Reklama

Reklama

Přátelé - Série 1 (1994) (série)


Bobule (S01E13)

(epizoda)
  • USA The One with the Boobies

Obsahy(1)

Chandler jde navštívit děvčata do jejich bytu, ale přichází značně nevhodně. Rachel, která se právě koupala, leknutím upustí ručník a jsou vidět její prsa. Phoebe začíná chodit s psychiatrem Rogerem. Ten přátele pravidelně podrobuje tak důkladnému lékařskému „rozboru" – až všechny naštve a uvede je do stavu deprese. Phoebe nemá moc na vybranou, a protože nechce ztratit své přátele, raději se s Rogerem rozchází. Joey zjišťuje, že jeho otec podvádí matku s ženou jménem Ronnie. Proto požaduje na otci, aby se okamžitě rozhodl, s kým vlastně chce žít. Joeyho matka ale o otcových záletech ví a situaci má „pod kontrolou". Zlobí se však na Joeyho a jeho přílišnou zvědavost a chuť míchat se zbytečně do cizích záležitostí. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Uvolněte kolej pro bobulkový expres. Příští stanice Rachel Greenová." Vzájemné okukování bobulek a pindíků mi v nadrženější fázi života připadalo hodně zábavné. Teď už mě víc pobavili Joeyoho rodiče a jejich pohled na nevěru. A nesnáším Rogera. ()

Zajímavosti (6)

  • Toto je jediná epizóda, v ktorej sa objavia Joeyho rodičia. (Pat.Ko)
  • Když Joey (Matt LeBlanc) položí tašku s nákupem na sporák, tak ta spadne. V dalším záběru ale stojí a pak zase leží. (Duoscop)

Reklama

Reklama