Jako zvířata

Corporate Animals

Komedie / Horor

USA, 2019, 86 min (Alternativní: 82 min)

Kto dal filmu nálepku horor by si zaslúžil zožrať zaživa. Scénky ako samohonná lampa, Britney Spears spievajúca Toxic v gangrénovej nohe, zaverečná "som Brandonova snúbenica" (potom čo ho zjedli) si ešte nejaký ten týždeň zapamätám. Škoda, mohlo ich byť viac. Kto znenávidel Demi Moore v Disclosure, tento film si zamiluje, hrá tu ešte väčšiu bitch.(22.9.2019)

• Mamlas

Námět byl dobrý, to se nedá popřít. Moore se do role typické Top manažerky odtržené od reality dobře hodila. Bohužel skoro celý děj filmu se odehrává na 1 místě a jediné, co jej vyplňuje, je spousta keců. 95% keců je otravných, zbytečných. Nedívatelné, neposlouchatelné, tupé, blbé, obtěžující. 90% filmu jsou prostoje a vata, aby se nějak zaplnil čas. Skoro celé přetočeno krom snad 4 zajímavých momentů. (6%)(3.8.2020)

Neni to horor, ale švihlá komedie o jednom nevyvedeném teambuildingu party zaměstnanců pochybné firmy na jedlé příbory sociopatické Demi Moore aneb nízkonákladové sólo pár lidí v imitaci jeskyně :) Jako postradatelná jednohubka na mírné pobavení to není tak špatné jak by se mohlo zdát, ale víc nečekejte, kdo má rád černý, praštěný humor, bláznivé dišputace a trochu ryzího kanibalství, nebude se nudit.(21.9.2019)

• Arsenal83

Takže sme sa dozvedeli, že keď si Demi Moore zapletie vlasy do vrkoča, automaticky má indiánsky pôvod, čo je dnes ale mimoriadne výhodné - oplatí sa byť menšinou. Ale z diaľky a v prilbe jej to stále pristane aj napriek blížiacej sa šesťdesiatke. Inak tu máme príležitosť pokochať sa katastrofálnymi hereckými výkonmi a scenárom úrovne dedinského pisálka :"Nikdy si mně nelízal, když jsem ti líbala zadek." To má byť akože čo? Všetko sa tu točí pomaly okolo sexuálneho života pani riaditeľky, aby sa plynulo prešlo k pojednávaniu o kanibalizme. Nechutnosť.(5.8.2020)

• BOURQUE

Totálny prešľap, nefunkčný skript, slabé herecké výkony a trápenie. Slabota zo všetkých strán, v tomto filme nič nefunguje. „Komédia/Horor“ – wtf??? Pravdepodobne jeden z najhorších (keď nie najhorší) hereckých výkonov D. Moore ever. Osobné hodnotenie: 35% (odpad!) (16.6.2020)