Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

Belbo odpad!

Koho napadlo dát pod taktovku českého narcise a nemehlo v jednom z E2 pořad nutně svázaný s tvůrčím potenciálem? Vymyslet vtip není jako uvádět Miss... ()

st.jim odpad!

Nedokážu si představit vážit cestu 100km, zaplatit za lístek a koukat se na takovou slaboduchou, nezábavnou zbytečnost. ()

Simpoch

Craig Ferguson to není a nikdy nebude... Ale konečně máme late night! On to Leoš ještě vypiluje. Je to dobrý. Palec hore ()

ghatos odpad!

Maximálně vyšumělé...Leoši slyšíš to šššššššš. Ne, to nemáš halucinace z drog, to je tvá profesní šmrt. Na začátku okopírované, extrémně trapné glosování jako u Krause. Poté jakýsi výslech nebo kibicování pátého kola u vozu Hezuckého. Hoši, zabalte to. Své jste si užili, ale je na čase odejít. Nějaké love máte, tak vo co jde. 9%. ()

BloodMax

Asi jsem očekával víc, i když zase tak špatné to taky nebylo... Jinak ten noční čas je nešťastná volba, možná kdyby se to šouplo v jiný čas, tak to bude lepší kvůli sledovanosti. Okopírované noční show, které ve velkém frčí v USA se u nás asi neuchytí jak si asi někdo z Primi přeje... za mě takových max. 35 %. ()

Hruzi

Když se u nás rozjede nějaký pořad, například Partička (tímhle jí nechci obhajovat, moc jí nemusím), nadáváme, proč není jako pořady z USA, že ty jsou lepší. Late Night Show se ve velkém rozjeli už dávno v USA a u nás se konečně někdo snaží o podobný formát. Za to je třeba chválit, někde je třeba začít a věřím, že časem se nejenom bude napodobovat formát z USA, ale i kvalitativně se přiblíží. Nikdy se nestotožní s Americkou kvalitou, ale to ani naše televizní osazenstvo, ale pořád má na víc než tohle (hwv Mareš má provokativní vtipy pro mladé publikum v tom vidím určitý potenciál.) ()

Georgex

Typický příklad toho, jak to dopadá, když se česká produkce snaží o "Ameriku", ale bohužel Leoš Mareš není Jimmy Fallon. Celé to působí amatérsky, trapně a sladěné je to asi jako tlustá žena v minisukni, na kterou je beztak zábavnější pohled než na tuto show. Na druhou stranu je třeba uznat, že se to v průběhu lepší a jednou to třeba bude snesitelné každý den. Moje hodnocení 35%. ()

netahlo odpad!

O Maresovi jsem si nikdy iluze nedelal - regulerni curak. Ale ze je az takhle debilni, to me samotnyho prekvapilo. ()

JamesSi

Kdyby Jimmy Fallon a jeho štáb měl 15 minut na připravení jeho show, tak by to vypadalo takhle. Buď to editujte a nebo si to líp připravte. Pár vtipů šlo. Mezi 1* a 2*. ()

wooozie

Celkem naivně jsem si myslel, že to bude opravdu první česká late night talk show zhruba typu Conan/Fallon/Ferguson - všichni tři totiž mají svůj styl a každému sedí něco jiného a podle ukázek měla být show Mareše nějakou směsicí toho všeho. Bohužel vznikla sice směs, ale naprosto nepřehledného guláše. Mareš možná má na to, aby dokázal ten pořad utáhnout, ale nutně by potřeboval pomoc svého týmu, především scénáristů. Nicméně ti jsou naprosto mizerní a koncept celé talk show je fakt nevtipný až trapný. Hezucký měl nejspíše dělat to, co dělá Andy u Conana, tzn. občas doplňovat Mareše při rozhovoru nebo vytasit vždy nějakou uzemňující hlášku a nebojím se, že by si časem nesedli, když jsou spolu tolik let v rádiu, ale místo toho dělá z talk show něco jako Whose Line Is It Anyway? (respektive Partičku) a tím to celé totálně ničí a je tam prakticky zbytečný. Opravdu, při těch "hrách" jsem trpěl jak za diváky, tak za účinkující, prostě takhle ne! Moje 2* jsou naprosto přepálené a dávám tomu šanci jenom proto, že taková talk show tady v Česku chyběla (a když hodí ten čas alespoň na jedenáctou hodinu, tak má šanci na přežití) a proto, že se dali čekat v prvním týdnu porodní bolesti, ale jestli ten koncept pořadu zůstane stejný, tak nejenom že hodnocení padá do odpadu, ale skončí v odpadu i pořad jako takový, což by byla škoda. ()

