Petroff

Taky se těšíte tak jako já? Oujé. Brandon s tátou hází na koš, směrování dílu je jasný. Brandon bude nejlepší v basketu. ("Nejsi na to dost mrňavej?" (C) Andrea & Steeve) Brenda chce řidičák. Brandon válí v přípravnym zápase (ale potopí tím Steeva) a Brenda si jede autoškolu. Nahrávka spadla do mono zvuku, sere mě to. Brandon nechápe, že být černoch a vítěz je stav mysli. Brandon není černoch. Basket vyhrávají černoši. Nevím o co mu jde. Doma si háže na koš a hraje si na vítěze. Steeve ve škole druhej den nahazuje nejšílenější košili všech dob (zelená chameleonská) a říká: "Nazdar!" Brandona sere protekce (černejch basketbalistů) sportovců (jde prý o zvláštní studijní program). Čmuchá téma na článek. Andrea kontruje. Jde o rasu? O sport? O vražedný článek? Brenda v autoškole vidí stopku a nechce přejet psa, výborně! Andrea odhaluje podvod a Brandon říká: "Já to věděl!" Brandon kašle na to, jestli je James bílej nebo černej. Následuje rodičovský ponaučení. Starý jdou na večeři ven a táta Walsch má pro syna konkrétní motivaci: Buď v sestavě a já cáluju pojistku na auto. Brenda v retro sluchátkách zvedá retro telefon. Kelly jí ukecá, aby si doma "půjčila" auto a přijela pro ní. Brenda si fandí. Jede prima. Došel benzín. Drama jak kráva. Tohle píšu online-jsem napnutej jak svině. Scéna z Natural Born Killers. Benzínka. Ukradený auto, ale nikdo mrtvej. Ach jo. Brandon musí vrátit knížky do knihovny, nebo dostane pokutu. Potká tam toho černýho basketbalistu a ten mu vysvětluje něco o rasismu, protekci, kastách a nespravedlnosti. Dneska už asi takhle nenatočitelný. Ukradli auto, který si Brenda "půjčila" od Brandona. Táta doufá, že Brandon uspěje v mužstvu, máma masíruje tátovi záda. Brandon si jde pokecat s baskeťákem Jamesem. Nejsou kovbojové ani pašeráci narkotik a oba bojujou o místo v mužstvu. Pod košem jsou z nich hnedle kámoši. Walsch dinosaur dává tátovskej pokec s Brandonem a dokonce i klíčky zůstaly v zapalování, zázračně, uprostřed křižovatky znovuobjevenýho ukradenýho auta (asi bych potřeboval pomoc s interpunkcí, interupcí nebo interněčím, sakra). Hurá! Co bude dál? Doufám, že v dalším díle bude David a taky Dylan, ten se mi moc líbí. Uvidíme se u další epizody. ()

mira007

Brandon se stává investigativním novinářem a sportovcem zároveň a řeší stipendium pro basketbalisty nestudenty... Brendě ukradnou auto, ikdyž nemá řidičák. Konečně prolomena aureola dušínovského flujda Volšových. ()

montel

Brandon se dozví, že do Beverly přijede jeho stará láska z Minnesoty Cheryl. Je z toho celý paf a také značně nervózní, protože bude spát v jejich domě. Po příjezdu jí Brandon láká na noční sex. Vše tedy proběhne, Brandon má za sebou první sexuální zkušenost a je šťastný. Z Cheryl se ale vyklube rebelka, chce poznávat filmové hvězdy a vyjede po Dylanovi protože má Porsche. Brandon mu za to namlátí, ale Dylan je charakter a řekne Brandonovi, že s ní nic neměl. Brendě se líbí učitel matematiky a je šťastná, že mu o víkendu může hlídat děti. Celkem hodně se v tomto díle řeší Brandon a sex ale mě to připadalo nudné. 40% ()