Leoš Mareš a první pravá late night show v České republice! VIP osobnosti, zajímaví hosté a mimořádné vstupy Patrika Hezuckého. To vše okořeněno vtipnými až bláznivými soutěžemi... (TV Prima)

Fajla odpad!

Když jsem poprvé viděl Tonight show s Jimmy Fallonem, byl jsem nadšen tím vtipem, spádem a hlavně neuvěřitelnou všestranností hlavního protagonisty. Zároveň jsem věděl, že něco podobného může v našich končinách vzniknout jen velmi těžko. Mám pocit, že aby vznikl zajímavý a úspěšný pořad, není potřeba vždy kopirovat zahraniční koncepty, ba to většinou ani nejde. Jsou samozřejmě věci, co se okopírovat dají - znělka, formát studia, celkový vizuál, atd. To nejdůležitější ale nikdy neokopírujeme. V našich končinách není moc známých tváří, na které bych byl v podobném pořadu zvědavý. Kohák je možná jedna z výjimek, ale ani on to nezachrání. A hlavně, nemáme Jimmy Fallona. Mareš může být úspěšný moderátor všemožných akcí a ranní show na E2, ale tohle už je zkrátka mimo jeho ligu. Nechci být hater [hejtr], byl bych mile překvapen, kdyby se nám podobná show v našich končinách povedla, ale většina našich nových televizních pořadů (většinou kopií svých zahraničních předloh) je stále plná takové divné trapnosti a patosu, kterých se ne a ne zbavit... Snad to někdy přejde... (0%) ()

Flopik

Vopred poviem že takéto Talk-show ma nezaujímajú ale lepšie povedané nevyhladávam ich.Raz v noci som nato narazil zrovna tam bola Iva Kúbelková a Láďa Hruška no a musím povedať ja som bol nadšený.Určite to má ešte čo zlepšiť predsa len občas tam boli hluché miesta.3* lebo som videl iba jeden diel a čas nato nemám.Ale keď nato čas bude určite pozriem v noci. ()

Everyone

Jak si to čtu zpětně, tak jsem byl při hodnocení příliš tvrdý (1. - 2. týden). Některé díly (zejména v dalších týdnech) špatné vůbec nebyly. Rozpaky odeznívají. ___ Nezralý-neuvážený komentář k hodnocení (část o srovnávání s jinými show je platná): Humoru je jaksi pomálu. Frky se na můj vkus objevují, v tomto vykrádajícím pořadu americké show, zejména Jimmyho Fallona (, ale i Craiga Fergusona - podobnost v ležérnosti; Jimmy Fallon - hry; Davida Lattermana - band; Conana O'Briena/Jimmyho Fallona - parťák), příliš sporadicky. Mně vůbec nevadí, naopak, že show je nonšalantní, uvolněná, divoká, kousavá, provokativní, ale že působí jako draze zakoupený šunt - chybí tomu punc a jistá grácie (nikoliv snobská - hluchá, bezduchá, plná frází), která by byla po celou stopáž udržitelná, bez fluktuací - celá show plave a hledá se. Za to uvolněnost, po které volal Kraus, je tady, zejména stran moderátora stoprocentní. Amatérismus (neskrývané údivy; hluchá místa v dialozích) je místy zarážející. Mareš má prvotřídní vyřídilku a tomu odpovídá i přímost jeho fórů, možná by to chtělo více ostrovtipu, vhledu do věcí (vzdělat se nad rámec popkultury). Pak by jeho humor byl více rafinovaný (veskrze si rád hraje se slovy) a ne improvizačně dadaistický - ono je to sice kolikrát zábavné, ale nutričně hodnotné jak jídlo z fastfoodu. No, ale je to late night show, tak měl jsem čekat něco jiného? ___ Např. Kraus sice v úvodu děkuje uctivě, ale vzápětí "uctivě" rýpe - i jiné jeho prohřešky nepůsobí přinejmenším taktně - nemá to zapotřebí. Na jeho obhajobu - někdo si o to ale opravdu říká - hloupost je definovaná patrně až k nekonečnu. Vše to pak doléhá na hosty, i když onen ostrovtip mu rozhodně nechybí. Pořad Karla Šípa byl vždy (mnohdy záměrně, ale mnohdy také ne) milý a jednoduchý (dílem cílovky, dílem moderátora). Adéla měla show neotřelou, ale jak se obtočili zajímaví hosté, tak to vyčpělo. Vzhledem k jejímu věku to bylo dobré. Genzer a Suchánek, no comment, totální trapárna - od úsvitu do západu, tj. napříč projekty, ale pořád než sterilní Cibulka. ___ Bohužel si myslím, že show se nezlepší a patrně brzy zapadne. I když na ni Marešovi záleží, ale třeba nás ještě překvapí. Několikrát se v minulosti zmínil, že podobná show je jeho sen. Craigů je holt pomálu a toto má k tomu daleko. Conanova show je legendární ve svých předtočených skečích - často výletech - ve studiu není takový ďábel. Zlatý hřeb v zábavných pořadech vidím v britské show Grahama Nortona. Leno děs, Latterman poloděs, Kimmel třetiděs. Osobně Fallona moc nemusím a tato show se ho snaží kopírovat v mnoha směrech. ___ Dělat zábavně show je úkol nesmírně těžký. Pořad by chtěl vystříhat od momentů, které zachycují Mareše na moderátorských holičkách, ale možná, že takto "raw" se chce prezentovat. ___ Držím palce, protože podobné show tady chybí a je po nich poptávka. Z mé strany určitě. Jsem zvědavý, zda vydrží 1/4 roku a jestli ano, zda překročí jednu sezónu. ___ P.S. začátek prvního dílu, á 5-10 minut, to bylo čiré zoufalství. Nevěřil jsem vlastním očím. () (méně) (více)

