Reklama

Reklama

Bratr a sestra nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (197)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

V zásadě jde o americkou variaci na vánoční speciály Doctora Who. Je to hravé, má to solidní dravé tempo a na správných místech je to akurátně vánočně jímavé oním specifickým způsobem, který funguje pouze o Vánocích. Ostatně jindy si to ani nemá smysl pouštět. Snad jen je to ke své vlastní škodě neopodstatněně dlouhé a nejlepší scénu (v restauraci) si to vyplýtvá záhy, ovšem Kurt si "macho" Santu natolik užívá, že těch pár (desítek) minut nad rozumnější stopáž zase až tolik nevadí. Tedy až na pasáže s otravně infantilními "mimoňovskými" elfíky, kteří do zvoleného stylu padnou asi tak stejně hladce jako nožka Haliny Pawlowské do Popelčina střevíčku. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Netflix vstoupil na práh vánočních komedií a natočil jeden doslova pohodový kousek, kde nám Santu Clause hraje Kurt Russell. A vlastně nevím, co bych víc musel dodávat, protože v tomto případě je kvalita takového filmu prakticky zajištěna. Na, americkou vánoční komedii zážitek, který jsem o Vánocích dlouho nezažil a jsem rád, že jsem se ho letos mohl dočkat. Celou tu dobu jsem přemýšlel, jak moc jsou ty Kurtovy fousy pravý a na kolik jsou umělý…nastavili mu to ale tak dobře, že rozdíl od opravdového Santy bych nepoznal. :-) ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Christmas Chronicles přišlo zčistajasna a ještě více mě překvapilo, jak je to povedený feel good film na libovolný zimní večer. Samozřejmě člověk nesmí mít přilišná očekávání, tohle je prostě takový ten film na vypnutí myšlenek a užívání si vánoční atmosféry, ovšem s vyloženě geniálním Kurtem Russelelm, jež si netradičního Santu s chutí užil a na place se evidentně vyřádil. Bude letos dvojka? ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Moc příjemná vánoční pohoda v čele se Santou, který zásadně nedělá "hohoho" a i přes velkou spotřebu vánočních sušenek zůstává fit. Jistě, že zde najdete hromadu svátečních klišé, ale to děcko ve mě jásalo. Efekty byly povedené (moc se mi líbil způsob doručování dárků) a Kurt Russell jako cool Santa ("Nick")válel. Hlavně ve vězení :) ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„ZDÁ SE, ŽE JSI MĚL PERNOU NOC.“… „BYLA TROCHU RUŠNĚJŠÍ NEŽ OBVYKLE. MLUVIL JSEM HODNĚ ANGLICKY…“ …“ SLYŠELA JSEM! MLUVÍ O TOM CELÁ VESNICE. NĚCO O HONIČCE S POLICIÍ A ÚTĚKU Z VĚZENÍ…“ … „VÍŠ, ŽE SKŘÍTCI PŘEHÁNĚJÍ…“ /// Pro mě (za mě) určitě nejlepší Netflixáckej celovečerák! (Možná proto, že jsou zase tady ty Vánoce...) Sice na začátku, ti dva parchanti, co jsou málem zodpovědní za kolaps letošních vánoc, neslibujou žádný extra tetle mechtle. Ale nakonec je to celkem vtipný (Russel), pohádkový, ale i jakože ze současnosti (takže angažovaný…). Pohodová vánoční jízda pro všechny co věřej, že Santa je. A jestli Santa je… tak to musí bejt Kurt Russell! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Parchanti votravujou, že chcou vidět při práci Santu. 2.) Jednou, zrovínka to bylo takhle o Vánocích… jsem začal(a) mluvit elfsky. 3.) Thx za titule „JustMeeKatie “. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Galerie (7)

Zajímavosti (6)

  • Na konci závěrečných filmových titulků je věnování pro Peggy. (Rominator)

Reklama

Reklama