Pronásledovaný lovec (S02E01) (epizoda)

Hunter/Hunted

Prenasledovaný lovec

Akční / Krimi / Dobrodružný

Velká Británie, 1978, 50 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Presne toto sú TÍ Profesionáli, ktorých mám rád. drsná, rýchla a žlčovitá akcia, pochmúrne britské exteriéry (a ešte temnejšie interiéry), napínavá zápletka a parádna chémia medzi ústredným triom. V tomto smere nemôžem neoceniť finálny moment, kedy sa Bodie brutálne vyhráža smrťou psychopatovi i jeho psychopatickej žene, na čo sa žena obráti na prítomného Cowleyho a pýta sa ho, či to počul. "Nie, nič som nepočul." Bodie sa k nej nakloní a sebavedomo šepne: "A tiež veľmi zle vidí." Scenár zostarol (laserová zbraň?), ale možno i práve vďaka tomu majú Profesionáli také čaro a ak by raz vznikla celovečerná verzia, mala by podľa mňa byť umiestnená do 70-tych rokov a rozhodne by sa nemala aktualizovať do súčasnosti..(28.7.2017)

ve všech dílech kde hrají ženy tak jsou to bestie , mladé, staré mazané IQ 10 zdraví děda ci5 jsem už viděl mockrát kluci jsou bezva vč cowleyho , i když se ve skutečnosti moc rádi neměli ahoj:-)(11.10.2018)