Reklama

Reklama

Psí kusy

  • Kanada Trouble (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit. (Vertical Entertainment)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (31)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dejovo síce jednoduchší a priamočiary animák určený pre deti a milovníkov psov, ale keďže spadám do tej druhej skupiny, tak som si ho užil. Prvých 5 minút ma síce ešte ten rozmaznaný pes vyrastajúci v luxusu sral, ale jak sa dostal na ulicu a spoznal skutočný svet, tak si ma postupne získal a prial som mu, aby si našiel nejakú novú paničku. Jednotlivé epizódky sú dostatočne vynaliezavé, vedľajšie postavičky vtipné (bavil ma najviac paranoidný pes a geniálne vtipný stopár zvierat) a hlášky zábavné (zničil si nám zásobu orechov, orechy nerastú len tak na stromoch). No a vo vážnejších scénach to dokázalo aj dojať. A aj vzhľadom na kratučkú stopáž to ma svižné tempo. Snáď by som sa zaobišiel len bez otravných pesničiek, ale až tak veľa ich tu nie je. Celkovo to je príjemná mierne nadpriemerná rozprávka od ktorej som veľa nečakal a o to viac ma prekvapila. Kvalitatívne to je niekde medzi prvým a druhým dielom Secret Life of Pets. 6/10. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

V podstatě se jedná o mix 4 potažmo 5 filmů Tajný Život Mazlíčků 1,2 Velká Oříšková Loupež 1,2 a Psí Veličenstvo. Kdyby byl hlavní postavou ten paranoidní pes byla by to větší sranda jelikož ten má brutální hlášky a jedná se o nejvtipnější postavu. Má to dobré písně děj zhruba až tak od 10 minuty a pěkně to odsýpá. Není pravda, že je to zbytečnost zbytečná je tak možná zbytečnost uživatele fcapab. ()

Reklama

Wolfis 

všechny recenze uživatele

Priemerný animák, ktorý miestami pobaví, snaží sa tlačiť na diváka aj emóciami, ale ide skôr o pomerne pohodovú akciu s klasickou dejovou líniou, takže až tak neupúta. Hlavná postava Maznáčika je zlatá, život má naozaj ako v perinke a ako rodinný film s deťmi na odreagovanie je určite fajn. /maznačíkovských 60%/ ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Psí kusy se snaží vézt na vlně oblíbených zvířecích animáků, nicméně se topí ve vlastní podprůměrnosti - ať už se jedná o tuctový námět, minimum humorných scén či veskrz nesympatické charaktery. Navíc si upřímně myslím, že se v případě Psích kusů nemohlo bavit ani moc dětské publikum, pro něž je film primárně určen. Nejlepšími sekvencemi byly psí útulek a intro se stařenkou. Veverčí gang byl hodně bizarní a čmuchal-lovec byl totálně mimo mísu. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Nevím, pejsány mám rád, ale je to pořád stejné... pořád stejně dokola, nebaví mi to. Pamatuji doby kdy i dospěláci čekali na Nema a pak se u něj regulérně sami bavili bez dětí... Podobně si vybavuji, že to bylo s filmem Za plotem atd... Čím je toho víc, tím je člověk přesycen a už o to nemá pomalu ani zájem. Sledoval jsem s drobotinou a ke konci ani nedokoukal... Dva diamanty z obojku... * * ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama