Jessica přijíždí do Kalifornie, kde je její neteř Victoria obviněna z vraždy bohaté dědičky v Beverly Hills. Jessičina neteř Victoria Griffinová pracuje jako prodejce nemovitostí a v současné době má exkluzivní práva na prodej několikamilionového panství Tarkington. Čas se jí však krátí a Vicky nutně potřebuje alespoň provizi, aby o tato práva nepřišla, jelikož právě vyhodili jejího manžela, televizního seriálového herce. Majitelka panství Deborah Tarkingtonová jí však zakázala, aby ho prodala Alexi Burtonovi, který má o toto místo evidentně zoufalý zájem. Když pak Vicky najde Deboru v jejím sídle zavražděnou a zároveň ji zde přistihne policie, je zatčena a obviněna z vraždy. Pak se však ukáže, že Burton skupuje veškeré nemovitosti kolem panství Tarkington. Jessica nicméně směřuje pátrání jiným směrem. (Radek273)

Tai_K_B

Neteř. Zase další neteř. A zase zatčená pro vraždu. S manželem neúspěšným hercem, který se marně snaží prorazit nejdřív jako odepsaná postava v seriálu, poté jako žampion v ochotnickém divadle a nakonec s velkou slávou jako hlas ananasu v televizní reklamě. Všude samý realitní makléř a intrika, detektiv má stylový spockovský zástřih podle hrnce a na lov sukní si nám sem od náročného nahánění zločinců v Metroplexu odskočil Ken Olandt AKA kultovní Super Force. Už začíná trochu unavovat, jak jeden a ten samý dabér (navíc s poměrně charakteristickým hlasem) namlouvá v průměru tři různé postavy na jednu epizodu. Ale jinak to bylo opět svižné a vtipné, takže spokojenost. ()