Don't Knock Twice

Po dlhých rokoch chce Jess (Katee Sackhoff) získať späť svoju dcéru. Chloe (Lucy Boynton) však z tejto správy nie je vôbec nadšená, keďže matka pri nej nebola vtedy, keď ju najviac potrebovala. Svojou nerozvážnosťou sa však Chloe dostane do problémov. Zaklope dvakrát na dvere domu, v ktorom býva stará čarodejnica, a tým prebudí nebezpečnú kliatbu. Jedinou nádejou na záchranu je totiž len jej matka. Otázkou ale je, či dve osoby, ktoré boli tak dlho rozdelené, sú schopné spojiť sa a poraziť temnú kliatbu. (Marceloo)

FromHell

Slušne natočené.Remeselne tažko niečo vytknúť.Tiež je fajn,že tvorcovia netlačia zbytočne na pílu skrz prvoplánové lakačky,no naopak buduje sa tu počas celej stopáže hútna atmosféra.Cením veľa tmavých sekvencii,film sa pohráva s divákovou fantáziou tým správnym spôsobom...Tak prečo dávam potom len dve hviezdy ? Pretože aj napriek všetkým menovaným kladom,ide o v skutku naozaj neoriginálnu záležitosť,ktorá nedokáže ani len v najmenších náznakoch prekvapiť v ničom... ()

kaylin

Britové nemají vždy dobré horory, ale u snímku „Don't Knock Twice“ jsem měl poct, že se jim podařilo najet na velmi dobrou strunu, a to i přesto, že se na první pohled jedná spíše o snímek levnější. Vůbec mu to nevadí, má dobrou atmosféru a dovede vás přimět, abyste se při jeho sledování alespoň trochu ošívali. To rozhodně považuji za něco, co od dobrého hororu očekávám. ()

stration

Velké překvapení. Zápletka není nijak komplikovaná, ale dobře zpracovaná a ozvláštněná napjatým vztahem matky a dcery, kde obě pikají za své hříchy z mládí. Film těží hlavně z dokonalé hororové atmosféry, která je místy hustá jak mlha, která by se dala krájet u Rákosníčka. Závěrečný twist je povedený, až vás zamrazí v zádech. Don't Knock Twice je prostě velice chutná jednohubka. ()

AlistairMir

Velmi příjemné překvapení z Anglie. Příběh o kletbě, čarodějnici, odplatě a zajímavém vztahu mezi matkou a dcerou nám servíruje po celou dobu stopáže hutnou atmosféru, zneklidňující scény a celkem překvapivý vývoj až k finálnímu zakončení. Když se čarodějnice objeví na scéně, budí asi 100x více znepokojující dojem, než zoufalá Samara z "hororu" Kruhy. Kamera, hudba, zvuky, herci...vše na vysoké úrovni. Škoda, že v kině radši nedávali tento kousek. Aneb zase jednou nenápadnej horor, co nakopal zadek nejedné protěžované kravině. A já ode dneška nesáhnu na klepadlo a když už náhodou jo, rozhodně s ním neklepnu 2x ()

Havaj8

Jak říkají starý povídačky, neklepej na dveře, už ti takhle zmizel kámoš. Ne, oni jentak z hecu zaklepou. A ejhle hned jeden zaklepe bačkorama. To je překvapení. A pak začla taková líná naháněčka ve stylu It Follows. Souhlas s kolegou LIVINGDEAD, že černýho kámoše dostala hned a s ní dělala cavyky. Dá se argumentovat jedině tou rodičovskou láskou. Ten vztah matka-dcera jak tu spousta lidí vychvaluje do nebes, na mě nijak extra nezapůsobil. Každopádně atmosféra nebyla zlá, lekaček ač předvídatelnejch, tam pár bylo. Jen to vyústění bylo takový všelijaký. Schylovalo se to k větší záhadě a zápletce, než to opravdu skončilo. ()

