Reklama

Reklama

Psí kusy

  • Kanada Trouble (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit. (Vertical Ent.)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (30)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $12,014,804▐ Ďalší psíčkarský animák, no paráda! No asi už aj dosť zbytočne, lebo Blesk (2008) a Tajný život maznáčikov (2016) dosť túto tému využili v maximálny intenciách, dokázali ponúknuť veľa dobrých motívov a hlavne výborne pobaviť. Tu to je všetko už také všedné, neefektívne, nezaujímavé, žiadny preborný nápad, len minimum svetlých momentov, proste na druhej koľaji pojaté. Proste nemá to čím zaujať, rovnako "suché" ako Tajný život maznáčikov 2 (2019) . /40%/ ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Psí kusy se snaží vézt na vlně oblíbených zvířecích animáků, nicméně se topí ve vlastní podprůměrnosti - ať už se jedná o tuctový námět, minimum humorných scén či veskrz nesympatické charaktery. Navíc si upřímně myslím, že se v případě Psích kusů nemohlo bavit ani moc dětské publikum, pro něž je film primárně určen. Nejlepšími sekvencemi byly psí útulek a intro se stařenkou. Veverčí gang byl hodně bizarní a čmuchal-lovec byl totálně mimo mísu. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dejovo síce jednoduchší a priamočiary animák určený pre deti a milovníkov psov, ale keďže spadám do tej druhej skupiny, tak som si ho užil. Prvých 5 minút ma síce ešte ten rozmaznaný pes vyrastajúci v luxusu sral, ale jak sa dostal na ulicu a spoznal skutočný svet, tak si ma postupne získal a prial som mu, aby si našiel nejakú novú paničku. Jednotlivé epizódky sú dostatočne vynaliezavé, vedľajšie postavičky vtipné (bavil ma najviac paranoidný pes a geniálne vtipný stopár zvierat) a hlášky zábavné (zničil si nám zásobu orechov, orechy nerastú len tak na stromoch). No a vo vážnejších scénach to dokázalo aj dojať. A aj vzhľadom na kratučkú stopáž to ma svižné tempo. Snáď by som sa zaobišiel len bez otravných pesničiek, ale až tak veľa ich tu nie je. Celkovo to je príjemná mierne nadpriemerná rozprávka od ktorej som veľa nečakal a o to viac ma prekvapila. Kvalitatívne to je niekde medzi prvým a druhým dielom Secret Life of Pets. 6/10. ()

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Žádná přidaná hodnota ... spíš podúrovňová jednohubka, která se snaží vlísat do přízně toho nejmenšího diváctva. Vesměs trochu otravné postavičky předvádějí psí i jiné skopičinky v příběhu, který se nemůže pyšnit originální myšlenkou ani přitažlivým zpracováním nebo líbivými melodiemi. Krom toho: Psí "sáňkování" avizuje zdravotní problémy v oblasti konečníku, tudíž nepatří k normálním projevům chování zdravého psa. Představa, že by mu snad přinášelo nějakou mimořádnou slast, je trochu zcestná - a nejsem si úplně jistá, jestli taková prezentace psích způsobů patří do filmu pro malé děti ... 1,5* ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Nevím, pejsány mám rád, ale je to pořád stejné... pořád stejně dokola, nebaví mi to. Pamatuji doby kdy i dospěláci čekali na Nema a pak se u něj regulérně sami bavili bez dětí... Podobně si vybavuji, že to bylo s filmem Za plotem atd... Čím je toho víc, tím je člověk přesycen a už o to nemá pomalu ani zájem. Sledoval jsem s drobotinou a ke konci ani nedokoukal... Dva diamanty z obojku... * * ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama