Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxieThe Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor. (Falcon)

AfroCmx

Naah, zlej superman kterej terorizuje klasický americky městečko. Bodíky dávám snad jen za tématickej pytel na hlavu a pekně rozjetá ústa u pána v autě. ()

Frank2

Mně se to líbilo moc. Film který stejně jako Pavoučí nestvůra z roku 2001 odpovídá na moji dětskou otázku co kdyby nebyl hodný? Za mě klidně více takových opačných pohledů na klasické hrdiny a nakonec nějakou temnou týmovku kde budou všichni proti všem bojovat o to kdo ovládne zemi... ()

mullerad

Takto by to asi vyzeralo, keby Superman nebol celkom tak super. Veľmi pekný spád, realistický dej a superschopnosti v rukách človeka. Takého suseda by ste naštvať nechceli, tak pozor, ako sa správate!!! ()

Holly_Molly

Hodně dobrej nápad s alternativní verzí superhrdiny, kterýmu v dětství mrdne v palici a místo zachraňování domácích mazlíčků, začne systematicky likvidovat každýho kdo se na něj byť jen křivě podíval. Svižnej, surovej horor se znepokojivou atmosférou, když dojde na gore, tak je fakt nekompromisní a finále je celkem hukot! \*/ ()

zeleznak

Vim, scenar slaby, charakteristika vetsiny postav plocha, otce BB bych zabil sam, rad a zadarmo atd., ale fascinovalo me to zlo, ktere bylo subjektivne vyhodnocovano malym dablikem. Tecka ()

Bernie2143

Spojení supermana a hororu. Nejdříve jsem si myslel že to bude propadák. Něco podobného jako Batman vs Superman. Ale film má temný a napínavý děj. Dávám 3 hvězdy protože nevím co si o tom vše myslet. Není to špatný a není to ani tak dobrý. Odebrat tkzv. Hororové scény, tak to je film jakoby superman měl syna. Ale díky hororovému nádechu vás film zaujme, jak vizuálně a efekty tak i příběhem. Za mě film má Ano ale není to něco na co bych koukal po druhé. Pokud mohu doporučit, tak zajít do kina pro správnou atmosféru. Ozvučení svami i párkrát škubne a stojí za to. ()

d-nao

Konecne poriadna naloz so superhrdinom, teda aj ked je to vlastne antihrdina, taky maly zmrd z planety mordkrypton, ale kto uz po vsetkych tych primitivnych kladasoch z Avengers, ci Justice leage atd nepotrebuje zmenu?? Nemalo to samozrejme trzbu, pretoze tu nebolo dostatok cernochov, pardon afroamericanov a ziadny LGBT clen, ani cinan, ani ind, jednoducho nikto kto by urobil korektne megatrzby.. U mna jeden z naj kuskov bez rozpoctu na temu ..ako sa zachova osoba so superschopnostami.. ziadne retardovane slnecne melodrama s duhou na konci filmu. 80% ()

hmyzovrah

Šel jsem do kina bez očekávání, jakožto na průměrný snímek a dočkal jsem se skvělého superman-hororu. Bylo to strašidelné, mělo to dobré efekty a kluk se uměl opravdu vyřádit na všechny způsoby, no a ten konec byl fenomenální. Takhle bych zakončoval mnohem více filmů a i Avangerům, by slušelo podobné finále stímto záporákem. Doufám v pokračování ve větším měřítku. ()

mety6

Superhrdinských filmov je aktuálne všade viac než dosť. Občas to už lezie na nervy a ked to extrémne zhrniem, každý jeden film je o tom istom - spoznávame postavu, objavuje sa nepriateľ, chvíľu to vyzerá kľudne, nastáva zvrat, záverečná bitka a titulky. Tu je to všetko znovu, ale tak trochu inak. Už vďaka trailerom bolo jasné, kto je hlavnou postavou a aj kto je tou hlavnou negatívnou postavou. Začiatok bol dosť zdĺhavý, ale z druhej strany, pre origin story dosť potrebný. Krvou sa nešetrilo a to je len a len dobre. Vďaka tomu tento film pôsobí agresívnejšie a inak ako všetky tie pre-hypované Marvelovské a DCovské filmy. ()

maro0902

nerozumiem slabému hodnoteniu..celý film som bol naozaj v napätí čo sa stane...nemylte si kladného hrdinu.je to chlapec preto to treba vnímať tak ako to je...u mňa jednoznačne prekvapko.dufam že bude pokračovanie...treba vidieť ale netreba myslieť na pozitívny scenár.nie každý film sa končí happyendom......vid:film LIFE. ()

DyingAngel

Tento film je ukážkou toho, ako by to vyzeralo, keby sa Superman obráti ku zlu. Malý chlapec poletuje po okolí malého mestečka a vraždí ľudí, ktorí mu nesadnú, napokon aj svojich rodičov. Keby nebolo tých pekných krvavých scén, dala by som odpad. ()

pamatkar1

Vynikající a perfektní. Od dětství jsem přesně vždy o tomto toužil. Dělal bych to samé a mnohem víc. Nic jiného si ta lidská pakáž nezaslouží. ()

Pavlis.xxx

Čekal jsem co z toho vyleze a kupodivu mě to bavilo. Za poslední dobu jeden z lepších horor/thrillerů. Víc superhrdinského hororu :D ()