Lukoboss

Skoro je mně to až líto, jak se to (zatím) nepovedlo. Leoše mám vcelku rád, pořád si myslím, že patří k našim nej moderátorům, ale tohle prostě není ono. Dělat talkshow není jednoduchá věc (zvlášť v konkurenci J. Krause, co si budeme povídat). Je tady patrná inspirace Amerikou, to by bylo v pořádku, ale to provedení už je pak horší. Problém je, že Leoš s Patrikem (nevím, proč sedí někde mimo u nějakýho bzučáku?!) umí výborně improvizovat, ale tady to nedávají moc najevo, je to hodně strojený, připravený, naučený a nepůsobí to přirozeně. Hry jsou v tom naprosto zbytečný (a nevtipný), ty bych úplně zrušil a radši se víc věnoval hostům. Uvidíme, jestli dojde k nějakýmu poučení a časem to vykrystalizuje ve větší zábavu. P.S.: Leoši, odpusť si prosím ty výkřiky "eeeej, oooouu, yeeaah, wuaaa", ještě k tomu skoro chybí "c´mon, check it out" a bude sbírka kompletní, toto fakt ne! EDIT 22.9.2015: Zvedám hodnocení, protože je vidět jasný zlepšení, Leoš evidentně dal aspoň na některý rady diváků a je to poznat. Pokud takhle bude pokračovat, má určitě šanci to posunout. ()

danielosbourne

Tak tohle se nepovedlo. Opět. V první řadě musím říct, že mi Leoš Mareš už vážně leze krkem. Všude je ho plno a už to není, co to bývalo. Každopádně jsem se rozhodl dát jeho late night show šanci. Bohužel to nefunguje. Snaha být vtipný za každou cenu a vynucovat si smích publika je vrchol trapnosti. A už vůbec nechápu přítomnost Patrika Hezuckého. Vím že jde o dlouhodobé duo a tak jeden bez druhého nedají skoro ani ránu, ale Hezucký zde nefunguje ani jako přihrávač a většinou si tak celou show jen odsedí a je nevyužitý. Nechci dávat hned odpad, když jsem viděl jen jednu epizodu, ale víš jak jednu hvězdu nedám. A i tu dávám jen za pokus vytvořit i u nás late night show. ()

Litvicek

Viděl jsem jen kousek a musel jsem přepnout.. Leoš se snaží ale ta snaha je pokrytá takovým umělým humorem, kterým se zasměje opravdu jen malé procento lidí. Do toho procenta patří určitě placené publikum, které zatleská vidině pár vydělaných korun. Taky bych tleskal.. Leoši, do toho! ()

orkadimenza odpad!

Neuvěřitelně trapně se snaží Leoš dostat do povědomí, ale se svou show (kopírující všechny ostatní) hrubě neuspěl. Trapné hry, trapné rozhovory s hosty, trapné vtipy, ale co mě dorazilo nejvíc, byl vtip na adresu skautů. Tady bych se zastal Ládi Hrušky a Leoš tím u mě spadl na dno nejhlubší bažiny. ()

HonzaSim

Leoše mám rád. Jako moderátor mě vždycky bavil, ať už v televizi, nebo na Evropě 2, jejíž ranní show jsem poslouchal roky a vždycky mi zvedla náladu při otravné cestě do školy. Při zoufalém půlnočním přepínání programů jsem tak byl příjemně překvapen. Čekal jsem trochu větší sehranost s Patrikem Hezuckým, ale dobře, začátky jsou těžké. Co se týká formátu, jsou v něm světlejší i temnější části. Až na pár trapných situací jsem se v celku docela zasmál a to je přece hlavní ne? Některé soutěže byly vtipné, jiné bych vynechal. Nebylo by na škodu více se zaměřit na výběr hostů. Docela jsem zvědavý, jak dlouho se to udrží, pokud to má být na programu každý den resp. noc. Prozatím dám tři průměrné. EDIT: Vzhledem k tomu, že je to v noci jeden z mála pořadů, na co se dá dívat a u čeho se dá zasmát, přihodím jednu hvězdu k nadprůměru. Navíc mě irituje, jak se tu někteří místní loseři, snaží potopit každý český tv pořad. 70% ()