Olík

"virbl prosím......dámy a pánové pravá a nefalšovaná česká late night show". "Vau", "vau" a ještě jedno "vau". "Vau" na tím jak se v tom ostřílený Mareš plácá. "Vau" na tím jak z jinak zábavných společníků talk-show dělá neškodné beránky. "Vau" na třemi výkřiky za pořad věrného nohsleda Hezuckého, které mají spasit tonoucího se. "Vau", "vau" a ještě jedno "vau". Já osobně Leoše Mareše jako profesionála uznávám, když bylo odejito jeho QI z obrazovek TV Prima jsem týdny probrečel do polštáře (bylo by spravedlivé podotknout, že už zde si nebyl Mareš příliš jistý v kramflecích a pořad stál především na pozvaných hostech), ale tenhle plagiát zavedených zámořských playerů je hodně slabá "Amerika ve spreji", taková naše malá "latté light show". ()

Zaitsev odpad!

Jsem nemohl spát a při vaření teplého mléka jsem se u toho zapomněl, ale jen na chvíli (naštěstí). Jsem slyšel, že ten Mareš má být pohotový a vtipný, ale on na tenhle formát pořadu (kterej mám z Ameriky nakoukanej) prostě nemá, protože je to zkrátka rozcapenej blb a ani ne dobře připravenej...On asi ani hloupej nebude, ale ten základ přirozený inteligence se ztrácí v tom, že se chlapec nerozvíjí, žije bulvárně a skoro každý večer se snaží marně dohnat své moderátorské vzory...smutný... ()

Blackhawks odpad!

Smutné jak ta televizní "zábava" upadá a upadá.. a tohle dalo korunu snad všem podobným.. navíc když jsem zjistil že tam jsou hosté ve stylu Láďi Hrušky, tak je to jasné.. není co dodat !! ()

BeranSon

Ohromná snaha přiblížit tuto show Krausovi se pořadu mstí. Mareš není Kraus a to je zásadní problém. Chovám k němu sic veliký respekt, ale jeho místo jest mezi moderátory Superstar nikoliv ve vlastní show. Otázky jsou vyvařené z vody, humor na nízké úrovni a finální hra s každým hostem je spíše hanbou nežli zábavou. Druhou hvězdičku přidávám za soucit. - 3/10 - ()

StropS odpad!

Ku*va nebaví mě to a chci přepnout dál a neřekl bych, že to je účelem. Kdyby ano, dávám za five. Třeba se k tomu ještě omylem dostanu a kvalita se zlepší. ()

Kaktusak12

Mareš se to snažil dělat ''světově''. To se ale rozhodně nepovedlo a jeho show je tak trapná, že to už nezachrání ani Hezucký. Jen doufám že snad Jimmy Fallon neviděl, jak dal Leošek tomuhle vykradenému pořadu na pr*el. ()

cerbygerby

Tak velké očekávání a musím říct že jsem docela zklamán, ještě určitě nezatracuji, ale opravdu jsem čekal více. V rádiu jim to šlape bezvadně, oba vystupují všude možně, ale zde se mi zdál začátek takový rozpačitý, až nervózní aby vše klaplo a vše se lidem líbilo a to byla možná ta chyba. Uvidíme co bude dál, bude záležet i na pozvaných hostech... Takže zatím průměr 3* a 45% ()

journeyman odpad!

Zahraniční late night formáty mám hodně rád, bohužel se v případě ŠLeMu jedná o jejich prachsprostou vykrádačku, která může bejt zábavná jenom pro podprůměrnýho diváka, kterej nemá kapacity na to, aby se v době internetu podíval na původní - a mnohem zábavnější - vzory současnoati jako Conan O'Brien, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Craig Fergusson nebo Graham Norton. Tohle se nepovedlo. Za totáče se k nám zahraniční písnička dostala tak, že se na ni našrouboval českej text a pro masy to bylo žrádlo. Potřebujeme to i v téhle době, navíc bez stopových prvků originality? Po třech dílech, u kterých jsem navzdory zvědavosti, jestli se to nezlepší, pokaždé usnul, za mě odpovídá moje hodnocení. ()

DAPDO odpad!

To protěžovaný Marešovo hovado má asi málo peněz, nebo už nevím. Mám pomalu bobky, že otevřu dveře na hajzl a místo záchodu bude Leoš... ()

Bernyz

Těšil jsem se, ale zatím velké zklamání. Nedodělky ve studiu, netušící Mareš a divný vstupy Hezuckýho. Počkám si třeba měsíc a uvidím... ()

stratocasta

Leošku, prosím tě, já ti teď prozradím takové jedno tajemství, ano? Všichni ti Fallonové, Colbertové, Oliverové a Degeneresové se možná zdají jako velké hvězdy svých pořadů, ale ve skutečnosti, když právě nejsou těch 40 minut v televizi, tak sedí každý den v kanclu a modlí se za svoje SCENÁRISTY. A ne jenom dva nebo tři, ale týmy komiků, novinářů, herců, spisovatelů, kteří otročí nad novinama a internetem, aby ze sebe vytřískali víc než dva vtipy s jednou a tou samou pointou. On se ten late show bydnys zdá jako jednoduchá práce. Jako náboženství. Jeden charismatický vůdce a tuna keců, která ve výsledku přemlouvá lidi, aby další den přišli do "kostela" znova a dali "vyššímu dobru" svoje těžce vydělané peníze. (Tenhle vtip klidně použij. Vždyť ty vykrádáš i bez optání.) Tady ale tvoje krásná jako z žuly vytesaná tvářička nestačí. Nene. Tady nestačí střihnout na tleskající diváky, když jde do tuhého. Nene. Tady nestačí pustit k mikrofonu Patrika, aby se fatshamingoval. Nene. Budweiser Budvar. Teď si Leoši možná myslíš, že jen nadávám, ale to není pravda. Založil jsem totiž blog. VTIPYPROLEOSE.BLOG.CZ a tam ti budu psát vtipy nez nároku na honorář a ty si je odsud můžeš brát. A kdo ví, možná ti tady s některými kolegy vytvoříme ten tým scenáristů. ()

AspireHD

Myšlenka dobrá (Ještě aby ne, když je americká), ale takových pokusů už tu bylo skutečně mnoho, až je trochu komické, že se stále neponaučili. Hry jsou sice zajímavým nápadem, ale nejsou většinou vůbec vtipné/zábavné - možná jen nechtěli úplně kopírovat Jimmyho. Mareš začíná první díl s tím, že si takovou show přál už dávno a konečně se mu to splnilo, ale není uvolněný, respektive mi přijde, že ho svazuje štáb, který za celou show stojí a nedovolují mu žádnou improvizaci. Kombinace Hezuckého a Mareše by šla využít mnohem lépe, kdyby to bylo celé v jejich rukách. ()

playboy_05 odpad!

Duo Mares - Hezucky znovu dokazuje, ze uz je leta za pomyslnym zenitem a velmi se priblizuji k dvojici Suchanek - Genzer, ktera taky celou dekadu zije z jednoho pochybneho uspechu Tele Tele...ono to, co bylo mozna pred lety vtipne v zacatcich Ranni show, dneska pusobi zastarale a nevkusne. Navíc Mareš je s přibývajícími léty čím dál víc mimo mísu a všudypřítomnou absenci vtipu kompenzuje často nechutnými narážkami a vulgarismy. K show jako takove, ze je to klasicka vykradacka vsech tech americkych night show bych jeste zvladl, ale to uz Prima musi opisovat i sama od sebe? Celkove je tohle strasne zoufaly zmar a recyklace...samozrejme nenechte se mylit, podobnost (vizualni i obsahova) se Show Jana Krause je zde ciste nahodna...Btw.: Hezucky je tak vyzrany zamerne? ()