Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(20)

Obsahy(1)

Vznětlivý kněz nedokáže nečinně přehlížet nespravedlnost. Pokusí se proto objasnit smrt kolegy, který zemřel za nejasných okolností. (Netflix)

Recenze (6)

jarah 

všechny recenze uživatele

Ďakujem, ďakujem, ďakujem produkcii za tento skvelý kúsok, ktorý mi svojím humorom hodil záchranné lano počas sychravých dní. Možno to s hodnotením preženiem, ale nemôžem inak. Seriál, ktorý ma dokáže nahlas rozosmiať a o pár minút zo mňa vyžmýkať slzy dojatia má u mňa zakaždým veľké preferencie. To, že bude Kim Nam Gil zárukou dobrej zábavy bolo jasné od začiatku. To som ešte netušila, aké výkony podá Eum Moon Suk so svojím mikádom, Ahn Chang Hwan s falzetovou kórejskou hatlaninou, Kim Sung Kyun s výrazom idiota a to ani nespomínam charizmatickú potvoru Lee Ha Nui. Dodatočný smiech prepukol zakaždým, keď som si predstavila ako sa musel celý štáb baviť pri natáčaní niektorých scén. Viem, že existuje množstvo dokonalejších seriálov, ale v rámci svojho žánru si tento zaslúži pozornosť. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Pro mě to mělo strašně klesající a stoupající kvalitu. Asi osm dílů mi trvalo, než mě to fakt chytlo a pak to bylo jako na houpačce, kdy mě zajímalo, co bude s postavama a jak vyřeší své trable, aby mě to v zápatí zase vůbec nezajímalo. Možná to bylo moc dlouhé a možná mi vadilo, že když se něco rozřešilo, snad i dořešilo, tak se na to zapomnělo? Kam se poděla ta psycholožka ze začátku, která nabízela pomoct v rámci konzultací, jež byla dohozena starším knězem? Co ta holčina v nemocnici? Ta „silným“ motivem to bylo, ale pak to úplně zmizelo a už si nikdo nevzpomněl? Už od začátku přece víme, že starší kněz byl zavražděn, ale pak se na to nějak zapomene, řeší se jiné věci, aby se na to vzpomnělo, mohlo to zase rozčílit a rozesmutnit tucet lidí? Jistě, The Fiery Priest je zábavný; má to všechny ty šklebící scény, fekální humor a co se týče vtipných scének, hercům to spolu strašně ladí, mají dobrou chemii. Co se týče toho obřího skandálního případu, který se řeší celou dobu, to už je jiná. Asi mi i vadilo, že se střídaly chvíle totálního amatérismu s chvílemi brutálními, kdy dokonce „zasahovala“ speciální jednotka vycvičených vojáků. Jako komedie dobré, akční scény dobrý, patern se sice opakoval, ale bylo to vcelku svižné. Ale ten zbytek drhnul. Přišlo mi, že občas propojení vážné situace a komedie nefungovalo, občas zase velmi dobře. Do toho ještě známé melodie (hrálo tam něco, co zaznělo např. v Narutovi, minimálně to bylo velmi velmi podobné), takže to dokázalo s divákem navázat ještě lepší vztah. Pro mě prostě strašně rozporuplná podívaná, přesto ji hodnotím kladně. Silné 3*. ()

Reklama

ainny 

všechny recenze uživatele

Buď napíšu snůšku superlativů nebo prostě, že to bylo super, i když lehce fekální. Nicméně nevadilo mi to, protože si všichni hraní užívali na sto procent. Bála jsem se, že seriál po polovině zvážní, ale k mému překvapení se to nestalo. Opravdu vážné a poplatné krimi žánru byly snad jenom dva díly. Jinak v každém bylo něco, co mě rozesmálo. Občas i dost hlasitě. Dvojice, která mě tu hlavně zajímala, nezklamala. Honey opět dokázala, že je herečka s talentem na rozdávání a je jí úplně šumák jestli vypadá jako miss nebo jako totální blbka. Nam-gila ani nehodnotím. Před vojnou herec jednoho typu rolí, po vojně mě ještě nepřestal překvapovat. Ale tady byli výborní opravdu všichni, počínaje knězem a konče Mikádem. Druhé a další sezóny obecně moc nemusím, ale tady bych si ji snad i přála. Titulky ()

Georgiana 

všechny recenze uživatele

Tak to byla letošní jízda! Skvělý seriál, který se stává mou korejskou jedničkou. Co do scénáře a charakteru postav nemám žádných námitek. Každá půlhodina byla dějově svižná a nadupaná situačními vtípky, že jsem běžně pukala smíchy. Kim Nam-Gil v roli kněze byl totální sekáč a nikdy na něj nezapomenu. Bojové scény v jeho podání byly v kombinaci s černým pláštěm a dlouhýma nahoma naprosto neodolatelné. Komediální linka nádherně podtrhovala napínavý děj a tajemnou minulost kněze. Nebyla chvíle kdybych se nudila. Yo Han a další herci menších rolí byli naprosto úžasní. Možná těch úderu od baseballek bylo ke konci až příliš, přesto byly scény parádní. Závěrečné scény v kostele a ta další, kterou nebudu prozrazovat, jsem probrečela. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Začala bych tím, že se tvůrcům podařilo dát dohromady fakt skvělou bandu herců, kteří se toho absolutně nebáli. Řekla bych, že občas šli až za hranice, ale stejně to fungovalo. Celý seriál provází značná dávka nadsázky a šíleně bláznivý humor. Ke konci mi nečekaně ukápla slza, a výjimečně za to nemohl smích, kterého jsem si zejména ve druhé polovině užila neskutečně. Za mě celou tu show vedla Honey, ale i ostatní byli skvělí. Neobvyklý žánr, nadstandardní herecké nasazení a jedinečný důkaz, že to Korejci zvládnou i bez love story. 4* a hodně jim fandím. ()

Galerie (115)

Reklama

Reklama