Princezna z cukrárny

• USA The Princess Switch (více)

Obyčejná chicagská cukrářka a dáma, která se má stát princeznou, zjistí, že vypadají jako dvojčata. A tak se domluví, že si na Vánoce vymění role. (Netflix)

Linzi

Naše česká pohádka "O štěstí a kráse" z roku 1986, akorát po americku a samozřejmě, v moderní podobě. ()

sniperjozef odpad!

Netflixova tvorba opravdu umi byt tak debilni, az to neni mozny. Kvalita rozhovoru a zpracovani postal je trestuhodne. Nepovedena rychlokvaska, aby bylo co poustet na Netflixu. ()

Renie42

Chtěla jsem tak nějak nasávat tu vánoční atmosféru, tak částečně to připomínalo svátky, ale ten příběh byl takový kýčovitý až předvídatelný, ale mě to nějak nevadilo, chtěla jsem prostě vypnout a koukat. Bylo to jasný, že se vyměněné dámy zamilují do svých protějšků a prostě zazvonil zvonec a pohádky je konec ...... vlastně není, mám v plánu vidět i další dvě pokračování. Nějak si zatím nedokážu představit, co tam může být dalšího, ale nechám se překvapit. ()

MeGab

Jediná přednost tohoto filmu je, že se v něm nelikvidují žádní Zombieci z východních stepí. Při sledování filmu si člověk odpočine od videí na facebooku a twitteru. Jinak to je strašná hovadina. Ale dětem by se to mohlo líbit. ()

Joe16210

Od romanťárny Princezna z cukrárny jsem neměl žádná přehnaná očekávání. Čekal jsem jednu z mnoha možných variací "prince a chuďase" v holčičí verzi a tu jsem taky dostal. A bylo to lepší, než jsem čekal. Takže milé překvapení. Jsem zvědavý, co s tím provedou v pokračování. Jo a obdivuji, jak je Vanessa Hudgens stále stejná jako v Muzikálu ze střední a to už bude nějakých 15 let, neuvěřitelné. ()

Dweep

Jakože ... Kdy se konečně přestanu koukat na ty romantický hovadiny na Netflixu? Nevim, na co čekám, že tam narazím, je to čím dál horší... ()

Elio

Je to prostě moje guilty pleasure. I když jsem si naprosto vědoma příběhu, který nedává smysl, přehrávání, které k těmhle cheesy komediím patří, a naprosto plochých charakterů... tak nějak jsem si tuhle šílenost oblíbila. Je to pohodové, naivní a hloupé, vánoční a nadějeplné, občas trapné, zcela pohádkové, prostě všechno tohle dohromady. Lidi se chovají jako sluníčka, všichni jsou laskaví za všech okolností a jediné dilema, které kdy kdo řeší, je, zda si vzít nebo nevzít prince. Jako jo, je to strašlivá slaďárna, ale já takovéhle příběhy občas zkouknu ráda. Takže pokud odhlédnete od toho, že je Princess Switch strašlivě nerealistické a mnohdy cringe, možná si jeho sledování, s trochou nadsázky a s kakaem v ruce, v přicházející zimě užijete. ()

JenYu

Do příchodu hraběnky Margaret na scénu to bylo úplně stejné (tzn. stejně nudné) jako všechny ostatní romantické filmy. Pak se však děj zapletl a nuda zmizela. Samozřejmě, že hromada klišé byla stejně obří jako dorty v pekařské soutěži, ale vlastně to nebylo úplně marné. S lepší výpravou a méně otravnými vedlejšími postavami (tím myslím především tu malou holčičku, sluhu a kouzelného dědečka) by to ale bylo ještě lepší. ()

Veeria

Moc pěkný vánoční filmík, který pohladí a vykouzlí úsměv. Vanessa v dvojroli velice milá. Na diváka se přenese příjemný pocit. Za prince Edwarda a Stacy dávám 5 *, krásné. ()

Rian_witcher

Tisíckrát obehrané klišé a přesto mi romantická nálada filmu s vánočním podtextem vyloženě sedla a to i díky sympatickým postavám. ()

wdc

Usměvavá Vanessa Hudgens je moc příjemná, romantické to bylo, trochu vtipné také. Trochu škoda, že se místy, zejména na konci tlačilo na trochu nepřirozené úsměvy a hurá atmosféru. Zlepšilo mi to náladu. 3-4 * ()

Scaevola

Bez nějakého chození okolo lze snímek shrnout jako vánoční pohádku na americký způsob, a to včetně kouzelného dědečka a umělého sněhu, nicméně sympatické je, že se vše odehrává v rámci svého žánru a vkusu cílového publika. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()