Rodriguez

Nikdy neklepej dvakrát na dveře starého domu, kde údajně žila stará čarodějnice. Můžeš tak rozpoutat kletbu ze které nemusíš vyjít se zdravou kůží. 40% ()

bourec

Ten začátek je naprosto úžasnej, a bejt tahle atmosféra ve filmu po celou stopáž, a rejža nepolevil ve stupňování napětí a agrese tý hnusný babice, bude to jasnejch pět. Jenže samosebou v polovině filmu to lapá po dechu, hlavně z důvodu režisérovy potřeby taky trochu rozebrat vztah dcery a matky. Konec ovšem zase vynahradí celkem obstojná pointa. Líbilo se mi, co se mi ale nelíbí je čtení komentů tady u některejch dementů. 80%. ()

dubinak

Máme tu další Don't a opět dosti kvalitní. Příběh se rozjíždí velmi zhurta, opravdu strašidelně a atmosfericky. Po dlouhé době jsem měla zase pravý nefalšovaný strach a ten začal v pouhých prvních deseti minutách. Postavy jsou navíc docela příjemné a v celé stopáži jsou přítomny neustálé nepříjemné zvukové ruchy, z kterých mrazí. A to samé platí o libové čarodějnici, která se starala o veškeré napětí. Nechybí ani trochu mytologická pointa a překvapivý závěr. Opravdu doporučuji. ()

kubqo

Chloe ktorá vyrastala v detskom domove sa má po rokoch vrátit do opateri svojej matky Jess. Tá však netuší že jej dcéra dvakrát zaklopala na dvere čarodejnice a tým spustila kliatbu, čím sa dostávajú do nebezpečenstva všetci v okolí Chloe. Film má od začiatku až po koniec silnú atmosféru, tým že sa tam neustále niečo deje, až je to občas prehnané. ()

A.Fish

Film velice slibně začíná, hned prvních 10 nebo 15 minut se toho stane dost, pak ale film velice zpomalí a hodinu se v podstatě neděje nic, až do posledních možná deseti minut. ()

majo0007

Možno ste si tak ako ja ešte minulý rok pozreli trailer na tento film. Ruku na srdce, nič oslnivé to teda nebolo. Ale o to lepší som mal pocit po pozretí. Je príjemné opäť po dlhom čase cítiť zimomriavky pri horore. Príbeh je banálny a vlastne obohraný (len nepozeráte prekliatu VHS, nepoviete 3x Candyman, atď. - tuná stačí 2x zaklopať na dvere), ale kupodivu vás to baví. Príbeh má hneď od začiatku hustú atmosféru, hercov na úrovni, je vidno, že je určený do kín a nie na 3. kanál regionálnej TV. Spokojnosť. ()

HorrFi

V rámci ,,witch" hororů určitě to lepší.. dobrá atmosféra, nějaká ta lekačka, všechno tu jakž takž funguje ikdyž to neni nic novýho pod sluncem.. celkem spokojenost ()

Jaro.Krafcik

Taký klasický horor, ktorý som nenašiel s dabingom iba v originálnom znení. Neurazí ale ani nenadchne. Čarodejnica bola fajn, ale celé mi to prišlo veľmi lacné. Určite väčší rozpočet a známejší herci a hlavne režisér by z toho vyťažili viac. Ale pozrieť sa to dalo. Možno skúsim rovnomernú hru na tento film. Ktorú mám už dlhšie v xboxe. 3* ()

Lektor

Tyhle malé úsporné horory, které dokážou vytvořit atmosféru hustější jak čoklíci velkých producentů mě prostě baví. Na plnou hubu.. chvílemi jsem sral strachy. ()

Forsberg11

Temný čarodejnícky horor s desivými a dobre ozvučenými hororovými scénami. Nič, čo by sme tu ešte nemali ale bolo to kvalitne spracované a dobre vypointované. Scény s Babou Jagou boli riadne intenzívne a dosť nepríjemné. Nikdy by som nečakal, že uvidím strigu, o ktorej som počúval príbehy ako malý chlapec v britskom horore. Takže aj vďaka tomu spokojnosť. Slabé 4* a 70 %!! ()