Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po rozchodu s Richardem je Monika v depresi. Phoebe se ji neúspěšně snaží uklidnit aromaterapií. Joey nesnáší Janice, s níž Chandler znovu začal chodit, a ona proto přemýšlí, jak by si jej naklonila. Rachel vyzvídá na Rossovi jeho tajné erotické představy. Ross jí popíše scénu z Hvězdných válek, v níž má princezna Leia na sobě zlaté bikiny. Později zjistí, že Rachel jeho tajemství svěřila ostatním dívkám, a je na ni naštvaný... (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hned první díl téhle serie je nabitej, Ross se dělí s Chandlerem o intimní zážitky Ross: Women tell each other everything! Did you know that? Chandler (nodding) Ross: No, Chandler, everything. Like stuff you like. Stuff she likes. Technique. Stamina. Girth. Chandler (terrified): Girth? Why? Why? Why? Why would they do this?, Phoebe se snaží zrelaxovat Moniku Monica: You think breaking up was a mistake? Phoebe:There are no questions in the happy place. Just the warm breeze and the moonlight flowing through the trees. Monica:I'll bet he's over me. I'll bet he's fine. Phoebe: Betting and wagering of any kind are not permitted in the happy place. There's just, you know, the lovely waterfalls. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (13)

  • Soutěžícím v „Wheel of Fortune“ je ve skutečnosti Michael Curtis, jeden ze scenáristů této epizody. (griph)
  • První díl, ve kterém Rachel (Jennifer Aniston) nemá svůj účes typický účes. Je to také první epizoda od Bez proudu (1994), kde má dlouhé vlasy. Znovu krátké je má až v epizodě Rossova kniha (2000). (griph)

Reklama

Reklama