Reklama

Reklama

Jako zvířata

  • USA Corporate Animals
Trailer 1

VOD (1)

Sobecká a megalomanská Lucy (Demi Mooreová) je ředitelkou společnosti Incredible Edibles, předního výrobce jedlých příborů ve Spojených státech. Ve své nekonečné moudrosti zorganizuje pro všechny zaměstnance - včetně shovívavých asistentů Freddieho (Karan Soni) a Jess (Jessica Williamsová) - firemní výlet do jeskyní v Novém Mexiku. Když dojde ke katastrofě, ani jejich neschopný průvodce Brandon (Ed Helms) jim nedokáže pomoci. Členové této nesourodé a rozmrzelé skupiny musí spojit své síly, aby z podzemní jeskyně, kde zůstali následkem zemětřesení uvězněni, vyvázli živí. Ve víru sexuálního napětí, překvapivých obchodních odhalení a občasného kanibalismu se Freddiemu a Jess konečně podaří vymanit z Lucyina stínu. Při sledování této třeskutě vtipné a místy šokující hororové komedie budete smíchy lapat po dechu. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (29)

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Námět byl dobrý, to se nedá popřít. Moore se do role typické Top manažerky odtržené od reality dobře hodila. Bohužel skoro celý děj filmu se odehrává na 1 místě a jediné, co jej vyplňuje, je spousta keců. 95% keců je otravných, zbytečných. Nedívatelné, neposlouchatelné, tupé, blbé, obtěžující. 90% filmu jsou prostoje a vata, aby se nějak zaplnil čas. Skoro celé přetočeno krom snad 4 zajímavých momentů. (6%) ()

BOURQUE odpad!

všechny recenze uživatele

Totálny prešľap, nefunkčný skript, slabé herecké výkony a trápenie. Slabota zo všetkých strán, v tomto filme nič nefunguje. „Komédia/Horor“ – wtf??? Pravdepodobne jeden z najhorších (keď nie najhorší) hereckých výkonov D. Moore ever. Osobné hodnotenie: 35% (odpad!) ()

Reklama

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Takže sme sa dozvedeli, že keď si Demi Moore zapletie vlasy do vrkoča, automaticky má indiánsky pôvod, čo je dnes ale mimoriadne výhodné - oplatí sa byť menšinou. Ale z diaľky a v prilbe jej to stále pristane aj napriek blížiacej sa šesťdesiatke. Inak tu máme príležitosť pokochať sa katastrofálnymi hereckými výkonmi a scenárom úrovne dedinského pisálka :"Nikdy si mně nelízal, když jsem ti líbala zadek." To má byť akože čo? Všetko sa tu točí pomaly okolo sexuálneho života pani riaditeľky, aby sa plynulo prešlo k pojednávaniu o kanibalizme. Nechutnosť. ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Corporate Animals je hodně přiblblá konina, která jede čistě na konverzaci mezi lidma uvězněnýma v jeskyni a témata jsou tak absurdní a stupidní, až to občas dokáže diváka rozesmát. Občas hláška, situační humor, ale nějaké záchvaty smíchu nebo vyloženě zapamatovatelné scény se nedočkáme, což je škoda. Film ani sám sebe nebere vážně, a tak není divu, že ho neberou vážně ani diváci, a proto nechápu 5minutovou roli Eda Helmse v takovém béčku. Ve výsledku za to čas strávený u filmu nejspíš nestojí a jak film postupně pokračuje, tak začíná více nudit. Škoda, alespoň na dvojhvězdu by se to mohlo vyšplhat... ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Komedie/horor (no, ten horor bych asi vynechal) přesně ve stylu, který mám rád. Trochu dobrodružství, jednoduchý (až laciný) humor, bizarní postavičky….takový Danny McBride střižený Willam Ferrellem. Takže základní zápletka je OK, bohužel dále se už hraje čtvrtá liga. Minimum zdařilého humoru, špatně zahrané, nedotažená součinnost děje s charaktery postav…. Demi Moore – myslel jsem, že už nežije (nadsázka), Ed Helms – jenom jako tvář na plakát. Z téhle jeskyně se dalo vytěžit více……oprava……mnohem více. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama