Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

Andrej22

Kdybych měl tento film hodnotit a to budu asi bych zdůraznil že děj je postavený na samých zvratech, ale problém je v tom že těch zvratu tam je doopravdy příliš. Kdyby jich tam bylo o něco méně rozhodně by se jednalo o nadprůměrný film - takhle je to jen průměr. Se silným hereckým obsazením a nádherným prostředím je to tak trochu škoda 55%. ()

Moredogs

V pohode film taký priemer ale len dokedy si nepoložíme otázku človek s IQ 200 vážne potrebuje podstúpiť takú namáhavú vraždami  posiatú cestu kvôli len 8,5 miliónom? Nemyslím. U mňa nič moc. Koniec je totalne dodrbaný. Denise Ruchard má telo kozy atd. Ale to nestačí 😆 ()

Zabriskie

Někomu se může zdát zápletka filmu přehnaně zamotaná a kdyby člověk chtěl, našel by v ní určitě několik nelogičností, ale proč hledat chyby, když si můžete skvěle užít sledování zajímavého thrilleru, ve kterém není nic a nikdo takový, jak se na první pohled zdá. ()

Bow-Z

Když jsem Nebezpečné hry viděl poprvé, hodnotil bych klidně za 6*, ale byl jsem ovlivněnej Denise Richards a hlavně lesbickou scénou. Průměrný thriller s mnoha zvraty a vysvětlovačkou po titulcích. Po letech snižuju na 4*. ()

ashlei

Film, který ze začátku vypadá na slušný thriller se vzápětí změní na film tipu "ani režisér neví jak to skončí". Film se nedá povyprávět, ale ne kvůli tomu, že by byli potřeba vlastní pocity ke stoprocentnímu zážitku, ale vypravěč by se do toho zamotal a těžko by někdo pochopil o co jde. V neposlední řadě musím podotknout, že ani herecké výkony nestály za nic a tak film nezachránili ani herci. ()

JUX

Dobry. Akorat se to melo utnout pred poslednim zvratem. Kdyby to koncilo se smyslu 'jak dva buzeranti ke stesti dosli', bylo by to mnohem lepsi, posledni twist celej pribeh akorat rozesere a udela z nej hodne deravou historku. (Ono by teda stacilo, kdyby to koncilo po soudu a prvnim twistu, ale budiz). Bill Murray vybornej, threesome taky good, Neve a Denise v bazenu dtto. Jo, a malem bych zapomnel na pero Kevina Bacona. Not so good. ()

Veuni

Hodně zajímavý film, spousta zápletek a na konci rozuzlení a vysvětlení. Rozhodně stojí za zhlédnutí, bohužel další díly už jsou jen "levná" kopie prvního dílu. Nepřekvapí ani nenadchnou... ()

forma

Kdyby se zvraty v tomhle filmu nejevily tak lacině a nebyli by "podávány za studena", dal bych možná i 5 hvězdiček. V tomhle filmu dřímal potenciál ale něco se uprostřed toho pokazilo. ()

Digi_cz

Zajímá mě pouze Kelly a škoda, že ta lepší není tou chytřejší a ta méně kvalitní tou hloupější haha... To kormidlo by přece jen slušelo víc Kelly no ne? ()

Rathe

Parádní překvápko, které jsem vůbec nečekal. Výborní herci a samozřejmě i jejich těla, zvlášť ty kočičky. No a těch několik zvratů, které tam byly pro mě byly zároveň i hodně překvapující. Tak polovinu z nich jsem ani nečekal, a když už jste si mysleli, že je po všem, objevil se další zvrat. Jediné velké - bylo pro mě to, že herci až moc hrají. Vlastně si vemte to, že ačkoliv se ti lidé jakoby znají a mají spolu plány tak potom až moc přehrávají, že se neznají a to kolikrát i když jsou o samotě. A to mi tam prostě nesedělo. Chápu, že to chtěl režisér udělat na efekt, ale v reálném světě by to takhle asi nebylo. ()

Oxytocin

Krimi thriller plný zvratů, kdy jsem si říkal "jo, to se dalo tušit" ... leda tak houby, ale ty v Miami nerostou. Opět jsem nečetl obsah, tak jsem čekal, že obhajoba ze znásilnění se potáhne celý film ... zase houby ... a pak že nerostou... Mimochodem opět palec nahoru pro humor a roli B.Murrayho - "Vlastně jsou tu dobrý i špatný zprávy. Kauce nám neprošla, ale máš nestrannýho obhájce, nepřidělenýho státem." :)))) ()

stanslon

Kdosi tu psal, že dává dvě hvězdy, za dvě kozy, protože jinak ten film stojí za velký kulový. Ony tam byly kozy čtyři, ale i já dávám za kozy jen dvě. U mne to na 3není. Protože ten film je skutečně postaven jen na těch kozách. ()

Jarsey

Dát tři hvězdičky je ode mě palec nahoru. Je to povedený thriller, i když scénáristé se nijak nevyřádili. Celkem dobře se dá sledovat do konce a to bez větších křečí, ale kdo čeká luxusní thriller s nadprůměrným příběhem a atmosférou, bude zklamaný. Jen ten konec je už trochu překombinovaný. ()

goldvise

Škoda modrého hodnocení. Podle mého si tento film zaslouží rozhodně víc. Jak tu nejeden přispěvatel píše, není to naštěstí jen o erotických scénách. Dle mého atmosféra filmu je hustá tak, že by se dala krájet a pocity které ve mě film při prvním shlédnutí vyvolal, mi pomáhal následně rozhánět Rowan Atkinson a jeho tenká modrá linie :-). Ačkoliv je přítomna luzná modelína a komik, který sem jakoby nepatří, dle mého soudu je to velmi, opravdu, ale opravdu, velmi kvalitní práce. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)