Ochránci

(neoficiální název)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Rusko, 2017, 89 min

• toi-toi

Zashchitniki sú dokonalý príklad filmu, ako to nerobiť. Nadšenie a peniaze dobrý film nevytvoria. Rusi vedia dobré fantasy a šialené filmy, veď vznikla Nočná hliadka. Toto je však celé zle od úvodných tituliek, až po tie záverečné. Nezachraňujú to ani dobré efekty, ktoré sľuboval trailer. Efekty sú plytké a doslova nepekné. Herci sú toporný, scenár je dementný a režisér by už nemal natáčať nič iné, ako reklamy na priemyselné hnojivá. Snaha sa však cení.(1.5.2017)

Není to žádný zázrak. Dějová linka je naprosto jednoduchá a otřepaná ale je tu jedno velké ale. Za prví na to, že je to od matičky rus tak je to celkem koukatelné s pěkným vizuálem a za druhé a to je nejvíc vtipné je to, že mě to bavilo víc než poslední DC komiksové filmy :) Za statečnost ode mě mají ruští ochránci 55%(2.8.2017)

Moc kritiky na mňa. Áno, je to vykrádačka všetkých možných aj nemožných klišé a komixových filmov. Áno, písaný scenár, to v podstate asi vôbec nemalo, šlo sa len podľa nákresov scén, ale... ALE ak toto zvládli s nulovou podporou za smiešnych 5 miliónov, čo asi tak dokážu za desaťnásobok napr.? Ja tomu šancu dávam a teším sa na pokračovanie.(29.4.2017)

• KeithMaxwell

Tak tohle je velké zklamání, klidně bych filmu odpustil maximální neoriginalitu kdyby bavil, to se ale říct nedá, kupodivu film neselhává po vizuální stránce která je slušná, zbytek je ale otřesný, kvuli délce nic není pořádně vysvětleno, vše se stane strašně rychle a nedává to smysl, tým o kterém se nic nedozvíme se spoji za 5 minut a spojí ho, jak nečekaně cesta za pomstou. Záporák je totálně směšný a já doufám že další Ruské scifi projekty dopadnou mnohem lépe než tohle.(24.4.2017)

• maverick10

Nevim čím to je, ale ihned po shlédnutí mám chuť si pustit nějaké dobré ruské péčko. No nic, něco si najdu, nicméně v tomhle vyčórovaným guláši hollywodské superhrdinské zmutované porno rodině si každý najde ten svůj oblíbený americký kousek, od MRVELU přes CD KOMIX po XXXX Adult Distribution, vše sepsané a svázané do jednotného celku zkušeným pisálkem co musel psát sloupky Novotného deníčkům. To vše v nepřehledném digi kabátě ruských hackerů z Putinova proti Clintonovského týmu.(28.5.2017)

• - Když Ochránci útočí na vysílač a Arse (Anton Pampušnyj) se změní plně na medvěda, roztrhají se mu i kalhoty, ale při výstupu z výtahu je opět má, jako polomedvěd. To samé, když Ochránci odlétají na laně na letadle, Arse je plně medvěd, poté spadnou do řeky a vylézají ven, Arse má zase kalhoty. (Ace.A.T.L.)

• - Zbraně použité ve filmu byly útočné pušky AK-74 a kulomet PKT. Ve filmu se objevily tanky T-72, vrtulník Mi-24, Mi-17 a Mi-26. Dále stíhačky MiG-29 a raketomety Smerč. (K98)