Don't Knock Twice

Po dlhých rokoch chce Jess (Katee Sackhoff) získať späť svoju dcéru. Chloe (Lucy Boynton) však z tejto správy nie je vôbec nadšená, keďže matka pri nej nebola vtedy, keď ju najviac potrebovala. Svojou nerozvážnosťou sa však Chloe dostane do problémov. Zaklope dvakrát na dvere domu, v ktorom býva stará čarodejnica, a tým prebudí nebezpečnú kliatbu. Jedinou nádejou na záchranu je totiž len jej matka. Otázkou ale je, či dve osoby, ktoré boli tak dlho rozdelené, sú schopné spojiť sa a poraziť temnú kliatbu. (Marceloo)

borec999

Druhý nenápadný malý horor začínajúci s Don t... z 2016, ktorý stojí za pozornosť. Tentokrát z UK a s poriadnou náložou dysfunkčných vzťahov v rodine s kombináciou duchárskeho strašenia. S kvalitnými hereckými výkonmi, klasicky desivým a zamaskovaným Javierom Botetom a tiež i dejovým zvratom v závere, ktorý príbeh pekne zarámcuje. Hororové scény strašenia fungujú, dej a vzťahy medzi postavami sú na hororový žáner zaujímavejšie a komplexnejšie spracované než je zvykom (bolo veľmi osviežujúce vidieť rodinu ktorá si neverí a vzťahovo je v prdeli ešte pred tým než dôjde k samotnému strašeniu duchmi a nielen klasický koncept rodiny kde všetko funguje). A aj keď je tempo pomalšie, film ma držal v pozornosti a bavil. Opatrné odporúčanie a slabšie 4*. 70% ()

Corpsegrinder

Horor kterej netradičně sype většinu strašení už na začátku, a nutno říct že je to strašení kvalitní. Trochu mi vadilo až moc velký tlačení na pilu ze strany chování postav, jakože každej ve filmu záměrně klepe dvakrát aby divák netušil, kdo za dveřma je, což přestane fungovat už za 15 minut od začátku filmu. Po delší době je to ale doopravdy funkční duchařinka se slušnejma maskama. Palec nahoru i za slušnej oldschool soundtrack. Že je to vykrádačka je mi tak nějak jedno vzhledem k tomu že v tomhle žánru vyjde 1 originální film za dva roky. ()

Hanys_

Caradog James vykouzlil atmosférickou duchařinu, ve které sice forma jednoznačně vítězí nad obsahem, ale díky té docela krátké stopáži jsem se rozhodně nenudil. Bubák stylový a závěr potěšil. ()

MatejNosal

Veľa muziky za málo peňazí. Skvelý nie zrovna originálny soundtrack (tak ako aj príbeh), dobrá práca s kamerou a nepríjemná atmosféra hlavne v prvej polovici filmu, ktorá sa neskôr vytratila, ale samotný twist to zachránil. Jedná sa o mierne nadštandardný hororovy snímok, takže za mňa spokojnosť. (70%) ()

MiaMahoney

Takže si to shrňme: nesympatická dcera, nesympatická matka, detektiv s otravným cockney přízvukem, předvídatelné bubání, nelogický děj a násilně napasovaný zvrat, to máme celkem za 1 odřenou hvězdičku díky umístění děje do mé milované Anglie. Jinak si významně klepu na čelo. (Dvakrát). ()

H4ku11

Príjemné zimomriavky hlavne vďaka hudbe. Nábeh to malo vcelku dobrý, aj som sa zo začiatku zamýšľal nad zapnutím lampy, potom to však herecké prevedenie a príbeh pochovali. ()

cskomando

Kdyby nebylo té lásky a těch zbytečných scén, už sem nechoď, druhý den ,, můžu zůstat'' ? Následně jedna druhou strašně milovala - což spěje do psycha ale budiž. Chybí tomu trošku upgrade, šťáva co by to popohnala dopředu (nějaké drsné lekačky, vraždy apod. ) Škoda, tolika temna co nebylo využito a mohl z toho být nervy drásající film. ()

Flopik

Na túto vec som sa dosť tešil a preto možno cítim menšie sklamanie.Najprv som si myslel že to bude proste starý dom a strašenie v ňom.Nakoniec sa však z toho vyvinulo niečo iné.Herci v pohode, čo sa týka deja tak nebol zlý ale miestami ma nudil.Musím ale pochváliť že prvých 15 minút bolo skvelý a potom síce to z tempa ubralo no na atmosfére to nič nezmenilo.Škoda že démon bol vždy len v tme alebo čierny to ma troška mrzelo a takisto lakačky asi len dve.Koniec milo prekvapil taký nečakaný u mňa lepší priemer.A nakoľko s lepším rozpočtom by to bola ešte vyššia liga tie 4 dám. ()

BlackHood

Ze začátku působil tento film moc zbrkle a odflákle. Pak v polovině ztratil své tempo. Ale i tak byl zajímavý s dobrým mýtickým podkladem. Závěrečný zvrat jsem nečekal. 70% ()

Bozvav odpad!

Toto se opravdu nepovedlo. Nefunguje jako horor ani jako cokoliv jiného. Definitvní naději alespoň na jednu hvězdu pohřbilo rodinné psychologické drama, které se do filmu hodilo asi jako já na přehlídku anorektických blondýn. ()

Hapretor

Katie SuckOff není pohledná herečka. Ale má charisma větší než tři hollyvůdské krásky dohromady. Bohužel její charisma tento film nezachránilo. Ale ono to taky je tím, že to byl jeden z mnoha v rámci daného žánru, ten konec mě vůbec nepřekvapil. Dyť to zakončují pořád stejně. ... už dost trapné ... jedním slovem ... zbytečné ... ()

Rockerman

Ani já neřeším, jestli je film, potažmo horor původní nebo je z části vykradený. Ke štěstí mi úplně stačí, že je vše s citem natočeno, má to atmosféru a nějakou tu záhadu navrch. Pokud bych se měl přiklonit ve zdejší polemice na některou ze stran, pak bych musel spíše souhlasit se skeptiky. Všechno je to hodně nadějné. Příběh dobrý, nějaká ta lekačka se také najde, ale přes všechny předpoklady, nemá to to správné napětí. Závěr je hodně přeplácaný a překombinovaný a nepůsobí věrohodně. Takže úplný propadák to sice není, ale zhruba za měsíc už nebudu vědět, o čem to bylo. ()

roxy_ellen

Náhodou velmi příjemné překvapení - vzhledem k některým přehnaně negativním komentářům tady. Námět možná ohraný, ale zpracování a rozuzlení nikoliv. Jinak to má v podstatě vše, co by pořádný horror měl mít. ()

AngelG

Upřímně, nic jsem od toho nečekala, ovšem kupodivu se ukázalo, že to vůbec není tak marné jak by se mohlo zdát. Děj sice neoplývá bůhví jakou originalitou a ten závěr je celkem uhádnutelný. Ovšem to nic nemění na tom, že to má celkem pěknou atmosféru a když se tam straší, tak to stojí za to. ()

Katcat

Velmi nedotáhnuté, ale i tak to mělo hodně, co do sebe. Film měl spád a adrenalin tomu nechyběl. Sahá to na 4 hvězdy, ale neměla bych čisté svědomí, kdybych je dala. Velmi silná trojka :) ()