Reklama

Reklama

Akta X - Série 4 (1996) (série)


Kadiš (S04E15)

(epizoda)
  • USA Kaddish

VOD (1)

Obsahy(1)

Poté, co je v židovské komunitě zavražděn muž, jsou zavražděni i jeho vrazi. Agenti Mulder a Scullyová musí zjistit, zda se někdo mstí, nebo zde zapracovaly tajemné síly. (Epistemolog)

Recenze (6)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po útoku skupiny mladíkov zomrie v supermarkete mladý Žid.Agentov FBI povolajú na pomoc pri riešení ďalších vrážd, nakoľko to vyzerá tak, že sa niekto jeho smrť rozhodol pomstiť a z vrahov sa stavajú obete. ()

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda z atraktivního židovského prostředí s drobnou českou zmínkou ("It's a communal wedding ring made in Colon, a village near Prague."). Tento díl patří k těm přehlíženějším v rámci Akt X, ale já ho mám docela rád. V jádru je to detektivka s paranormálním nádechem. Směr, jakým se bude odvíjet děj, je trochu předvídatelný, vzhledem k úvodnímu teaseru však nemá být "identita" pachatele nějakou velkou záhadou. Není to děsivý díl, spíše atmosférický. A atmosféru má opravdu dobrou. Smutný konec dokáže u diváka vzbudit emoce. Hudba Marka Snowa patří ke stálým pilířům seriálu, ale tady se opravdu vyznamenal. Hlavní hudební téma epizody patří k mým oblíbeným. Za mě hezké čtyři hvězdičky. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama