Dycky Sunderland

• Velká Británie Sunderland 'Til I Die
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, (2018–2024), 11 h 42 min (Minutáž: 31–53 min)

Série(3) / Epizody(17)

Tenhle dokumentární seriál sleduje anglický fotbalový klub Sunderland během sezóny 2017–18, který se snaží po sestupu vyhoupnout zpátky do Premier League. (Netflix)

Recenze uživatele PaTeXx k tomuto seriálu (17)

Dycky Sunderland (2018)

Jasný záměr tvůrců byl, že měla být jedna série, ve které bude značný boj o postup. Nakonec se to vyvrbilo špatně (pro Netflix dobře) a mohlo se přemýšlet o reparátu. Tenhle dokument si oblíbí každý fanoušek anglického fotbalu a možná proto ho bereme tak emotivně. ()

Série 1 (2018) (S01)

Absolutní povinnost pro všechny fanoušky jakýchkoliv týmových sportů. Já osobně navíc miluju anglicky fotbal, takže pro mě byla celá série krtkův dort. Fantazie. ()

Oslepeni světlem (2018) (S01E01)

Spíše takový úvodní otvírák, ve kterém hraje hlavní roli seznámení s důležitými aktéry sezóny. Ale bůra v přípravě fakt nikdo dostat nechce. ()

Nesmíme odejít (2018) (S01E02)

Ta hodnota finančních prostředků v Championshipu byla zobrazena skvěle. Taky bylo vidět, že bez televizních práv a propagací se s nimi horko těžko pracuje, a když nemáte nějakých 6-7 hráčů na posty, které potřebujete zaplnit, tak je to úplný horor. Ideální epizoda pro nastávají ředitele klubů, kteří se něco málo naučili v ekonomice. ()

Boty z plastu (2018) (S01E03)

Nádherně tragické a depresivní. I když to vypadalo nadějně a schylovalo se na pohádku s názvem "Graysonův comeback", tak se to zase posralo. Na pětku to však stále není. ()

Rokenrol (2018) (S01E04)

Název perfektně vypovídající o kvalitě epizody. Konečně pořádná smršť kladných emocí. ()

Náplasti (2018) (S01E05)

Jedna pohroma za druhou. Ta finální tomu dala korunu. Lahůdková epizoda. ()

Bez záruky (2018) (S01E06)

Opravdu je mi líto Colemana, kterého všichni vidí jak spasitele. Bohužel nemá Sunderland čím spasit. ()

Změna prostředí (2018) (S01E07)

Emoční palba, jak se sluší a patří. Ještě, že fanouškovství zas tak nehrotím. Tohle bych asi nerozdýchal. ()

Nový začátek (2018) (S01E08)

Další smršť emocí. Jak těch dobrých, tak těch špatných. Chudák Martin a Chris. Co ti s tím vším mohli asi dělat. ()

Série 2 (2020) (S02)

Nový majitel vypadal velmi nadějně ze všech hledisek. Společně z ředitelem měli vizi, ekonomické schopnosti, plány a sami o sobě byli fanoušci klubu. O to horší pro všechny musí být, že se to zase nepovedlo. Chris Coleman měl zůstat, za tím si stojím. ()

Nový začátek (2020) (S02E01)

Obměna kádru je značná, v tomto případě především v ekonomickém úseku. Majitel se jeví jako potenciální srdcař a zarputilý fanoušek, tak uvidíme, jestli to přinese ovoce. ()

Jako za starých časů (2020) (S02E02)

Dokonalý úkaz, jak klíčoví a ovlivňující dokáží být hráčští agenti u mladých nezkušených pušek. Šance, že Maja zůstane, je podle mě na třiceti procentech. Co si budem. Ten kluk má na Premier League. ()

Hrdost, vášeň a oddanost (2020) (S02E03)

Trošku mi tady chybělo větší napětí a víc zápasových sestřihů. Příště očekávám opět začínající krizi, protože bez Maji bude tým poloviční. ()

Pokerová hra (2020) (S02E04)

Maja si už dává žabí stehýnka ve Francii a Sunderland je opět bez hroťáka. Já sám za sebe jsem překvapený, že se ryba nakonec chytla, ale osobně si myslím, že to ovoce nepřinese. Každopádně... Will Grigg's on fire! ()

Čas pro chlapy (2020) (S02E05)

Úplně jsem zapomněl, že třetiligové týmy hrají Checkatrade Trophy, ale to, že se finále hraje ve Wembley, to jsem nevěděl vůbec. I přesto si dokáže k tomuhle najít cestu 85 tisíc lidí. Anglie je v tomhle prostě jinde a seriál nám to krásně ukazuje. ()

Fotbal je život (2020) (S02E06)

Zase to prokleté Wembley. Vtipné je, že nejhorší sezóna v historii Sunderlandu právě teď probíhá. ()