Polská gangsterka z dílny Patryka Vegy už není tak strhující akční jízda , hlavně ji brzdí linka Anny propuštěné z krimu, ale já jako fanoušek jsem dostal něco, co v českém filmu asi nikdy nenajdu: lokace Kolumbie, Polsko, Německo, Maroko auťáky: lamborghini, ferrari, bentley ostatní dopravní prostředky: jachty, čluny, vrtulníky a to vše v akci: hromadné bouračky, střílečky, bitky, brutální mučení a odvážná erotika. Možná že Vegovi filmy nejsou 100%, ale filmovým pestrým zážitkem jsou absolutně. PS: Za mne famózní kaskadérská akce bouračka policejního auta ze srázu v Kolumbii(8.9.2019)

Jednička určitě nebyla překonaná, ale Poláci, potažmo P. Vega, ukazujou, že jim tenhle žánr sluší. Pravda je, že někdy to násilí a brutalita byly až moc, no na druhou stranu mafiáni asi v rukavičkách s nikým nejednají. Bohužel se nemůžu zbavit dojmu, že se tady občas snažili tak tlačit na pilu (někdy i doslova), až to v určitých chvílích působilo parodicky. To je škoda, naštěstí ale závěr situaci trochu zachránil. A jak to tak vypadá, můžeme se nejspíš těšit i na "trojku". Pokud to teda nebude mít klesající tendenci....(20.10.2019)

Patryk Vega má talent na to, aby si klidně prosadil v Hollywoodu, o tom vůbec nepochybuji, ale musí krotit sám sebe. Tady začal honit příliš mnoho zajíců a to nejen , co postava to příběh, ale dokonce i žánrově od mafiánky, přes politcký thriller až po komedii (medvěd) . Samozřejmě so skvěle vyhrál se závěrem a pokud se Patryk bude soustředit na klíčové postavy v jednom příběhu nemůže se dočkat dalších mafiánských holek.(4.11.2019)

• Arsenal83

Nevedel som sa dočkať tohto filmu. Spomedzi všetkého poľského je režisér Vega určite lepší než krowki alebo posypová soľ, ktorú nám predávajú ako jedlú. Konečne sa ku mne dostala pirátska kópia a spočiatku mi ani nevadilo, že mi tam vyskakovali reklamy na zväčšenie čuráka o 5-6 cm. Ale možno som mohol radšej voliť pozerať tú reklamu. Okrem tradičnej brutality (na záver až nemiestnej a hnusne hororovej) sa tu z mne neznámeho dôvodu objavuje pokus o vtip, a to nie raz alebo dvakrát. Chvíľami som mal pocit, že z krimithrilleru sa stáva pomaly nepodarená paródia na Narcos.(10.10.2019)

Oproti výtečnému prvnímu dílu postrádá pokračování pevnější kontinuitu. V první polovině stopáže se totiž Kobiety mafii 2 neustále přesouvá z místa na místo, což působí velmi rušivým dojmem. Naštěstí se tohoto nepříjemného nedostatku režisér Patryk Vega zbaví a snímek funguje tak jak od něj očekáváte. Funguje jako skvěle promazaný stroj, který je až po okraj naplněn intrikami, mučením, přestřelkami, luxusními auty a nádhernými ženami. Tohle se až na pár chybiček opět velmi povedlo. Skvělá práce!(10.10.2019)

• - Film byl natočen ve Štětíně, ve Varšavě a na dálnici „Berlinka“ (Polsko), ale také v Německu, Španělsku, Dubaji (UAE) a Kolumbii. (macot)

• - V čase 1:38:33 si lze všimnout kamery. (Kudly4)