O vězení z Mexika a nemluví se v něm anglicky. Španělsky. Herci taky zrovna nejsou z Hollywoodu. To jsou dobré znaky, že to bude kua dobrý a autentický.(7.1.2020)

Celkový dojem z této mexické vezeňské rubanice o 3 lokacích je poněkud smíšenej, přesto spíš kladnej. Co se příběhu týče, nic převratnýho se tady nedělo a Lázaro, alias Dante byl klasickej nudnej americkej soldier, kterej "není na ničí straně". Postavám byly připisovány charaktery a povahové rysy se vyskytují po obvodu kruhu Hippocratovy typologie temperamentu a nikde jinde. Což pak bylo dost zajímavé pokoukání. Ohledně vězeňských kurviček si nejsem úplně jistej, zda šlo o nějakou brutální recesi, fantazii, nebo reflexi reálnýho Mexickýho vězení (ne, opravdu jsem v mexickým lochu nebyl ani na návštěvu) - princezničky, fakt. Až na absenci atmosféry a konstantní linii napětí je to vcelku slušný vězeňský mord, plný zajímavých převratů, úplatků, úpadků, přepadení ve sprchách a vězeňských i mimovězeňských vražd.(23.9.2019)

Ale jo. Nečekal bych nic převratného a budete spokojení. Za mě si perfetktně sedly role. Šéf věznice, Santito, Foca, etc. V celku slušná gradace a tak nějak se pořád něco děje. Navíc dílů pár a přemýšlet se u toho taky nemusí. Nakonec jsem se rozhodl pro 4* a to z toho důvodu, že jsem to dal takřka na jeden zátah. A to už dneska u mě něco znamená. Jen ta linie mimo vězení mě vůbec nebavila a přišla mi naprosto zbytečná.(18.2.2020)

• - Natáčení probíhalo v Mexiku a jeho hlavním městě, dále se natáčelo na hraniciích mezi USA a Mexikem. První série má navíc pouze 13 epizod, což ze seriálu činí nejkratší produkci společnosti Telemundo – ta točí buď klasické telenovely, jejíž délka čítá 50 a více epizod na jednu sérii, nebo narconovely, které mívají v rozmezí od 50 do 100 epizod na jednu sérii, přičemž sérií je víc. (fiLLthe3DD)