Reklama

Reklama

Psí kusy

  • Kanada Trouble (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Lumpík je hýčkaný pes, který žije krásný život ve velkém domě se svou bohatou postarší paničkou Sarah Vanderwhoozieovou. Má péči jejího věrného komorníka Jamese a také známého trenéra pejsků Cesara Milana. Jednoho dne ale panička zemře a do sídla dorazí Claire a Norbert, neteř a synovec paní Vanderwhoozieové, aby získali dědictví. Ti se zbavují jejích věcí a plánují prodej všeho, aby získali co nejvíc peněz. K Lumpíkovi okamžitě projeví nechuť a v podstatě ho vyženou. Nicméně aby zdědili majetek své tety, musí se Claire a Norbert o pejska postarat. Najmou Thurmana Sancheze, zkušeného stopaře zvířat, aby Lumpíka našel a přivedl zpět. Má na to však jen tři dny. Lumpík odjel v náklaďáku, který odvážel věci jeho paničky. Když se dostane ven, nachází se v městském parku, kde se dostane do sporu s veverkami, protože jim omylem zničí zásobu ořechů. Za to mu veverky ukradnou obojek a utečou, takže Lumpík zůstane ztracený. Najde svůj domov…? (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (31)

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Žádná přidaná hodnota ... spíš podúrovňová jednohubka, která se snaží vlísat do přízně toho nejmenšího diváctva. Vesměs trochu otravné postavičky předvádějí psí i jiné skopičinky v příběhu, který se nemůže pyšnit originální myšlenkou ani přitažlivým zpracováním nebo líbivými melodiemi. Krom toho: Psí "sáňkování" avizuje zdravotní problémy v oblasti konečníku, tudíž nepatří k normálním projevům chování zdravého psa. Představa, že by mu snad přinášelo nějakou mimořádnou slast, je trochu zcestná - a nejsem si úplně jistá, jestli taková prezentace psích způsobů patří do filmu pro malé děti ... 1,5* ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Nevím, pejsány mám rád, ale je to pořád stejné... pořád stejně dokola, nebaví mi to. Pamatuji doby kdy i dospěláci čekali na Nema a pak se u něj regulérně sami bavili bez dětí... Podobně si vybavuji, že to bylo s filmem Za plotem atd... Čím je toho víc, tím je člověk přesycen a už o to nemá pomalu ani zájem. Sledoval jsem s drobotinou a ke konci ani nedokoukal... Dva diamanty z obojku... * * ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $12,014,804▐ Ďalší psíčkarský animák, no paráda! No asi už aj dosť zbytočne, lebo Blesk (2008) a Tajný život maznáčikov (2016) dosť túto tému využili v maximálny intenciách, dokázali ponúknuť veľa dobrých motívov a hlavne výborne pobaviť. Tu to je všetko už také všedné, neefektívne, nezaujímavé, žiadny preborný nápad, len minimum svetlých momentov, proste na druhej koľaji pojaté. Proste nemá to čím zaujať, rovnako "suché" ako Tajný život maznáčikov 2 (2019) . /40%/ ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Psí kusy se snaží vézt na vlně oblíbených zvířecích animáků, nicméně se topí ve vlastní podprůměrnosti - ať už se jedná o tuctový námět, minimum humorných scén či veskrz nesympatické charaktery. Navíc si upřímně myslím, že se v případě Psích kusů nemohlo bavit ani moc dětské publikum, pro něž je film primárně určen. Nejlepšími sekvencemi byly psí útulek a intro se stařenkou. Veverčí gang byl hodně bizarní a čmuchal-lovec byl totálně mimo mísu. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dejovo síce jednoduchší a priamočiary animák určený pre deti a milovníkov psov, ale keďže spadám do tej druhej skupiny, tak som si ho užil. Prvých 5 minút ma síce ešte ten rozmaznaný pes vyrastajúci v luxusu sral, ale jak sa dostal na ulicu a spoznal skutočný svet, tak si ma postupne získal a prial som mu, aby si našiel nejakú novú paničku. Jednotlivé epizódky sú dostatočne vynaliezavé, vedľajšie postavičky vtipné (bavil ma najviac paranoidný pes a geniálne vtipný stopár zvierat) a hlášky zábavné (zničil si nám zásobu orechov, orechy nerastú len tak na stromoch). No a vo vážnejších scénach to dokázalo aj dojať. A aj vzhľadom na kratučkú stopáž to ma svižné tempo. Snáď by som sa zaobišiel len bez otravných pesničiek, ale až tak veľa ich tu nie je. Celkovo to je príjemná mierne nadpriemerná rozprávka od ktorej som veľa nečakal a o to viac ma prekvapila. Kvalitatívne to je niekde medzi prvým a druhým dielom Secret Life of Pets. 6/10. ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama