Miluji tě k sežrání

• Francie Trouble Every Day (více)

Pan doktor Shane Brown se před nedávnem oženil a právě se svou manželkou June vyrážejí na svatební cestu do Paříže. Nutno podotknout, že paní Brownová vůbec netuší, koho že si to vlastně vzala. Její muž kdysi pracoval na lékařském výzkumu sexuálních úchylek spojených s kanibalizmem a bohužel se na něm experiment, jehož byl svědkem, velmi podepsal. (oficiální text distributora)

lennyd

Dr. Shane Brown (Vincent Gallo) se svojí novomanželkou June (Tricia Vessey) jedou na svatební cestu do Paříže. Každý z nich si ale romantiku představuje úplně jinak. Zvlášť Dr.Brown, který se kdysi věnoval výzkumu kanibalizmu, a některé z těchto praktik sám aplikuje ... Tak nevím, film jsem sice shlédl dostatečně pozorně, ale kdybyste se mně zeptali, o čem to je - nebo nedejbože proč vlastně byl natočen, musím odpovědět že nevím. Zápletka sice zpočátku (asi prvních pět minut) vyznívá docela zajímavě (obzvláště pokud na sobě pocitujete kanibalistické sklony), ale tím to také končí. Zbytek filmu je takříkajíc o ničem, a ty dvě sexuální a dvě kanibalistické scény (přičemž jedna je společná) to nevytrhnou. Ani herecké obsazení nic extra nepředvedlo, tak snad jen že holky vypadají docela k světu (a nikterak se nebrání nahotě) a Vincent Gallo je .. prostě Vincent Gallo. Takže třebas zase příště... ()

Danny F. odpad!

Absolutně největší odpad který jsem kdy viděl. Jak někdo může něco takového dát v celek jako film? Absolutně nechutný a perverzní. Děj celkem nudný. Nic pro fanoušky hororu. ()

pursulus

Modrá a geometrická.¬         Svou "krvavostí" připomněl mi tento snímek jiný horror od jiné fracouzské režisérky, a to "Raw". Lidožravé Raw mělo v sobě ještě tolik příčetnosti, že je nelze hodnotiti úplně záporně; ale magorické "Miluji tě k sežrání" překročilo bariéry příčetnosti dokonale a je tak zřejmým uměleckým odpadem, kterému lze s přihlédnutím ke slušnému uměleckému provedení dáti visačku "chabé".¬                 Konstrukt je udělán pro účin, žádná analýza se nekoná, prdlé francouzské ženské přeskakuje to v mozku a vyhřezává tak jednotlivé episody.¬                 Tam, kde se použije silné výrazivo nebo výrazivo velice nevšední — tam to musí býti umělec býti schopen odůvodniti svým záměrem; ovšem, je-li záměrem "šokovati", případně blíti své podvědomí do světa, po tom se jedná ne o umění (a to ani "artové"), ale pouze a pouze o další z modrých lejen geometrických tvarů, které plodí takyumělečtí nekňubové.¬                 Případné opoznámkování: uživ. gudaulin. ()

lskala odpad!

Tenhle film jsem chtěl vidět kvůli Gallovi, protože jeho pecka Buffalo 66 mě hodně pobavila. Ale tohle??? Vypnul jsem to, když se Ti dva začali požírat při páření ... 5% - ODPAD! ()

Jane18CZ odpad!

Tento film nemohu asi soudit objektivně, neboť celých prvních 15minut se tam ani nemluví a to mě doslova a do písmene uspalo. Nikdy jsem ho neviděla do konce a ani to nemám v plánu, pro mě ztráta času.. ()

Lencha

Fuj! V kině jsem byla tenkrát já s kámoškou a dalších asi 6 lidí, dva v průběhu odešli, já seděla s šátkem před očima, a když jsem odcházela z kina, měla jsem ze všech kolem pocit, že mě chtějí sežrat. Ble. :-( ()

BlueZero

Tento film by som skor oznacil umeleckym dielom. Po pozreti filmu nezostal vo mne pocit, ze by autor chcel zaujat dejom. Napriek tomu sa mi pacila kamera. A tiez zaujimave ponatie filmu. ()

TERRORDROME odpad!

Že vraj kanibalský morbiďák, fúúúúúúúj, kokocina je to!!!! Deje sa tam úplný prd a aj ten prd stojí za vyprdený prd. Ono je to akože artový kúsok takže scenár tým pádom nepotrebuje, stačí mu len zmäť "umeleckých záberov na zadumané ksichty dákych francúzskych trpákov čo sa otrávili nedopečenou bagetou s cesnakom a navyše zoradených pre umelecký efekt úplne náhodne. No a ešte pár feťáckych dialógov ktoré zdvihnú divákov zo sedačiek svojou filozofickou hĺbkou ako od pepka námorníka v špenátovom tranze. Jeden z tých filmov ktorých pozretie som naozaj úprimne ľutoval. Zničiť a spáliť! ()

spiritus odpad!

Před tímhle filmem varuju každého, kdo by si mohl myslet, že se jedná o nějaký drsný filmový počin. Není to nic, ani ten odpad si snad nezaslouží, protože to je opravdu hodně velká pechovina... ()

bidja

Ano vypadá to nudně když si to srovnám s klasickou zombievkou, ale zřejmě o to nešlo. Ani mi nepřipadne, že by bylo prvplánované šokovat. Prostě je zde vybarveno jak by vypadal život lidí takto se chovající. Třeba by byl nudnej. ()

Brejlil

Nevadí mi filmy, plné nechutných efektů, vadí mi filmy, kde se takové efekty vyskytují, a pak zjistím, že nejde o dílko pro diváka lačného pozorovat žraní holky za živa, ale o UMĚNÍ. A tu je problém. Umění sice může mít i takovotou podobu, ale mělo by tedy něco vypovídat. Zde výpověď chybí. Co s chybějící výpovědí? Zamaskuju jí. Vždyť třeba ty dlouhé záběry na Seinu (nebo co to je za řeku) to je přeci umění. U. Eco kdysi napsal esej o tom, jak poznat porno. Porno je film, kde se mezi jednotlivými akcemi dlouho vozí hrdinové auty odnikud nikam. Jak se pozná francouzský uměĺecký film? Mezi krátkými výbuchy provokativních záběrů se vůbec nic neděje. ()

arcticsky

Kdyby měl film poloviční stopáž, byla by to docela slušná cynická etuda s občasnými pěknými záběry a hezkou hudbou od Tindersticks. Takto to bylo povětšinou nudné s trhlou pointou..... ()

Martyr

Úplná nuda spojená s vyslovene odpornými ľudožrútskymi scénami. Dal by som ruku do ohňa za to, že štáb držal v ruke aj niečo iné ako kamery :-/ Kto môže takéto niečo natočiť?? 15% ()

miron

Už chápu,proč je popisek na obalu tak dlouhý.Ve třech souvětích je tady celý obsah . Stejné typy hereček taky v orientaci nepomůžou .Jo, ta hvězdička je za výbornou hudbu v úvodu. PS : nejezděte do Francie , je to tam poslední dobou samej úchylák. ()