protože nikdy nevíš co nového vymýšlí Simon. Hra herců byla pěkná až na to, že A. Daddario jsem nepředstavovala v takové role, ale se ji to dobře povedlo. Brendan Fletcher je naprosto úžasný herec, který vytahoval tento film nahoru a díky jeho hereckému talentu thriller si zaslouží místo v mých oblíbených psychologických filmech. ()

atr212

Cavillov manazer je fakt debil. Nerozumiem co tam robi Ben Kingsley. Dadario je dost zla herecka. Uz davno som nevypol film v polovicke.. ()

mdf

První hodka úplně skvělá,pochmurná a napínavá,ale pak nevím,nějak se to někam ztratilo,poctivé béčko,co zaujme. ()

nagual2

Po dlhom čase skvelá temná kriminálka. Ben Kingsley skvelý herecký výkon. Taktiež postavy dvojičiek Bernarda Fletchera, skvele zahraný psychopati. Veľké negativum však Hlavná postava Henry Cavill. Asi tak... kam ma postavíš tam budem stáť. Totálne najnudnejšia postava celého filmu. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ty si totiž světlo." Povedený thriller a Henry Cavill je boží. Také postavy dvojčat Bernarda Fletchera, skvěle zahraný psychopati. ;) Prostě parádní krimi thriller, který vás absolutně připoutá k sedačce a pustí až se závěrečnými titulky. - 80%. ()