Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ***

  Hororově jeden z nejsilnějších zážitků posledních let, o tom není sporu. Ale co ten příběh??? Totální úlet, nic se ve filmu nevysvětluje a logiku už vůbec nehledejte. Kdyby si dali tvůrci práci s dějem a logičností jednotlivých scén, mohli jsme být svědky hororu, který nemá široko daleko obdody. 60%(21.3.2016)

 • Big Bear
  **

  Oceňuji jistou originalitu, ale bráno jako celek mi pointa nejen lehce utekla, ale ani jsem jsem nějak nechápal ty bláboly spíkra ze stanice 106 FM. Proč zrovna tam v té poušti dojde na hříchy těch co projíždí? A co byly ty krakaticosmrťáci ? Pokud bych si měl z příběhů vybrat, pak asi nejvíce mne pobavila epizodka s roštěnkama, které píchnou kolo od svého Camperu kdesi v poušti a využijí odvozu dobrotivých maželů, kterým bych do jejich medáku nevlezl už jen kdybych je viděl. Večeře s další pošahanou rodinkou a dvojčaty byla také slušná ! Ještě že ta Amerika má ty své izolované benzínky v pouštích, kde se čas zastavil někde v době prvních jadernejch testů i starousedlíky, kteří jsou fakt jiní a které opravdu nechtějte čímkoliv naštvat... Co mi ve filmu utkvělo v hlavě nejvíce? Skvělá písnička užitá ve filmu hned 2x - Don't Let the Party End od Barbary Paul. Hvězda za snahu a hvězda za písničku, nebál jsem se ani minutu a to je u hororu jaksi blbé. Být to něčí závěrečná práce na filmové škole, rád bych něco přisypal, ale není- tak nemohu :-(. * *(29.12.2017)

 • maddy
  ***

  Ako napísal J*A*S*M, Southbound je „povídkový film, který vlastně ani není povídkovým filmem.“ Je to taká prechádzka amerických zapadákovom, v ktorom sa v každom kúte dejú nejaké bizarnosti. Mám však pocit, že formát klasického poviedkového filmu by Southbound pristal omnoho viac. Síce tu je ústredná téma všetkých príbehov, ale keď už Southbound nebol natočený ako klasický poviedkový film, ale ako ucelený film, tak by som privítal bližšie prepojenie jednotlivých segmentov. V tomto podaní totiž jednotlivým príbehom chýba akákoľvek pointa a nie sú ani nijako výraznejšie dejovo prepojené medzi sebou, respektíve prepojenie prvej a poslednej mi nestačí. Minimalistický hudobný motív ala Carpenter je fajn, ale aj to už začína byť v indie hororoch trochu prvoplánový ťah, veď za poslednú dobu sme to počuli v It Follows alebo The Guest. Samotným príbehom sa síce nedá nič výraznejšie vytknúť (snáď okrem predposledného s hľadaním sestry, ktorý sa javí akosi zbytočný), niektoré sú správne brutálne (ten v nemocnici), všetkými sa tiahne jednotná atmosféra a aj po technickej stránke sú veľmi slušné natočené (taká zrážka autom), no môj hlavný problém so Southbound je, že by chcel pôsobiť ako niečo kompaktnejšie oproti iným antalógiam, no to sa mu darí iba tak z polovice. CELKOVO: 3* (6/10)(19.2.2016)

 • Gilmour93
  ***

  „In the end, we're all just trying to find our way home, right?“ Poměrně kompaktní antologie ze zlem prorostlého „Middle of No(return)where“, při které někdo zcizil Carpenterovi ze skříně synťáky (v poslední době zvýšenou četnost jejich krádeží beru s povděkem). Kompilát všemožných nervy drásajících subžánrů (scifi-horor, hixploitation, home invasion), který sice byl označen za „Twilight Zone indie-hororové generace“, ale krom poletujících kostnatých polednic a potměšilé chirurgie moc vzrušení nepřinesl. U jednoho ucha cedule „The Way In“, u druhého „The Way Out“..(19.2.2016)

 • Bane_Boss
  ****

  Černočerná noc uprostřed ničeho. Ubíhající silnice osvětlená světly auta. V rádiu zrovna končí ničím nevýrazný country song. V hlavě lítost a výčitky. Odškodné a odčinění. To je přece život ne? Ale ten další song je přímo pro Vás. Pro všechny ztracené duše běžící na trati k vykoupení a pro všechny hříšníky utíkající před minulostí, ale přesto směřující do té hořké temnoty před nimi. My všichni jsme na této nekonečné cestě. Na té beze jména a bez konce. Hledáme cestu ven z dneška do zítřejšího dne. Pokusí se vás zastavit, ale musíte si říct NASRAT a pokračovat dál. Protože toto je vaše cesta a dnes by to mohla být Ta noc, kdy konečně uprchnete před těmi zvrácenými démony jednou provždy. A já u toho budu s vámi, abych se ujistil, že skončíte tam, kde máte, protože na konci dne se každý pokouší najít cestu domů, right?. Song začíná hrát. PeS: Film jako dobrej a ten song pro vás/nás/mě si asi musím koupit do haše, bo zadarmiko nikde není a já na něho musím žhavit do lurev!!!!(15.5.2016)

 • - Názov baru, do ktorého vtrhne Danny s brokovnicou, je "Pasca" ("The Trap"). (MikaelSVK)

 • - Alternatívnym názvom filmu je aj názov Southbound - Highway to Hell. (MikaelSVK)

 • - Lék, který berou Kim (Nathalie Love) a Ava (Hannah Marks), je ve skutečnosti jogurt smíchaný s podmáslím. (hladass)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace